Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość ja a co
tikti - nie mnie to oceniac i nie ma to nic do rzeczy, wiesz - jest taki etap w zyciu czlowieka, kiedy zaczyna doceniac inne zalety w czlowieku , niz sam wyglad czesc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
moje tez raczej na pewno :( a przez rok u mnie niewiele sie zmieni , tak juz jest w moim zyciu , nie wiem dlaczego , ale taki los chyba..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlejcie chociaż trochę optymizmu w Wasze serduszka.Rok to jest ponad 300 dni i każdy dzień może przynieść niespodziankę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój przyjaciel kleszcz
U mnie każdy dzień wygląda tak samo. Ponadto dla kobiet jestem antyideałem mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
witaj :) teoretycznie moze , ale znam swoje zycie , jest ciagle niezmienne w tej kwesti, pomimo wielu zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
kleszczu- czy oby na pewno nie przesadzasz? ja tez zdaje sie byc niewidzialna dla facetow :( nie jestem pieknoscia , ale nie uwazam sie tez za brzydka (choc juz sama nie wiem jak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja a co, u mnie w tej kwesti tez sie niewiele zmieniało w ciągu ostatnich lat, ale to nie oznacza ,że ten rok ż ma byc taki sam , jak poprzednie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
zosiu ale z ciebie optymistka , ja juz trace resztki nadzieji i nawet juz nie marze ani nie czekam , tylko przyjmuje smutna rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja a co, zawsze byłam optymistka mimo wszystko.Wierzę,że musi być lepiej, a jeśli nie będzie to trzeba będzie przyjąc to co przyniesie los z godnością. Widziałam w życiu tyle cierpienia, tyle chorych dzieci,że cieszę się z tego co mam.Doceniam to ,że jestem zdrowa i moi bliscy również,że mam pracę ,w której się spełniam , jestem lubianą osobą, mam co jeść i dach nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
widzisz zosiu- masz czy sie pocieszac, ja w innych rzeczach tez mam braki, nie jestem zadowolona z sioebie i swojego zycia, tak naprawde nie ma nic z czego czerpalabym radosc zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swój własny system wartości i czasami myśle,że jestem staroświecka, bo pewne wartości poszły chyba w zapomnienie u niektórych osób. Tylko,że one dla mnie zawsze były i będą ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
chyba jednak nie ... chcialabym znalezc taka rzecz, ale nie ma ktos kiedys zadal mi takie pytanie: czy czulas sie kiedys spelniona? zrobilo mi sie bardzo przykro, bo odpowiedz brzmiala: NIE :( moje zycie to pasmo problemow , cierpienia, rozczarowan i smutku, radosci- prawie wcale, a szczescia - nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój przyjaciel kleszcz
A ja jestem spełniony, bo już nie mam nic wielkiego do zrobienia w życiu. Mógłbym już umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój przyjaciel kleszcz
Ale co to za życie, gdy przetaje ono mieć sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
zosiu - nie cieszy jak moze takie zycie cieszyc? zycie to nie tylko budzenie sie , chodzenie po ziemi i patrzenie w niebo , sklada sie z wielu czynnikow,jesli sa same ujemne, nie wita sie z radoscia kolejnego smutnego dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie nie ma samych ujemnych czynników, zawsze jest coś pozytywnego , tylko trzeba to dostrzec, a to czasami wymaga troche wysiłku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój przyjaciel kleszcz
Zastanawiam się nad emigracją, ale na razie brak mi odwagi i siły, aby wyjechać. Może w innym kraju los się do mnie uśmiechnie? Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×