Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Czujna , bez rewelacji, troche sprzatania i tyle.. a Ciebie widze ogarnal swiateczny nastroj chyba? a to oprocz perfum zakupilas jeszcze jakies "mazidla"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zapomniałam żeby coś w zimowej serii kąpielowej kupić. Yves roche ma fajne linie zapachowe do kąpieli - kawa, czekolada, wanilia, kokos, kasztany. Ale nie zakupiłam nic więc muszę się w innym klimacie popluskać. Zostało mi coś z melonem, mandarynką, takie świeże cytrusowe zapachy nie bardzo mi o tej porze roku odpowiadają, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co si ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt - jak się nie ma ... ja np. ostatnio dolewam coś konwaliowego czyli coś , co akurat mam pod reką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ...chyba właśnie dlatego faceci się za mną kręcą w jakichś marketach , coś tam pociągając nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa :) aromat sosny jest bardzo fajny, uspokajajacy Wyssany i jak ci sie podoba to powodzenie? w sumie to chyba lepsze takie niz zadne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno M. utwierdzam się w przekonaniu, że mamy bardzo odmienny gust zapachowy. Wyssany znałam taką panią, która używała tylko dezodorantów męskich (nivea chyba to było) i miała szalone powodzenie u mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z parotysiącnoletnią tradycją ( a może i parsettysięczną ), że to chłop w ten dzień wigilijny pierwszy składa życzenia , czynię wiec to , co ten chop powinien uczynić :) Spokojnych i Miłych Świąt Wszystkim życzę :) 🌻 😍 http://kartki.onet.pl/2299,,,,,swieta_bozego_narodzenia-wyjatkowych_swiat,kartki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnawwigilie
a ja swieta spedzam sama. nie mam z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyks
I ja życzę wszystkim jak najwięcej radości i szczęśliwych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W świątecznym nastroju po wyjątkowo udanej wigilii pozdrawiam wszystkich serdecznie i świątecznie, i dziękuję za obecność na topiku w tym szczególnym dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam prezenty ? ja np. dostalem różowe majtki . ...różowe okulary może byłyby właściwsze , ale skoro są to majtki , to niech będą - wolę to , niż wodę za 4.50 , chociaż majtki raczej są tak w granicach 3 zł , ale nigdy akurat różowych nie miałem (czerwone- tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam kasę, a prezent kupię sobie sama. Ale podarowałam rodzince pare drobiazgów i to mi sprawiło wiele radości, bo widziałam że byli zadowolenie. Wyssany różowe majtki? Taki majtkowy róż? Masakra jakaś:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie było bardzo fajnie i wesoło.Prezenty też były.:) to są drobnostki,ale przecież nie prezenty są najważniejsze tego dnia i są one "symboliczne".:) Dzisiaj pierwszy dzień Świąt i odpoczywam.:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nas przyjdzie córką , a brat z bratowa i bratanicą przyjadą na dwa dni córka ma dzisiaj urodziny :) wczoraj także byla na Wigilii przez dwie godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rodzinnie:) Ciekawa jestem czy składał Wam ktoś wiadome życzenia? Mi mama, ale zrobiła to w żartobliwy sposób, więc też to obróciłam w żart i luz, nie mam niesmaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×