Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Panno M, ja staram się bardzo i chyba nawet nikt nie przypuszcza, że moja sytuacja nie jest dla mnie fajna. Nie daję tego po sobie poznać, chociaż czasami ciężko powstrzymać łzy i trzeba robić dobrą minę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zaatakowały mnie koleżanki żebym się zalogowała na Sympatii ale ja kompletnie nie czuję tego. Nie mogłam im przetłumaczyć że to nie dla mnie. A Wy co sądzicie o takich portalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam, że czuję że to nie miejsce dla mnie. Ale z drugiej strony to miejsce gdzie poznało się wiele par, nawet z mojego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką znajomą, ale ona od zawsze przebierała w chłopakach, mężczyznach, była przebojowa, miała pecha w miłości, aż znalazła na sympatii faceta. W zeszłym roku wzięli ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ma dziewczyna szczęście. Ona przynajmniej miała możliwość wybierania, przebierania, a ja nawet tego nie mam. Będę już kończyć...dobranoc Czujna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez osobiscie znam malzenstwo, ktore poznalo sie na Sympatii, wiele tez slyszalam o takich malzenstwach i parach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_a_r_t_a
ja poznałam swojego męża przez GG, po dwóch latach wzieliśmy ślub. Ale dziś już nie jest tak kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam. W związku, że nadchodzą upały to tak się zastanawiam jakie plany macie na wakacje. Ja w tym roku nie mam żadnych. Pewnie wezmę ze 2 tygodnie by odpocząć od pracy i od ludzi z pracy, ale wyjazdu nie planuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czemu nie planujesz zadnego wyjzdu? moze warto byloby gdzies wyjechac w nowe miejsce, oderwac sie od codziennosci , zrelaksowac.. ja wyjezdzam nad polskie morze, po raz pierwszy w zyciu! mam nadzieje, ze pogoda dopisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno M. super. Oby tylko pogoda Ci dopisała. Nasze morze jest piękne, plaże, piasek - nie ma piękniejszych, ale pod warunkiem że jest pogoda. Ja się trochę obraziłam na nasz Bałtyk ze względu na pogodę. Ostatnio trafiłam na paskudną pogodę. Ja nie mam planów, nie mam z kim jechać w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to mam watpliwosci- co by Bałtyk byl najpiekniejszym morzem,mi sie marzy jakies egzotyczne morze z lazurowym wybrzezem i goracymi piaskami ;), ale postanowilam, ze najpierw musze poznac polskie morze aby moc porownac inne, aby nie wydac krzywdzacej oceny zbyt pochopnie;P ja tez nie mialam z kim jechac i bylam sklonna pojechac nawet sama,bo stwierdzilam, ze przez moja glupia samotnosc nie bede odmawiac sobie jeszcze wakacji ale na szczescie matka zgodzila sie ze mna pojechac ;) u Ciebie tez tak gorąco? ja w sumie lubie takie upaly ale dzis to juz przesadzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco, nawet nie miałam pojęcia jak gorąco. Dopiero niedawno wyszłam z domu po zakupy i zatkało mnie. Cały dzień przesiedziałam w domu, a w mieszkaniu mam chłodno. Przyjemnie. Nie wychodziłam nigdzie, bo jestem znowu chora, na antybiotykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad naszym morzem to można chodzić bosą stopą wzdłuż wybrzeża, jest mięciutki piasek, a na takiej Chorwacji czy Krecie plaże nie są takie piaszczyste, raczej żwirek czy kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz coś zarezerwowanego? Ciekawa jestem po ile teraz kwatery? Obstawiam że ciężko będzie za 40 coś znaleźć. Pewnie z 50zł. za dobę będą w tym roku liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×