Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

IAMAPIG Widzę, że wmawiasz sobie to, że jesteś szczęśliwa. A ja gdybym miał nadzieję, to nie siedziałbym tutaj. Niczego sobie nie wmawiam, bo po prostu jestem szczęśliwa , tak czuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IAMAPIG
17latek "dzis przeplakalem cale przedpoludnie, to byl taki impuls" Nie płacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IAMAPIG Fajni? Kto jest fajny? Płaczący 17-latek? :D Rozsmieszyles mnie ;) Wiesz jak czlowiekowi humor poprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IAMAPIG, to bylo kilka dni temu. Każdy czlowiek czasami poplacze, co w tym zlego ? To są emocje, jesteśmy ludźmi, więc czujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Hej. Witam wszystkich. cieplutko. Za oknem zima na całego. A tutaj jakiś ktoś na topiku zaczął siać zamęt. Ktoś tu nas nazwał przegrańcami, że siedzimy na kafeterii. Otóż jest odwrotnie, bo tutaj możemy się wygadać. Wyrzucić tutaj swoje emocje anonimowo i mimo, że jesteśmy samotni to tu się możemy spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czujna :) Zosia gdybym ja sie takimi rzeczami przejmowal... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry z Ciebie inspector Gadget Czujna , właściwie oceniłaś sytuację ...coś tu brzydko pachnie ,i ktoś tu brużdzi :O :O:P ja tam proponuję głosowanie ...aby go złapać ...na pal osadzić :P:P:P bo to taka słuszna kara i przestroga dla innych była by :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Wyssany - ten ktoś już sam sobie poszedł, albo przeczytał co napisałeś i się wystraszył nadziewania na pal:D. Co tam u Was? Ja jutro do pracy po urlopie wracam. I niby się cieszę, ale nie cieszę. Bo z jednej strony spotkam się z fajnymi ludźmi, a z drugiej strony znowu te same konflikty, te same rozgrywki personalne i tak, byle do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosia, wypoczęta jestem fakt, ale wiesz jak to jest po dłuższej przerwie źle się wraca do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosia mam pytanie. Ty mieszkasz sama? Bo pisałaś że rano byłaś u rodziców, tzn. że mieszkasz osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
To masz fajnie, ja noszę się z takim zamiarem, bo bardzo potrzebuję takiej odrębności, chociaż wiem że będzie mi ciężko finansowo, ale chcę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
A wynajmujesz czy masz swoje mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
No i jakk to ocenisz? Tzn. jak Ci się samej mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo zwlekałam z kupnem ,bo miałam nadzieję,że wyjdę za mąż i razem coś kupimy.W końcu stwierdziłam ,że juz pewnie nic w tej sprawie się nie zmieni i kupiłam mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
U mnie w grę wchodzi tylko wynajem i to okazyjny bo nikt mi nie da kredytu przy tak niskich zarobkah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
*zarobkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
No właśnie, nawet w kwestiach bytowych singlom trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z początku było ciężko, kilka nocy nie spałam , bo i nowe miejsce i chyba wtedy zrozumiałam ,jak będzie wyglądać moje życie , jak zabraknie rodziców.Było mi bardzo smutno i przykro ,że jestem sama.Z czasem człowiek sie przyzwyczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Ja mam też taką wewnętrzną potrzebę wyprowadzenia się z domu, z tego miejsca, wiele złych rzeczy tu się działo, a że jestem osobą b. wrażliwą, to czuję, że może coś się zmieni jak się wyprowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×