Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Zycze Ci tego z calego serca aby Twoje zycie zmienilo sie na lepsze, moze chociaz Tobie sie to uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie lepiej ale prawdopodobnie dopiero wtedy jak zmienie miejsce zamieszkania, a to troche dolujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) A Tobie sie nie uda? Co Ty piszesz? Musisz tylko zmienić środowisko i na pewno Twoje tez sie zmieni na lepsze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nikt
'Dlaczego tak myślisz?' koorva co to za pytanie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nikt 'Dlaczego tak myślisz?' Pytanie ,jak pytanie.Jeśli nie chcesz nie musisz odpowiadać.Poza tym w tym temacie nie przeklinamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz bylo coraz lepiej a dzis taki dol heh Mam nadzieje ze jutro troche sie rozchmurze A juz powoli zaczynalem sie cieszyc malymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu a Ty probujesz cos zmienic w swoim zyciu czy bardziej czekasz na usmiech losu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo nie mam jak próbowac , bo nie spotykam się ze znajomymi po pracy.( oni mają juz swoje rodziny). Mam taki rodzaj pracy,że poznaje mnóstwo ludzi, ale oni są już zajęci i nie opowiadam im o swoim życiu. Może juz mi został tylko " uśmiech losu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak taka ciepla, przyjazna osoba jak Ty moze byc sama. Ludzie sa slepi chyba. Chyba ze na prawde nie maja Cie jak poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17latek Ja nie wiem jak taka ciepla, przyjazna osoba jak Ty moze byc sama. Ludzie sa slepi chyba. Chyba ze na prawde nie maja Cie jak poznac Jestes bardzo miły:) Właśnie tak mówia mi moje koleżanki i osoby ,które znam.Ja też nie bardzo mam ,jak poznać nowe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E33bde3
No i dlatego podrywasz małolata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E33bde3
kafe to nie jest CZAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste nie jest ale nie mozesz sie poddawac :) Pewnie nie chce Ci sie samej chodzic na jakies imprezy co? Jesli w ogole sa tam u Ciebie jakies odpowiedniejsze bo na pierwsza lepsza dyskoteke to chyba nie ma sensu isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17latek w tygodniu ,po pracy to tylko zakupy i do domu.A w weekendy to nie ma z kim iść gdziekolwiek.Poza tym nie lubię takich miejsc jak puby i dyskoteki.W wolne dni staram się przebywac dużo na powietrzu( zimą jest troche trudniej ,ale latem to nie ma mnie całe dnie w domu( w sobotę i niedzielę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie przepadam za takimi miejscami ale gdzies tych ludzi trzeba poznawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musisz liczyc jednak na ten "usmiech losu" bo zaslugujesz na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cieplo ciagle. W niedziele podobno ma nas zasypac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×