Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Ludzi jednak uważają że nie można być szczęliwym singlem, a ja uważam że w związku też bywają złe i dobre czasy, więc chyba stan szczęścia zależy od czegoś innego niż posiadanie swojej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wielokrotnie probowano mnie swatac, czulam sie wtedy jak jakas wybrakowana, co sama nie ma na tyle odwagi /i nie wiem nawet czego/ by samodzielnie kogos poznac, przeciez to podobno nic trudnego, a wrecz jest to naturalne..Ale niestety nie dla mnie. A no..co ludzie mysla, szkoda, ze czasami dajemy sie temu zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na szczęście jakoś przstano swatać ( pewnie boją się kolejnej katastrofy , albo chcą mieć 'święty spokój ' ) ..przynajmniej taże mam z tym spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłe było to zakończenie sezonu letniego w moim mieście potańczyłem sobie z nieszczypawicami tym razem w rytmie country i brathanków (lubię te klimaty ) , dwa sympatyczne zespoły poezji śpiewanej poza tym ( raczej niespotykane na dożynkach , ale u nas to raczaj bardziej ambitny repertuar obowiazuje hehe ) zresztą ...trzy dni piosenki turystyczno - poezyjnej , dwa razy po trzy dni 'bębenków' , czyli muzyki afrykańsko- salsowo -bęnenkowej w zasadzie było na co popatrzeć i czego posłuchać ...w Nysie też nieso grano , ale raczej już 'masówka ' z hiciarzami schade , że już po lecie nieco przyglądywanym się z boku , a nieco od czoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec sezonu letniego obfituje w imprezy w całym kraju. Super, ale szkoda, że lato się kończy. Może jeszcze we wrześniu coś się będzie działo, więc mam zamiar korzystać z tego typu atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne były , bo się uśmiechały dość błogo ( troszkę tego ...pewnie ) , fajnie pląsały , miłe w dotyku i prowadzeniu tanecznym , nie szczypały a czy piękne ? ładne raczej , zadowolone z pląsania i nieco strzeżone (tak mi się wydawała przynajmniej ) zresztą wsztstkie kobiety są piękne ...chociaż czasami wina brakuje , jak powiedział jakiś taki pewnie na kacu jegomość i co się przyjęło , jako taki miły hit powiedzonek takich gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany faktycznie tak uważasz? Czy ironizujesz? Bo ja tam myślę że wedle przysłowia: Każda potwora ma swojego amatora. Ten amator też może być potworny. Nie ładne to co ładne, ale co się komu podoba. ;) Ot takie przemyślenia odnośnie Twojej ostatniej wypowiedzi. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ironizowałem - normalne kobitki to były - dość ładne , ale może nie zupełne miski mojego miasta , tudzież gminy naszej wspólnej ...ale z tym winem , to tak się mówi , co poniekąd i w pewnym sensie ogólnym wielu potwierdza , łącznie ze mną , że tak sie przyznam , chociaż może nie powinienem o tym wspominać , gdyż może to budzić pewne różnorakie myśli :D zresztą zbyt ładne kobiety wzbudzają często pewien dystans i niechęć do podejścia u wielu mężczyzn (moze także z racji , że uroda może wpływać często na poczucie własnej wyjątkowości , przewagi , atrakcyjności , co z kolei wielu porzeciętnych może nawet chętnych adoratorów odpycha , gdy taka osoba może coś takiego wykazywać wobec otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że jesteś zadowolona z urlopu. Nic tak fantastycznie nie ładuje baterii na cały rok, jak udane wakacje. Pod jakim względem udany? Towarzysko? Pogodowo? Przygodowo? Uchyl rąbka tajemnicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tę sentencję sam wymyśliłem jak dotkneło mnie też samotność bardzo okrutna jest ,wdziera sie niespodziewanie i niszczy zywy organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×