Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

To jest do obserwacji tylko ze tak powiem. U mnie poki co nic sie z tym nie dzieje wiec jest ok Nie chce na forum pisac dokladnie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
ok, nie naciskam ,aczkolwiek moze sie domyslam , dobrze ,ze nic groznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz to podaj mi mail to Ci wyjasnie bo jestem pewny ze pomyslalas nie o tym co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
boje sie podawac moje prywatne namiary na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK :) Wiec to ze nic strasznego mi nie jest musi Ci wystarczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
oki, wystarczy :) ja juz bede zmykac , bo zmeczona jestem po mojej znienawidzonej pracy, ale jutro juz odpoczynek - jestem na zwolnieniu, ale tez nic powaznego mi nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
milego wieczoru cos pusto tu dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
i dzisiaj nikogo nie ma? :( wszyscy pozajmowani swoimi sprawami? a u mnie znow dol :( nie rozumiem o co chodzi z tym ,ze wszyscy sie ode mnie odwracaja:( niegdys najblizsza kolezanka , wylatuje w tyg do anglii i wychodzi na to , ze nie ma zamiaru sie nawet pozegnac :( :( chyba chce urwac kontakt calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Cześć Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja a co nie przejmuj sie tak Na to ze inni maja nas gdzies nic nie poradzisz, nie warto sie tym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
o czesc :) nawet nie zauwazylam , ze jestescie :) co u was? jak wieczor mija, bo u mnie monotonnie - jak zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo że mam 21 cierpie co sie u mnie w domu dzieje,czuje sie samotna a to wlasnie powinna rodzina pomoc,wspierac..dzisiaj ojciec mnie sie wyrzekl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisnely mi sie lzy do oczu nadal sie cisna i chyba dochodze do wniosku ze nigdy nie bede szczesliwa ze nigdy Sobie zycia nie uloze przez chora sytuacje w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a co
laptoch , wspolczuje , bo wiem ze sytuacja w domu mocno wolywa na nasze pozniejsze zycie, problemy natury emocjonalnej , kompleksy ciagna sie z nami cale zycie , wiem z autopsji :( tez mam toksycznego ojca spod ktoregowplywu nie moge sie wyzwolic po dzis dzien , a mam juz 26 lat i to mi rujnuje spokoj ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Laptoch - jeśli będziesz mieć jakąkolwiek możliwość to wyprowadź się z domu jak najdalej od rodziny, skoro tak bardzo się tym męczysz. Ja wiem po sobie, że nie ma co tkwić w chorym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
ja a co - kurcze, ta Twoja koleżanka to nie może Cię zabrać ze sobą do tej pracy za granicą? Zaczełabyś wtedy wszystko od nowa z czystą kartą. I może nie byłabyś aż tak samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzień minał spokojnie, choć miałam sporo pracy.Teraz odpoczywam.:) Rano o 6- stej bylo minus 17 stopni. Brrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosia - 17 stopni a Ty na rowerze do pracy? Czy sobie odpuściłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekajmy wszyscy z domu rodzinnego, uciekajmy od starego, znienawidzonego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
czujna - nie pasuje mi taka opcja w tej chwili, jakos jestem bardzo konserwatywna , a raczej zasiedziala albo strachliwa w kwestii opuszczania kraju, poza tym gdybym nie rozpoczela studiow to kto wie..ale najpierw musialaby wyrazic taka chec, a takowej sie nie spodziewam , ona nie jedzie tam sama tylko z chlopakiem i bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
no zimno starsznie :O ale na szczescie nie musze chodzic do pracy w te mrozy :) zosia- zuch dziewczyna jestes :) pewnie masz konskie zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
A mój dzień był dzisiaj strasznie zakręcony, spotkałam kogoś z dawnych czasów(coś tam było między nami), dawno się nie widzieliśmy. A poza tym zimie mówię stanowcze: NIE. Już było tak fajnie czuć wiosnę jakieś 2 tygodnie temu, a tu zima tak dowaliła na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy sie śmieja ,że powinnam zostać sportowcem roku ;) To prawda mało choruję i głównie są to przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
masz racje czujna , juz tak fajnie wiosna powialo.. hmm, czyzby dawne emocje wrocily? a moze szansa na cos nowego?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znajomy na impreze swoja urodzinowa zaprosil, tylko jest taki maly problem ze on mieszka 120 km ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×