Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiulka82

Ciąża mnoga

Polecane posty

Gość kasiulka82

Hej! Szukam dziewczyn, które tak jak ja spodziewają się trojaczków:) To moja pierwsza ciąża. Z moim M planowaliśmy trójkę dzieci i nie chcieliśmy żeby różnica między nimi była jakaś strasznie dużą, ale żeby nie było wcale;) Jestem równie szczęśliwa co przerażona;) Może na forum znajdzie się jakaś kobitka, z którą mogłabym pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam zupełnie na odwrót
Jejku ! Gratulacje 👄 Ciąża naturalna czy "starana" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie przyłączę, ale chciałabym ci pogratulować - nieźle was los obdarował :) życzę powodzenia i dużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka82
Zaszłam naturalnie, nawet się długo nie staraliśmy - tylko 3 cykle. Boję się trochę czy wszystko będzie dobrze, bo ciąże mnogie są przecież podwyższonego ryzyka, no i czy dam sobie radę. Mam nadzieję, żę wszystko będzie dobrze. To dopiero 8 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkiego najlepszego. Twoja sytuacja podnosi mnie na duchu, a takich tematów tutaj szukam :) Skoro Twoje trzy dzieciaczki zmieszcza się w Twoim brzuchu, to moje jedno też sobie powinno poradzic w połówce macicy :) Bo w sumie jakby się miało dzielić z dwoma braćmi czy siostrzyczkami to miejsca wychodziłaby jeszcze mniej :) Ale czytałąm gdzieś, że macica to bardzo rozciągliwy mięsien i na pewno wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka82
Kotka, przecież słyszy się o kobietach, które mają 4 - czy 5- raczki i mieszczą się w brzuchach swoich mam, to u nas też się pomieszczą:) Z tego co wiem, to były dwa przypadki u mnie w rodzinie, ale były to ciąże bliźniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ze to napisałam. Nie chce Cię stresować. Ja mam zwyrodnienie macicy i zagrożoną ciąże, a Ty normalna sytuację. Tylko sobie nie wyobrażam tych zakupów dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka82
Oj, będzie tego dużo. Wszystko x3;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka82
A i tak najlepsza była mina męża jak się dowiedział, po prostu bezcenna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka82
Kotka, najważniejsze jest pozytywne nastawienie. Ja się też boję, ale nie chcę się nakręcać, bo to nie pomoże, a tylko przyniesie szkodę. Ja trzymam za ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelinka
Gratuluję :-) Ja ostatnio będąc w przychodni z córeczką napatrzyłam się na trojaczki - rodzinka przyszła w zestawie mama, tata i babcia, każde po jednym nosidełku niosło, a maluchy (8 m-cy) darły się na zmiany ;-) ale widać było, że są szczęśliwi :-) Babcia mówiła, że jest u nich od poniedziałku do piątku, na weekend wraca do siebie. A ja po powrocie do domu sobie pomyślałam,że z jednym czasami jest ciężko, a co dopiero z trójką. Ale widać, ze jesteś zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę Ci bardzo
Pewnie pierwszy rok no może 2 będą straszne a potem super. Czysta radość. Sama marzyłam o trojaczkach, albo chociaż o bliźniakach, ale nic z tego więc cierpliwie znoszę trzecią ciążę a przede mną trzeci poród :) Za to myśl o trójce wojowników buszujących po domku dodaje mi sił. Szkoda, ze będzie ta, mała bo mała, ale jednak, różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka82
Ja nie tylko się cieszę, ja jestem przeszczęśliwa:D Wiem, że będzie trudno, ale już obie babcie oferują się na wyścigi z pomocą;) Mąż też będzie pomagał. W końcu wyjdzie tak, że ja nie będę miała co robić przy dzieciach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kasiulka wielkie gratulacje, ja urodzilam trojaczki, naturalnie, maja teraz po 7 miesiecy. ciaza calkowicie spokojna i bezproblemowa. nie martw sie tylko ciesz, nie jest tak az super ciezko,dodam ze jeszcze mamy 3 letniego brzdaza w domu. jezeli chcesz pogadac to napisz na moj e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę Ci bardzo
jagodka to masz w domu prawdziwe przedszkole. Jak sobie dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka82
jagodka pocieszyłaś mnie, bo właśnie ciąży boję się najbardziej, żeby wszystko było w porządku:/ A bardzo trudno ci było potem z wychowaniem i tak wogóle? I pewnie brzuch był ogromny;) Dużo wcześniej niż przy normalnej ciąży było widać brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim...i tak wogole...nie martw sie jak sobie poradzisz. na szczescie to co ludzie gadaja to zwykle sie nie sprawdza. wszystko sie da jak sie musi a do tego jeszcze znajdziesz czas dla siebie. w moim przypadku z mezem mamy calkowicie tak podzielone obowiazki, ze jeszcze mamy 5 minut dla siebie, i wbrew pozorom to SIE WYSYPIAMY! dla wszystkich niedowiarkow. tak,to prawda ciaza mnoga to ciaza zagrozona. ale dlatego ze jest mnoga! czyli jest automatycznie wpisana w ta akategorie i wtedy taka ciaza zajmuja sie specjalisci, czyli lekarze, ktorzy sa przeszkoleni a wlasciwie wyuczeni w tego typu ciaz. Druga ta jasna strona medalu to taka ze, jak to mi powiedziala jedna z pielegniarek, i tak wiekszosc ciaz nawet tych mnogich jest zdrowych, po prostu najczesciej czyta sie o katastrofach bo to swiat interesuje. ja moge sie pochwalic jako wlasnie przyklad takiej wlasnie ciazy. urodzilam w 36 tyg. oczywiscie przez cesarke. wg. lekarza moglabym pochodzic jeszcze z tydzien, ale obawiali sie ze moga byc ze mna ze mna problemy, wiec zdecydowali sie na 36 tydzien. Przez cala ciazenie nie mialam wiekszych problemow. wszystkie objawy mialam podobne jak w pierwszej ciazy tylko ze z potrojona sila.czyli wymioty np. u mnie ciagly sie przez 4 miesiace podczas pierwszej ciazy to byl zaledwie miesiac itp. kasiulka na twoim miejscu nie martwilabym sie na przod. jak lekarze mowia dobrze to tak jest! Ludzie oczywiscie zawsze beda wiedziec lepiej niz ty, ale radze ci sie wyluzowac. ja mam 2 chlopcow jednojajowych (Alex i Michal) i dziewczynke (Julia) oraz 3-letniego Jasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA SPACEROWKA1
DZIEWCZYNY GRATULUJĘ! AUTORKO POWODZENIA ŻYCZĘ BY WSZYSTKO SIE ULOZYŁO I BY CIAZA DOBRZE BYLA ZNOSZONA PRZEZ CIEBIE JAGÓDKA1! NORMALNIE POKLONY SKLADAM PRZED TOBA I PODZIWIAM! SUPER ZE SOBIE RADZISZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia jagódki
a ja właśnie dowiedziałam się, że bedę miała czworaczki. Ciąża planowana, ale żeby odrazu czwóreczka.Nie wiem jak sobie poradzimy:/ Mam już 2 letnią córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mam bliznieta i czasem jest ciezko:P ale ile radosci daja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkursowa_lalunia
skąd jesteście dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia jagódki
ja jestem z Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkursowa_lalunia
gratulacje mamusiu jagódki:) mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze, choć przyznam, że takie moje "zboczenie zawodowe" , że ...a nie będę pisać bo cię zdołuję . Życzę ci wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia jagódki
konkursowa_lalunia ja już jestem zdołowana:? i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×