Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

sto lat solenizantki! No proszę my wszystkie z lata jesteśmy:) ja sierpień:) Pozdrawiam serdecznie. Wyssany właśnie stosuję się do Twej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gorace, lecz czemu nikt tego ciepla nie docenia?? czujna wypij nasze zdrowie :P milego wieczoru , ja tez ide sie dezynfekowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO jesteście. Piję wasze zdrowie i nie tylko. Wiadomo za pomyślność w sprawach sercowych. Panno M. życzę fantastycznej zabawy:) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninki
Dlaczego kazdy ciekawy temat zamienia sie w klub wlasnej adoracji? Gadaja o wszystkim tylko nie na temat, kwiatki, dzieci, kotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tto zauważyłam przeglądając kafeterię. Tak to już jest, wszystko na temat zostalo już powiedziane, nawiązały się inne relacje i możemy pogadać na inne tematy. A chcesz coś powiedzieć w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno M ...wszystkiego czego sobie życzysz...:) wcześniej się pytałaś - byłam w Niemczech, opiekowałam się 6-letnią dziewczynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za zyczenia :) 🌼 dzisiejszy dzien moich urodzin byl wyjatkowo mily i mialam kilka niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze się dołączę do zyczeń a wiec raczki (podobno bardzo delikatne i wrażliwe wg. horoskopu , co by się właściwie zgadzało na podstawie mojego osobistego brata chociażby ) ale to uproszczenia ....chociażten zodiak jednak , jednak coś tam chyba jednak wpływa na coś stopy mnie swędzą - bębnią w mojej okolicy już trzeci dzień , a ja daję się wciągać w coś takiego jak np. chodzenie po rozżarzonych węglach . pewnie ten upał - korztsta się z ochładzania organizmu piwem a póżniej będąc nieco wychłodzonym się chodzi ...po tych węglach a tak ogólnie - fajna coroczna trzydniowa impreza bębenkowo -muzyczno-widowiskowa w scenerii leśnej , przerywna czasami gwałtowną burzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baxton
Ludzie nie bójcie sie ludzi. Jeszcze w marcu zaliłem sie na forum o2 z problemem mojej samotności. Wystarczyło kilka wakacyjnych ognisk i dyskotek i może ciągle siedze prawie cały dzień przed komputerem to juz nie jestem nolife bo mam dla kogo żyć nie jestm osoba towarzyską ale nie jestem już taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopy zaleczone . stop. praca rozpoczęta . stop . w wielkim kombinacie w centrum polski ....zobaczymy jak to się rozwinie ] mniej takiej zupełnej samotności skoro mieszka się w jakiejś grupie na wyjeżdzie - w zasadzie pewne psychiczne odprężenie z dawnego stanu samotności i braku stalego przebywania z ludżmi chociaż towarzystwo różne , ale nie jest tragficznie , czy aż tak żle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FANTASTYCZNA WIADOMOŚĆ Wyssany:D Naprawdę bardzo się cieszę, że wreszcie coś ruszyło, duże zmiany i to miejmy nadzieję, że na lepsze. Pozdrawiam i życzę najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, gratuluje! w naszym zyciu musza byc tez jakies wzloty, nie ma innej mozliwosci, ja mysle, mam taka nadzieje, ze w milosci przyjdzie tez czas na nas ;) co u was dziewczyny? ja zaczelam wychodzic wiecej do ludzi, staram sie nie siedziec w domu i organizowac sobie czas w towarzystwie, jest lepiej..poki co z moim nastawieniem psychicznym do pewnych spraw a i nadzieja znow zawitala w serce moje, ze moze nie wszystko stracone jeszcze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) to dobrze Panno M, że masz takie, a nie inne nastawienie. Ja już nie mam nadziei na zmianę i powoli się z tym "oswajam". Widocznie tak ma być. Gdyby miało być inaczej, to już by było. Czas pokaże co i jak,ale nie liczę na nic "nowego". Wyssany, to dobrze, że coś "ruszyło". Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, a moze wlasnie o to chodzi aby na nic nie liczyc, nie wygladac milosci, nawet nie czekac,zaakceptowac zatem tę pozycję w której się znajdujemy, czerpać z życia , to co możemy, resztę- od nas niezależną- pozostawic biegowi wydarzeń.. pozdrawiam serdecznie milego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno M co to znaczy 'czerpać z życia z pozycji , w jakiej się znajdujemy ' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozycja w znaczeniu- polozenie zyciowe, sytuacja w jakiej sie znajdujemy, wyssany, a jak Ci sie to skojarzylo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Widzę, że w Pannie M. duch optymizmu zagościł. I tak trzymaj Panno M. Pozdrawiam serdecznie. Tak sobie myślę czasem o tych co tu pisali, co się z nimi dzieje. Kamyks, 17latek, Ecri - on się jakiś czas temu odezwał, panna 51 też rzadko pisze, była jeszcze jedna fajna dziewczyna, podróżniczka, ale jaki ona miała nick? kurcze wyszło mi z głowy..a już wiem you, you. Też się przestała nagle odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'każda pozycja , to propozycja ' , jakiś ktoś tam coś takiego powiedział ( Lec chyba ) ja tam na luzie odstatnio - coś montuję w kombinascie i spawam żeby się trzymało i nie odpadlao czasami , gdy ktoś przypadkowo coś takiego poruszy ( jak na razie nie chcą mnie na managera - jest mi smutno z tego powodu , chociaż myślę , że czekają az się wykażę , że to co montuję się nie zawali , a więc będzie powód , abym został wlaśnie managerem cooperaoion production nie chce mi się za bardzo managerować , zwłaszcza pod kimś dużo niższym stopniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×