Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

w zeszłym roku byłam w małej miejscowości przed sezonem i płaciłam 25 zł. 3 lata temu byłam w sezonie i po 35 zł. były noclegi, też w małej miejscowości. Ale w sezonie jak nie było pogody to i tak było co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie liczę. Będę pewnie odpoczywać na działce, jak będzie pogoda. Teraz zreszta mam tylko kilka dni. Ten dłuższy mam w dalszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło mnie niedaleko też są ogródki działkowe. Jak idę na spacer to zawsze wybieram tą trasę aby popatrzeć jak ładnie sobie ludzie porobili. Altankę jakąś też tam macie, taką aby można było się przespać, albo schować przed deszczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, altanka jest. Kiedyś nawet nocowaliśmy, a teraz to trochę strach. Chociaż są osoby, które czasami nocują. Będę już kończyć. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! jak spedzacie te letnie upalne dni? ja w pracy, na szczescie jest chlodno ;) ale powoli aczynam odliczac dni do urlopu, trze ba reszte spraw podomykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Panno M. Nie lubię upałów więc czekam na ochłodzenie. U mnie wczoraj przeszła burza z gradem, ale to nic nie dało, dalej duszno. Już się szykujesz na urlop? Fajnie, pewnie już nie możesz się doczekać. Obyś miała ładną pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w tym tygodniu będę miał pracę na miejscu - rozmowy przebiegły pomyślnie , chociaż firma nieco podupadająca , ale stanowisko w mojej branży mimo wszystko zakuwam, dalej licząc na cos lepszego gdyż wszystko jest u nas dość niepewne i niezbyt rokujące , co niestety nie wpływa na ogólne samopoczucie i tak ogólnie ... brak pracy - coraz niższa samoocena i pogrążanie się zaś podjęcie czegoś za wszelką cenę , poniżej zdolności i wykształcenia za psie pieniądze ,to także żadne wyjście - taki rynek u nas niestety ważne , że nie myslę do tyłu córka bez problemów zdala bardzo dobrze maturę , co zapewni jej miejsce na medycynie , na co się nastawiała od długiego czasu . niemiecki należy ( tak wynika z bezpośrednich przeporowadzanych rozmów z niemkami ) znać dobrze w bezpośredniej mowie , aby jakąś możliwie dobrą pracę dostać - nie znam jeszcze na tyle , chociaż w tłumaczeniach i średniej gramatyce już jestem raczej dobry trenować i trenować należy - niemiecki i angielski - taki mam plan po pracy w wolnych chwilach :) zresztą w polsce także może się to przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany- tylko Cie podziwiac za twoj zapal, naprawde szacunek,ze sie tak zawziales, mi sie czasami nawet do sesji nie chcialo uczyc..pogratuluj corce;) zdolna bestia-pewnie po tatusiu:P Czujna ale do pracy chodzisz? kurcze ja sobie nie wyobrazam, ze w taka pogode mialabym przesiedziec w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wyssany. Też podziwiam Twój zapał. Tak trzymaj. Panno M. chodzę do pracy i też bym już szła na jakieś wolne, ale muszę jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapał , nie zapał - lubię się uczyć czegoś tam , zwłaszcza jak nie mam jakichś wymuszonych innych zajęć , po których najchętniej można byłoby się poddać słodkiemu lenistwu i relaksowi :D szukam jakiegoś zajęcia w takiej dość niebezpiecznej sytuacji jednocześnie załując , że czasami za dużo leniuszkowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Nareszcie doszłam do siebie bo temperatura trchę spadła. Miałam ostatnio trochę problemów, do tego te upały...myślałam, że zejdę na serce, spać nie mogłam. Znacie jakieś dobre sposoby albo tabletki na sen? Wyssany Ty może coś doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa piwa , albo dwie lampki mocnego w takie upały ok. 20stej jak nie pomaga - to potrójna dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi dzis niesamowicie :( takie piekne lato, weekend ..a ja siedze sama w domu z myslami i serce me przeszywa bol istnienia :( nikt mnie nie kocha, nikomu nie zalezy, nikt nie zabiega, nie walczy.. niedlugo moje urodziny, obowiam sie czy dostne jakiekolwiek zyczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Panno M, nie smuć się. Kiedy masz urodziny? :) Ja miałam kilka dni temu i już idzie mi kolejny rok życia, a to oznacza, że przybywa mi lat. Taka kolej rzeczy. U mnie jest strasznie duszno i chyba będzie padać, bo widać ciemniejsze chmury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro.. ale zycie plata figle, przyszla po mnie zaponiana ekipa i zmusili do przybycia na dzisiejsza impreze :) wiec humor troszke poprawiony, ide utopic smutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu dopiero doczytalam! Zycze Ci bardzo,bardzo mocno aby ktos Cie pokochal z calego serca i aby twe serce przepelnilo sie szczesciem az po brzegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×