Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

będziesz wiedzieć dokładnie , z którego zaczynam teraz myśleć o takiej ' szerszej wyprawie " - podnieciłem się nieco , widząc pewne poparcie ;) i powiem więcej ....wyruszymy wszyscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Będę oglądąć wiadomości na wszystkich stacjach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosia , a Ty kochałaś czy byłaś zakochana. Bo ja tak rozważająć to wszystko to chyba nigdy nie kochalaam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Niech to co napisala Czujna stanie sie rzeczywistoscia :) Tego wszystkim nam zycze, no i oczywiscie milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie - singiel ,czyki ktoś , komu nileś tam razy się nie udało i uważa , że lepiej tak żyć , korzystając z jakichś zwykłych , czastkowych przyjemności , zapełniając naturalną potrzebę ( po głodzie i pragnieniu ) trzecia potrzebę człowieka , czyli zaspokojenia podstawowych potrzeb dotyczących podstawowego zaspokojenia uczuć ? czy też singiel z wyboru od poczatku , co może być naturalną niechęcią do życia w związku , czyli niechęć fizyczna , czy psychiczna oraz niemożność i niewiara w coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Hej 17 latek :) Co u ciebie? Pobrzdąkałeś sobie dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 17-latek , Tobie również miłego wieczorku:) Czujna, nigdy nie byłam zakochana ani nie kochałam żadnego mężczyzny.Potrzebuję więcej czasu,aby to uczucie zaczęło kiełkować.Nie jestem osobą kochliwą.Proces pokochania kogoś u mnie trwa długo, ale jeśli już pokocham to na amen.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
wyssany - ja to chyba jestem mieszanką obu przypadków singlostwa. Kiedyś nie chciałam, teraz chcę a nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosia - a ja bywałam zakochana, coś mnie trafiło, chemia, i co? 3 miesiące i po chemii u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
No to dobranoc Zosiu:) Nawzajem, miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo ze pytasz :) U mnie coraz lepiej, coraz mniej mysli o przeszlosci, czas leczy rany :) A na gitarze gram sobie codziennie po jakies 2 godzinki, sporo radosci mi to sprawia. Nie zaluje kupna choc tak wiele osob mnie zniechecalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz więc duży problem , o którym zresztą wiesz uczucie i chemia przemijają , albo jak to się poprawnie teraz wysławiają - wypalają ale tak właścieie , to nie przemijają zupełnie.... pod warunkiem , że jest się jakimś podobnym typem człowieka w przeciwnym przypadku - nie ma zbyt wielkich szans ...i powstaje rozpacz , albo niewiara w trwałość wszystkiego te nasze babki - miały jednak rację - charaktery powinny być podobne , albo w przypadku różnych - jedna strona musi tak mocno kochać , aby starczyło na dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
17 latek- to fajnie, graj ile chcesz i kiedy masz ochotę, nie daj w sobie zabić swojej pasji. Nienawidzę jak mnie ktoś zniechęca do czegoś. Nie daj się i do przodu. Może kiedyś zapodasz w sieci jakiś swój utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
17 latek napisałeś że czas leczy rany czy to znaczy że jakaś zraniona miłość była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz po czasie tak sobie mysle ze to jednak nie byla milosc i moze dobrze ze sie tak to skonczylo. Zasluguje na kogos lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to zawsze ja sie staralem itd. Jej chyba nigdy na mnie nie zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
skoro tak myślisz to na pewno nie była miłość, bo ja przez lata nie mogłam sobie pewnego gościa wybić z głowy i myślałam, że to był ten. Głupie, bo się zablokowałam na ten czas na nowe związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
A on po prostu mnie oszukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie bywa okrutne :( Ja mam nadzieje ze poznam kiedys ta jedyna :) Tylko ktora by mnie chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
stan zakochania 3 misiące, rozpacz latami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Ktora b cię c chciała to niewłaściwe pytanie. Bo zdarzyć się może tak, że będzie cię chciala ta co ty byś jej nie chciał, więc lepej traf na swoją połwkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade :) Mloda jestes, jeszcze sie zakochasz w kims na nowo :) Usmiechnij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×