Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość twój przyjaciel kleszcz
Myślę o Kanadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój przyjaciel kleszcz
Mógłbym spędzić tam resztę życia. Ech, gdybym miał tam kogoś, to już nie byłoby mnie w Polsce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój przyjaciel kleszcz
Piękny i wiem, że nie miałaś na myśli ukochanej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój przyjaciel kleszcz
Palcem po mapie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój przyjaciel kleszcz
Wielkich nadzei sobie nie robię. A gdzie zniknęła Ja a co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda, bo trzeba miec marzenia i wierzyć ,że niektóre mogą się spełnic. :) Ja a co moze jeszcze sie pojawi, jeśli tam jest to niech sie pokaże.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój przyjaciel kleszcz
To dla Ja a co, bo ja się często uśmiecham. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia samosia1 napisała: "nigdy nie byłam zakochana ani nie kochałam żadnego mężczyzny." Aby nigdy nie być zakochanym trzeba być dewiantem. "Potrzebuję więcej czasu,aby to uczucie zaczęło kiełkować. Nie jestem osobą kochliwą.Proces pokochania kogoś u mnie trwa długo" Pewnie facet stracił cierpliwość czekając aż ta się namyśli :D. "ale jeśli już pokocham to na amen." Wątpliwe... zwłaszcza, że piszesz o czymś czego nie znasz, o czym nie masz fioletowego pojęcia i na co nie potrafiłaś się zdobyć przez całe dotychczasowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Witam wszystkich. Z okazji Walentynek 2011 życzę wszystkim tandetnych serduszek od niezwykłych wielbicieli:) A tak serio to nie do śmiechu mi dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker Zosia samosia1 napisała: "nigdy nie byłam zakochana ani nie kochałam żadnego mężczyzny." Aby nigdy nie być zakochanym trzeba być dewiantem. "Potrzebuję więcej czasu,aby to uczucie zaczęło kiełkować. Nie jestem osobą kochliwą.Proces pokochania kogoś u mnie trwa długo" Pewnie facet stracił cierpliwość czekając aż ta się namyśli . "ale jeśli już pokocham to na amen." Wątpliwe... zwłaszcza, że piszesz o czymś czego nie znasz, o czym nie masz fioletowego pojęcia i na co nie potrafiłaś się zdobyć przez całe dotychczasowe życie. To ,że nie byłam zakochana, to nie jest zadna dewiacja.Nie pomyślałeś,że mogę być osoba ostrożna i nie lokuję swoich uczuć, gdzie tylko nadarzy sie okazja.Muszę być pewna ,że ten człowiek też coś do mnie czuje.Oszczędzam sobie w ten sposób rozczarowan i żalu.Nie chcę później cierpieć.Wiem ,że jeśli juz kogoś pokocham to na zawsze, bo jestem stała w uczuciach.Akurat w tej kwesti znam siebie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosiu zazdroszczę Ci tego optymizmu. Ja tak nie potrafię bo odczuwam życie podobnie do Ja a co. Nie wystarcza mi że chodzę, mówię, jem, śpię. Nie mam zaspokojonych podstawowych potrzeb bliskości i czułości. I to mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
a zniknelam , bo od wpatrywania sie w monitor oczy mnie juz bola witaj czujna :) a jednoczesnie wszystkim dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
kleszczu - dzieki za pamiec 😘(masz z okazji walentynek;)) czujna ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna, muszę myśleć optymistycznie, bo co mi pozostało.Szkoda mi życia, tak szybko ucieka.Też mi brakuje tej drugiej osoby, ale muszę sobie z tym poradzić.Nie mam wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To ,że nie byłam zakochana, to nie jest zadna dewiacja." O ile w twoim wieku ktoś nie mieszka na pustyni to jest. Można powiedzieć, że brak Ci tego co w większym stopniu niż ruchomy kciuk odróżnia nas od dzikich zwierząt. "Nie pomyślałeś,że mogę być osoba ostrożna i nie lokuję swoich uczuć, gdzie tylko nadarzy sie okazja." Ja też nie wyobrażam sobie nie wiadomo czego gdy poznaję dziewczynę co jakoś nie przeszkodziło mi w byciu zakochanym. Sopel lodu jesteś. Beton ma w sobie więcej ciepła. "Muszę być pewna ,że ten człowiek też coś do mnie czuje." Niczego w tym życiu nie można być pewnym. Żądasz 100% gwarancji zwrotu na proces który jest znany ze swojej początkowej spontaniczności. Nawet dzieci nie są tak naiwne. Na tym etapie życia to może ankiety rozdawaj potencjalnym kandydatom. Tak ze 100 pytań na dobry początek z kilkoma wariantami odpowiedzi plus opisowe. "Oszczędzam sobie w ten sposób rozczarowan i żalu." Widać jak wiele dostajesz w zamian od losu. "Wiem ,że jeśli juz kogoś pokocham to na zawsze, bo jestem stała w uczuciach." Właśnie widać. Nawet taki narcyz i egoista jak ja stracił dla kogoś głowę więc jakiego epitetu można użyć w odniesieniu do Ciebie... "Akurat w tej kwesti znam siebie bardzo dobrze." Ekspert od uczuć :D Ps. Czy unikanie stawiania spacji po kropce to jakiś Twój fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Ja a co - cześć i papa. Samosiu - mimo wszystko podziwiam, a tak na marginesie, pracujesz w przedszkolu czy może w szpitalu dziecięcym? Pytam tak z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Darker - a coś Ty się tak Zośki uczepił? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker, zauroczenie kimś to nie jest to samo co zakochanie. Byłam kimś zauroczona, ale nie zakochana. Poza tym nie muszę Ci sie tłumaczyć.A to czy jestem sopel czy nie jestem to juz moja sprawa. Zrobiłam Ci cos złego ,że mnie krytykujesz? Czy brak spacji po kropce to jest zbrodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
A nie wiecie co się dzieje z Ecrivainem? Nie widać go tutaj od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×