Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość 111116663466873
stary chlop a beczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17. - świetne postanowienie. Wiem z doświadczenia, że będziesz miał momenty zwątpienia. Zawsze są. Nie poddawaj się wtedy. To stały element, który trzeba pokonać. Moje spostrzeżenie (właściwie nie moje, ale u siebie też obserwuję) - gdy coś nas pochłania, wciąga, to wszystko wygląda zupełnie inaczej. Ja mam teraz i w pracy temat ciekawy, ale i wymagający, do rozgryzania. W domu rozgryzam modelowanie 3D. Oba zajęcia są pewnym wyzwaniem, ale dostosowanym do mojego obecnego poziomu. Dlatego mnie wciągają. Jednocześnie zauważyłem, że czuję się świetnie, nie dokuczają mi żadne czarne myśli, które jeszcze niedawno dosyć często się pojawiały, lubiły nagle atakować. A teraz czuję się świetnie. I w sumie już nie raz coś takiego przerabiałem. Że mnie pochłania, a momentami to dopiero ograniczeniem są klejące się powieki lub "dziura w żołądku" krzycząca, że pora coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dzis przeplakalem cale przedpoludnie, to byl taki impuls" A okresu nie dostałeś przy okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Cześć Wam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
17 latek fajne postanowienie, też powinnam takie podjąć, tym bardziej że mamy tu wśród nas Zosią Samosię, która nam służy za wzór optymistycznego podejścia do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
A właśnie wróciłam z urlopu. Zwiedziłam mój wymarzony Kazimierz. Odpoczełam, zdystansowałam się do problemów, same plusy tego wyjazdu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra11111111111
szukam kogos do popisania 33431410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba topick za bardzo zaawansowany jak na nowe osoby?:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
setunia - witam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu? Setunia jak chcesz czasem pogadac to wpadaj tu do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
A napiszesz co Cię skłoniło do wyjścia tutaj? Czy też Cię przytłacza samotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna tez sobie postaw za cel bycie szczesliwa mimo przeciwnosci losu tak jak ja :) Znajomi po rozmowie ze mna dzis nawet zauwazyli ze ja jakis taki odmieniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
17 latku musiałabym sobie codziennie powtarzać jakąś mantrę, że jestem szczęśliwa:). Przepraszam Cię bardzo, ale jestem dziś bardzo zmęczona i położę się zaraz spać, więc kończę i życzę miłych pogaduch wieczornych. Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.:) Super 17latek.Właśnie o to chodzi ,żeby cieszyc się życiem i byc szczęśliwym mimo wszystko.Znajdywac każdego dnia coś miłego i doceniac to.:) Czujna to dobrze,że urlopik sie udał.:) Witam nową osobę, Setunię.:) Miłego dnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Co tam u Was? Bo u mnie jest calkiem ok ;) Dobre samopoczucie itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×