Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość Kogoś chyba zdrowo z tym
woodstockiem porąbało? Chyba nie wiecie, co tam się wyprawia? Punki, hipisi, krysznowcy itd. nie wiecie jakie poglądy mają ci ludzie! Żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie poglądy ? głównie - róbta co chceta ...podpity owsik wykrzykuje zachrypnietym oraz przepitym nieco głosem , o miłości do ludzi i kwiatków np. tzn . aby było lepiej , niż jest :D wiara podchwytuje ...i przenosi gdzieś tam dalej póżniej obecnie wychodzą POlitycy i zaświadczają o 'nierządzie oraz bezprawiu ' sprzed patru lat wcześniej oraz że oni będą lepsi i zapewnią praworządność w imię wolności wiara podchwytuje i wiwatuje ...oraz wpada w taką malą ekstazę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Cześć Zosiu. Póki co jest taka. Słoneczna i udana. Dla Ciebie również życznia słońca i miłego odpoczywania przed kolejnym tygodniem pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna i udana to była pogoda , do pewnego czasu ...w naiwności swojej zaczęłem pedałować z tego względu ;) teraz mokry , nietrafiony piorunami ...zaczynam wreszczie rozmyślać o pewnych aspektach ...bycia matką albo ojcem chrzestnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam do domu z wycieczki rowerowej. Pogoda super i świeciło słoneczko. Szkoda tylko, że byłam sama(chociaż powinnam już do tego przywyknąć ) :( Teraz zaczęło się chmurzyć i może tak ,jak zapowiadali będą burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie i poprawnie sędziłaś więc ten dzień mi nie było to dane jsezcze, chociaż się przejaśnia i jakoś zachęca do pewnej wyprawy tu i tam :) chełm więc poniemiecki zakładam na łepetynę ...i wyruszam tym bicyklem, w kierunku wshodnim :) \wcześniej podpompowując nieco te gumy nieświeże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam rower i ten wiatr wiejący w twarz. :) I taką jazdę donikąd :) Wszystkie przykre emocje zostawiam wtedy za sobą i jest mi lżej. ;) Czuję się wolna .;) Jestem tylko ja , mój rower i piękna przyroda . :) Szkoda tylko, że jeżdżę sama , z kimś zawsze raźniej i weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten rower , wiatr wiejęcy nie tam gdzie powinien , to takie niebezpieczne dość wyprawy i obciążenia ...słońce zaświeciło wreszcie , rozbieram się więc 'do roweru ' i smigam ...po tym zupełnym osłabieniu wiosennym :D pa na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Musze sie troche pouczyc, Zosiu zmotywuj mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17latek nie mogę ;) To Ty sam musisz chcieć . Powiem Ci tylko tyle ,że warto się uczyć, bo to zaprocentuje w przyszłości.Może nie tylko sama wiedza, ale umiejętność uczenia i zmotywowania samego siebie. :) Więc weź książki i biegusiem do pokoju się uczyć :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wybiera sie ktos na ursynalia do wawy? :) Mamy tu jakichs fanow Korna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Chciałam się z Wami pożegnać, odchodzę z kafe . Może kiedyś jeszcze tu wrócę, ale raczej nie. Było mi bardzo miło Was poznać. Życzę Wszystkim i również sobie, aby każdy z nas znalazł swoją drugą połówkę i nigdy już nie był samotny. Pozdrawiam Wszystkich tu piszących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu czemu to tak? :( Zawsze sie z Toba fajnie pisalo, bedzie Cie nam tu bardzo brakowalo. Napiszesz moze cos wiecej dlaczego nas opuszczasz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosia?????????????????????????????????????????? Dlaczego? .................... W takim razie wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Zosiu. Też miło było Cię poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę , dla własnego " dobra". Nie mogę napisać nic więcej . Czujna Ja, wciąż kroczę po starej drodze ( a na niej ,jak zwykle pełno kamieni ) , ale dziękuję. Jeszcze raz pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ,że ja jestem "słowna "nawet wobec siebie. I jeśli tak postanowię, to dotrzymam słowa. Przemyślałam wiele spraw i tak będzie lepiej . I tak byłam tu długo, może nawet zbyt długo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdrtyui
a dlaczego tu byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdrtyui
dlaczeo musisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu jesli tak dla Ciebie bedzie najlepiej to ok. Pozostaje mi tylko zyczyc Ci z calego serca abys byla szczesliwa i znalazla w koncu tego jedynego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, ale wątpię, czy tak będzie. Nic mi nie wychodzi, ale może tak ma byc. Tobie również dużo szczęścia i ucz się.;) Nie tylko gry na gitarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie , prawie każdemu tu ' nic nie wychodzi ' ;) rzeczywiście ...może ta kafe zapesza , czyli ratuj się kto może , uciekajmy gdzie pieprz rośnie , i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×