Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Życie w pojedynkę nie jest takie piękne,jak sie niektórym wydaje, nie ma sie do kogo odezwac , a nawet uśmiechnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Ja Wam chyba nic nie podpowiem jesli chodzi o mieszkania, kredyty bo sie najzwyczajniej na tym nie znam. Tak tylko chcialem sie przywitac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Najlepiej byłoby wziąć kredyt ale kredyt + czynsz + media to już spory wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
17 latku i jakie plany na drugi tydzień ferii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spłacasz kredyt i to jest Twoje mieszkanie.Nie wiem ile u Ciebie kosztuje wynajem , musisz sobie przeliczyć , co bardziej sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosia miałam próbkę mieszkania sama 2 tygodnie u znajomych. Pilnowałam im mieszkania. Było mi rewelacyjnie, a co najważniejsze osoby z otoczenia zauważyły że nie chodzę przygnębiona i jestem jakaś inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosia czy przy zarobkach 1300 zł. na rękę można się starać o kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starać sie możesz ,ale czy dostaniesz to nie wiem.Pochodź do różnych banków i popytaj czy masz zdolność kredytową,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
ok. Milego wieczoru Zosiu. Trzymaj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam planow. Bede robil to co zawsze - nudzil sie :P Czujna cenisz sobie cisze i spokoj co? :) Pa Zosiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Oj cenię sobie cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
W pewnym wieku wytworzyla się we mnie potrzeba oderwania się od rodziny. W domu wiele rzeczy mnie ogranicza, wręcz podcina skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam cisze i spokoj, ale to chyba dlatego ze atmosfera w domu nigdy nie byla najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Dom powinien być ostoją, gdy wracasz zmęczony, wkurzony ze szkoły z pracy. Ale życie jest życiem. Pojawiają się choroby, pojawiają się inne problemy i już z ostoi robi się piekło. Chociaż nietkórzy ludzie potrafią stworzyć ciepły dom mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dom jest tak "wspanialy" ze gdy juz sie wyprowadze to watpie czy ich bede nawet na swieta odwiedzal Taka smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Widzę, że jesteś kolejną osobą samotną, która nie miała dobrego wzorca w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, dokladniej sytiacji z mojego domu nie bede opisywal bo to chyba nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak uwazam ze wyroslem na w miare normalnego czlowieka mimo tej calej sytuacji w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
ale ja tego nie oczekuję, zresztą sama też nie chcę na ten temat pisać. Będę kończyć. Miłego wieczoru 17latku. Pozdrowionka. Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co tam u Was? Wlasnie wrocilem z wawy, od 3 w nocy na nogach jestem juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
wiatam wszystkich :) i znowu zima :O jak ja nie lubie zimna, a juz wiosna powialo i w czlowieku radosc sie obudzila i znow ja zmrozimlo 17-latku - a po co byles w wawie, jesli wolno spytac? ja tez mieszkam w okolicach stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja a co :) Co pol roku musze tam wpasc do szpitala na kontrole A w ktora strone od stolicy mieszkasz jesli mozna wiedziec :) Ja na polnocny-zachod jakies 150 km od wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
hm..w strone poludniowa, ale mam blizej niz ty, bo ponizej 100km, na cos chorujesz? przepraszqm jesli to zbyt osobiste pyatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×