Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Rano padal snieg a tak to slonce swieci :) Takze dosyc przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wobec pewnego zapotrzebowania na stałych bywalców ...pojawiam się i pytam : a... osso chodzii ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i to chyba normalne w tych warunkach Ja uciekam juz poki co, pozniej jeszcze wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Ja jestem, tylko miałam telefon i tak 1,5 godziny przegadałam sobie :) Ale was znowu wywiało. Zarządzam zebranie 14 lutego. Wiecie czemu:D!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdą wtedy nieżle naprani święci : Mikołaj z Walentym ...i tak namieszają , że ... zresztą , sami się przekonacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A ja 14 lutego nie "złapię doła", bo to dobrze ,że są wokół mnie ludzie zakochani w sobie pomimo kilku- kilkunastu lat bycia razem.Przywraca mi to wiarę w miłośc i trwałośc małżeństwa ;) Może i mnie spotka kiedyś takie uczucie? Życzę Wszystkim dobrego odpoczynku. :) Ps.U mnie lekki mrozik ,ale za to świeci słoneczko.Aż chce się życ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam sobie,że koniec z użalaniem się nad sobą.Postaram się,aby tak było.Szkoda mi życia na zamartwianie się całą tą sytuacją.Chcę mimo wszystko byc szczęśliwa i znając siebie pewnie będę, bo zawsze znajdę coś pozytywnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
czesc zagladam na topik dosc czesto i obserwuje z ukrycia co sie dzieje, fajnie sobie tak rozmawiacie, niektorzy potrafia znalezsc wspolny temat, a ja nawet nic nie pisze, bo nie wiem nawet co :( chcialabym pogadac ale nawet nie wiem o czym :O nawet rozmowa mi nie wychodzi, zauwazam , ze zaczynam sie wycofywac z relacji powoli , ale sukcesywnie :( moze powinnam znalezc jakis topik dla chorych na depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój przyjaciel kleszcz
Ze mną pogadaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja a co :) My tu co drugi dzien mamy depresje (no moze oprucz Zosi) wiec powinnas sie z nami dogadac bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
17-latek widze , ze nie jest u was wcale tak zle :) jest w was radosc i sens zycia, chociaz sie staracie, a u mnie to juz kolejny z etapow depresji sie zaczyna , czyli wycofywanie spoleczne a ty 17-latku jestes jeszcze taaaki mlodziutki :) ze nie masz czym sie martwic, ja w twoim wieku jeszcze nie myslalam o relacjach damsko- meskich, z reszta u mnie wszystko jakies poopozniane :O z biegiem czasu, zwlaszcza u kobiety szanse na poznanie kogos ogromnie maleja , mozna by powiedziec , ze jej pozycja rynkowa znacznie spada ;), bo i popyt na starsze damy mniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój przyjaciel kleszcz
ja a co, ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×