Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

A co u Ciebie Zosiu? Wchodzisz tu jeszcze? Szczęśliwgo Nowego Roku Zosiu:) jeśli to czytasz. Domyślam się tylko, ze topikowy temat już jest Ci obcy i cieszysz się życiem we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede zdawac relacji, powiem tylko, ze bylo dobrze, choc bez rewelacji. Ale lepsze to niz siedzenie w domu i rozmyslanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku i życzę wszystkiego co najlepsze.:) U mnie czas po świętach był rewelacyjny, łącznie z Sylwestrem.Nie pisałam, bo byłam zajęta.:) Nie będę opisywać co i jak, ale było suuupppeeerrr:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Panno M. :) Dziś dostałam wspaniałą wiadomość dotyczącą mojej dobrej znajomej więc cieszę się jej szczęściem i myślę sobie że ten rok dla wielu z nas będzie przychylny i wyjątkowy:) A u Ciebie jak leci w nowym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala migotka
U mnie super, mimo okropnego przeziębienia, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sezon łyżwowy zacząłem , może jutro ze dwie godz. na narty się wybiorę zakuwam niemiecki , mam ogłoszenia do pracy w elektrowni koło Opola - wyśle email i CD spotkałem także moja miłą znajomą sprzed małżeństwa na łyżwach , wlaściwie widzimy się co jakiś czas przez ostatnie dwa lata w naszym mieście uśmiechając się do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze byłoby gdyby się dało ułożyć ale nie jest to proste w pewnych sytuacjach w każdym razie - kto nie maszeruje , ten ginie . ( bez przesady oczywiście :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany nie poznaje, ze nawet Ty chcialbys zmienic swe zwyczaje samotnika.. u mnie hm.. chcialabym powiedziec, ze cos sie zmienilo, ze zaswiecilo jakies swiatelko w tunelu i w sumie co mi szkodzi tak powiedziec , w koncu najwiecej podobno zalezy od naszego nastawienia i pozytywnego myslenia. Ja odkrylam chyba sedno swojego problemu , Czujna pamietasz nasz rozmowe? to chodzi o to i mam mocne postanowienie z=byc bardziej otwarta wobec facetow i ludzi, bo jesli jestes na dobrej drodze "nie wystarczy ,ze na niej stoisz, musisz isc , bo inaczej cie rozjada".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany nie poznaje, ze nawet Ty chcialbys zmienic swe zwyczaje samotnika.. u mnie hm.. chcialabym powiedziec, ze cos sie zmienilo, ze zaswiecilo jakies swiatelko w tunelu i w sumie co mi szkodzi tak powiedziec , w koncu najwiecej podobno zalezy od naszego nastawienia i pozytywnego myslenia. Ja odkrylam chyba sedno swojego problemu , Czujna pamietasz nasz rozmowe? to chodzi o to i mam mocne postanowienie z=byc bardziej otwarta wobec facetow i ludzi, bo jesli jestes na dobrej drodze "nie wystarczy ,ze na niej stoisz, musisz isc , bo inaczej cie rozjada".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany dawna znajoma to tak się uśmiecha z sympatii na pewno, gadaliście na tych łyżwach? Panno M. pamiętam naszą rozmowę i widzę, że jesteś zmotywowana:) Tak trzymaj i do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, a Ty Czujna myślałam, że też ;) czy może odpuściłaś sobie? jak tam samopoczucie ogólnie? przeziębienia się Ciebie nie czepiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym, iwem, swoją drogą czy to jakiś umowny znaczek wirtualny "tego"? :P a wiesz, że ja tez cały okres zimowy w zasadzie przeziębiona i zasmarkana, także nie jsteś sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, Wyssany chociaż jakieś sporty uprawia i się wyżyje, a ja zbieram się by jeździć na basen, albo coś w tym stylu i ciągle to odkładam, bo przeziębienie, bo gardło, bo kaszel, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na basen wybieram się już od co najmniej 2-óch lat :D ale taniec to tez jakaś forma aktywności, a lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje życie samotnicze jest mi nieco obce jako tego jednak mężczyzny ( było nie było ) może tu chodzi o samotność tego Adama na którą dobry Bóg już nie mógł patrzeć i obdarzył go jakimś stworzeniem z tego jego żebra , czyli jakąś częścią samego siebie ? ( tzn. Adama ) szkoda że to się póżniej tak jakoś nie za bardzo potoczyło ...ten wąż, jabłka , 'zjedz to a będziesz mądrzejszy' , itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to odpowiem czaje
:classic_cool: ale nie do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi sie wyadje, ze czaje, chodzi zapewne o to, ze faceci maja latwiej w pewnych kwestiach..bardziej technicznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×