Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

"Mnie ciągle chodzi po głowie wyjazd w pojedynkę na parę dni na urlop. " Mnie też to po głowie chodzi. Ale skoro mam sam wydeptywać gdzieś ścieżki, to sobie chyba to zostawię na drugą połowę marca, licząc na szybką wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Wiosennie witam. Słońce dziś tak wysoko i pięknie świeci, że czuję wiosnę:) Chociaż wiem, że nie na długo - zima wróci niestety. Co u was? Ja liczę dni do urlopu bo już wszystko w pracy mnie wkurza. Więc czas najwyższy trochę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest jakas dziwna pogoda ;) Raz piekne slonce, raz deszcz, a przed chwila nawet grad padal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
17latek a to gdzie Ty mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.:) U mnie dzisiaj wieje bardzo silny wiatr , że kilka razy " zabujało " mnie na rowerze.Słoneczko tez sie pokazało.Od jutra podobno ma byc chłodniej. Ps.Pewnie czytacie co o mnie pisza tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zosiu Ja tam nic nie wiem, ja ostatnio tylko ten temat sprawdzam na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cie uwazam za bardzo sympatyczna osobe i zadne glupie komentarze uzytkownikow tego forum nie zmienia mojego zdania o Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytalem :) Ale pamietam ze juz wczesniej ludzie sie Ciebie czepiali o cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, nie wiem co o Tobie piszą, ale olej przeróżnych piszących specjalnej troski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 2 dni tak wieje juz ;) Co bym nie robil przez te ferie to i tak nie ustrzege sie przed nuda, a to dlatego ze praktycznie wszystko bede robil sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Watpie zeby chcieli cokolwiek ze mna robic przez te ferie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jedyna rozrywka dla moich znajomych jest picie wodki i tego typu rzeczy wiec po co mi to. Nic nie poradze na to ze wszyscy normalni ludzie z okolicy wyjechali juz na studia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sie sklada ze wszyscy maja juz powyzej 20 lat, swoje zycie itd A ludzie ktorych znam ze szkoly sa tak falszywi ze szkoda gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×