Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

a ja monologuje , gdyż co mam opowiadać ? o nocach samotnie spędzanych ostatnio ...z moim dawnym psem np. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i o mnie
witam! ja powiem tak samotność to straszny stan rzeczy i dlatego do niego nigdy nie dopuszczam by nie cierpieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja! u mnie tez bez wiekszych zmian w zyciu osobistym, pewne zachwiania wystepuja ale sa chwilowe i raczej destrukcyjne, ogolnie raz jest lepiej a raz gorzej, coraz bardziej przytlacza swiadomosc tak dlugiej samotnosci i jej ewentualnym/nieodgadnionych przyczyn/. Czujna mam znow podobnie jak Ty- zamykam sie juz na etapie pierwszych krokow przy poznaniu kogos, boje sie odkryc swoja prawdziwa twarz, boje sie porazki i odrzucenia, dlqatego chyba zyje sobie w samotnosci. Zosiu - Ciebie bardzo podziwiam za twoje wciaz optymistyczne podejscie mimo wszystko. pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wyssany:) Świetne. A jeśli chodzi o Euro to masz jakieś plany? Tv w domu, w strefie kibica, czy może na stadion się wybierasz? Kto dziś puścił Lotto? Ja jeden zakład na chybił trafił i snuję plany co zrobię jak już wygram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam planów i jeszcze nie mam pracy , która miała być na 150 % wg. wszystkich zapewnień - podobno mocnej firmy i jej prezesów potwierdzonej przez urząd itd. w kakakasku coś tam obejrzę , chyba że coś innego zacznę załatwiać , wobec tej niepewności i kombinatoryki nie wiadomo z jakich powodów nie podnieca mnie to aż tak bardzo - jeszcze ruskie mają maszerować podczas EURO w warszawce i obchodzić swoje wyzwojenie od 'polskiej okupacji w 1612" - jakaś kolejną zadymę tuskoruskie prowokują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że tak osobiście się zwrócę do dużo młodszego kolegi zakłócającego, a zarazem jak widzę założyciela tysiąca wątków na tej caffe to że cię powiedzmy ten temat , czy sama samotność , ewentualnie coś w tym rodzaju w...a jak piszesz to nie jest powód aby teksty gimnazjalne tutaj wrzucać ...masz kolego problem z tym - to opisz , powiedz coś na ten temat , wyraż się , jeśli potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyku, to nie wchodź tutaj, nikt przecież nie każe Ci tu zaglądać i czytać. Jest tyle innych tematów do wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zagladam codziennie na nasz topik z nadzieja , ze ktos cos napisal a tu nic i nic. U mnie bez zmian, raz lepiej raz gorzej, zalezy od dnia ale stan ciagle niezmienny ;) czy u was kochani samotnicy cos sie zmienilo? macie jakies palny na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zagladam codziennie na nasz topik z nadzieja , ze ktos cos napisal a tu nic i nic. U mnie bez zmian, raz lepiej raz gorzej, zalezy od dnia ale stan ciagle niezmienny ;) czy u was kochani samotnicy cos sie zmienilo? macie jakies palny na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zagladam codziennie na nasz topik z nadzieja , ze ktos cos napisal a tu nic i nic. U mnie bez zmian, raz lepiej raz gorzej, zalezy od dnia ale stan ciagle niezmienny ;) czy u was kochani samotnicy cos sie zmienilo? macie jakies palny na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...:) Panno M, u mnie bez zmian. Nie mam wakacji, więc brak planów. Co będę robić w czasie urlopu zależy od pogody oraz od wielu innych czynników. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Hejka! Straszliwie dawno tu nie zaglądałem, więc nie mam pojęcia, co u Was. U mnie uczuciowo bez zmian. Ze dwa spotkania damsko - męskie z których nic nie wynikło. W innych sprawach różnie. Ale plany wakacyjne już mam. I wyczekuję. A wyczekuję już od dwóch miesięcy, kiedy wiem, że jadę. Właściwie lecę. :) A tu jeszcze trzy mies. trzeba odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze się znajdzie taka kafeteryjna 'gnida dworska ' , która np. wypłoszy , albo zniechęci do pisania , zarzucajac wg. siebie jakieś niskie pobudki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, daleko, Kolumbia :) Zaczynam spełniać marzenia o podróżowaniu. Póki co to będzie raczej pierwsze "wyjrzenie" na tamten rejon, tamtą kulturę inną od naszej. A mam fajną okazję, bo pierwszy raz nie porwał bym się, żeby szlajać się samemu po takim kraju. Ale może później jakoś to pójdzie, jak się teraz trochę rozejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Wy! czyli wszyscy tutaj jestesmy i sie czaimy :P a napisac to nie ma komu, prosze jaka lawine wypowiedzi wywolalam swoim postem. Ecrivian - faktycznie, kupe czasu..nawet myslalm kiedys co u Ciebie, super, ze spelniasz swoje marzenia i ze masz taka mozliwosc, powiedz mi jak tam twoje fotografowanie, cos czuje, ze pasja sie rozwinela Czujnej tylko nie ma, moze randkuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Nie poddaję się złym nastrojom,bo po co się pogrążać. I tak na wiele spraw nie mam wpływu.Nie pozostaje mi nic tylko zdać się na pomoc "Góry" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×