Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość Czujna Ja
Cześć Zosiu, dzięki, Ty pewnie z racji sportowego stylu życia nie chorujesz za mocno, prawda? Ja też się muszę wziąć za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu jakas przeczulona jestes, oczywiscie, ze nie bylem na wagarach. Ladna ja mam tu opinie widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna fajnie, ze masz co wspominac :) Wybierz sie i w tym roku a nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja , to na Jarociny jeżdziłem ...w pewnym sensie , nawet jako były członek zespołu , który tam nawet występował tańce pogo , dawnymi czasy ...dość ostre były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Wyssany na Jarocin to ja raz o mało nie pojechałam, jak miałam 16 lat, to miałam takiego starszego kolegę co mnie tam chciał zabrać, ale stchórzyłam i nie pojechałam. 17tek- ja teraz na Woodstocku?!! dobre, dobre:D Otóż jestem klasycznym przykładem jak się człowiek na starość zmienia. Teraz pensjonacik z ciepłą wodą koniecznie, a nie kilkumetrowe kolejki do zasranych Toi-toi i mycie pod hydrantem:) Chociaż z tamtej ekipy ludzie jeździli długo, niektórzy już z małymi dziećmi i spali w hotelach a nie na polu namiotowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 latek no co Ty ? Przecież ja tylko tak żartuję :) Czujna Ja , to prawda ,rzadko choruję , przeważnie siE przeziębiam , ale szybko przechodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Przepraszam, ale muszę już kończyć, mam coś jeszcze do zrobienia koło siebie, jutro mam ważny dzień i muszę się doprowadzić do porządku, będę mamą chrzestną, pozdrawiam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jutro masz stać się matką ...to rzeczywiście musisz sie nieco do tego przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Ja jestem złośliwa ? Przecież ja jestem łagodna , jak baranek :) Hej, nie bierz serio tego co pisałam :) To były tylko żarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zalu. Najwazniejsze, ze dostrzegasz swoje bledy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minusem pisania na forum jest to , że nie widać twarzy rozmówcy.Wtedy byś wiedział ,że nie mówię tego złośliwie. Nie traktuję tego jako mój błąd, tylko nauczkę, że na kafe nie można żartować.;) Idę już spać.Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zosiu, to jak, wybaczysz mi?:D A u mnie burza w nocy, teraz jest dosc ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze:) Dzis mial byc koniec swiata chyba, teraz mi sie przypomnialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie, kolejny koniec swiata juz niedlugo :D Jeszcze sie naogladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×