Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska_1230987

pampersy DADA z biedronki opinie

Polecane posty

Gość kasia66
Ja nie polecam oryginalnych pampersów..cienkie mało chłonne zaraz się bokami wylewa i uczulają. Za to przy dada nie ma takiego problemu.Jak dziecko jest jeszcze małe i nie chodzi są w porzadku.A jak ma się 3latka i biega to każda peluszka będzie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Chciałam przestrzec mamy i przyszłe mamy przed blędem kupna pieluszek DADA. jedynki przed porodem kupiłam z pampersa białe (byłam zadowolona w 100 %), rozmiar 2 z ciekawości kupiłam pampers zielone, ze względu na niższa cenę, także byłam zadowolona w 100%, gdy synek wyrósł z 2, postanowiłam, że ze względu na cenę i pozytywne opinie na internecie kupię DADA 3, jedno opakowanie, ale kupiłam także pampersy zielone, żeby zakładać synkowi na noc ponieważ przesypia obecnie 7 godzin w nocy bez przebudzenia się. do tej pory na pieluszkach pampers nic nie działo się ze skora dziecka. Chciałam zaznaczyć, ze zmieniam pieluszki co 2-3 godziny, max co 4 godziny w dzień, w nocy nie zmieniam. po dwóch dniach stosowania dady pojawiło się odparzenie u mojego synka. Z ciekawości wraz z mężem postanowiliśmy przeprowadzić test porownawczy pampers vs dada. Wylałam po kieliszku (od wódki) wody na pieluszki. Po ok 5 min wziełam dwie chusteczki higieniczne i przyłożyłam do pieluszki w miejsca gdzie wylana została woda. Efekt był taki: chusteczka od pampersa była sucha, chusteczka od dady nasiąkła wodą. Drogie mamy jeżeli macie zamiar kupić pialuszki dada, kupcie, ale zróbcie identyczny test jak ja.. dziecko przez 3 godziny nasiusia więcej niż kieliszek. Chcę jeszcze zaznaczyć, że od pierwszego dnia życia nie używałam specjalnych kremów przeciwko odparzeniom, natomiast używałam krem oliatum baby, i nigdy nic złego nie zdarzyło się z pupcią mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem jednak gość
Masakra co tutaj kobiety piszą :) Ja jestem ojcem i moge podzielić się swoim doświadczeniem... Pampersy są naprawdę dobre te Zielone, jak u dziecka występuje wysypka polecam te Białe :) Pomarańczowe odradzam - w ogóle się nie sprawdziły. Dady są dobrymi pieluchami używaliśmy napewno gorsze od Zielonch i Białych pampersów lecz nikt mi nie powie że to bubel :) Rosmanowskie czy tescowe czy tez pomarańczowe Pampersy są nie do przyjęcia. Trzeba napewno sprawdzić co i jak. Śmieje się z kobiet, które piszą że pieluchy im przeciekają bo mają *****iwe dziecko... wyjdą na plac zabaw z telefonem i gadają a dzieciaki biegają 4h ( w miedzy czasie picie i jedzenie ) a niewiadomo kiedy im założyły. Kobiety nie wymyślono jeszcze złotego środka zamiast pieluch wiec najważniejsze jest dobrać pieluchę i pilnować dziecka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, Pampersy najlepsze. Huggies i Dada im nie dorownuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszłamama26
Moim zdaniem opinia będzie zawsze na nie i zawsze na tak. Ja do porodu mam jeszcze 2 miesiące. Pierwszą paczkę jaką kupię będzie pampers ze względu na ryzyko innych pieluch ale przecież znajdzie się dużo ludzi że od pampers miało uczulenie dziecko. Kupię też jedną paczkę dada i happy i będę stopniowo sprawdzać jak reaguje moje dziecko na te tańsze pampersy. Bo skoro moje dziecko będzie bez problemu dobrze się czuło w dada lub happy to czemu mam nie kupywac taniej? przecież 25 zł oszczędności na paczce to wcale nie mało itd. Jednak jeśli moje dziecko będzie miało jakieś skutki uboczne na jakiekolwiek pampersy to się je odstawia. Mam dwie koleżanki które chwaliły sobie wygodnośc dla dziecka w Pampers ale nie mogły używac bo się jakaś wysypka pokazały. No cóż wygląda na to że każde dziecko jest inne i inaczej reaguje na dane rzeczy ale myślę że warto się przerzucic na tańsze xD pamiętajcie że kiedyś w ogóle tego nie było i trza było prac takie osrane pieluchy. A jak coś tam trochę wycieknie to nie jest katorga a i tak ulga że nie trza tak prac jak kiedyś te tetrowe się prało z całym smrodem a niektórzy tak narzekają jakby to był stolec dorosłego faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam u dziecka Dadę do około roku.. jak się dziecko porządnie zaczęło ruszać, chodzić, to niestety wyszła największa wada Dady-zbyt mało elastyczne boki.. pielucha się zsuwała, albo coś.. poza tym po jedzeniu brzuch duży,. potem maleje.. a pielucha juz tak fajnie się nie dopasowuje... tak więc, gdy dzieck skończyło rok ( tak w przybliżeniu), zmieniłąm na pampery zielone a pomarańczowe pampersy są nie do przyjęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avre
ja co prawda nie jestem jeszcze mama (lipiec 2015) ale już myślę nad pampersami. Dzisiaj w promocji kupiłam opakowanie pampersów Dada 3-6 ponieważ (tak mi sie wydaje) dziecko na początku jest mało *****iwe i często należy mu zmieniać pieluszki, dlatego nie chciałabym przepłacać na oryginalnych pampersach. Myślicie, że to jest rozsądne podejście? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don pedro 1984
nasza 8 miesieczna juz corcia tem miala dady ale po pewnym czasie zaczely ja bardzo odparzac i zmienilismy na org pampersy activ baby i teraz jest super. osobiscie nie polecam dady z biedronki bo to szmelc i szkoda dziecko naraazac na nie wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na poczatku pampersy oryginalne a po miesiacu dada i takie zle nie sa , ani razu nie mial synek odparzonej pupci tylko trzeba zmieniac wystarczajaco czesto . Przeciekaly jak za maly rozmiar zalozylam . do tej pory bylo ok teraz przeszlam na 4 i dostalam pieluchy da da od kolezanki zostaly jej po dziecku i one strasznie smierdza sa okropne , az dziwne bo do tej pory nie smierdzialy ani nic , kupie paczke mala i zobacze jak beda dawac to zmienie pieluchy . Teraz maly niedlugo idzie do zlobka i kupie pampersy bo nie wiadomo ile czasu bedzie musialo siedziec w jednej pielusze .... sa bardziej chlonne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_909090
Używałam oryginalnych pampersów i na próbę kupiłam pieluszki DADA. Uważam, że nie ma żadnej różnicy. Cena oczywiście przemawia na korzyść produktu z Biedronki, a skoro nie ma różnicy to po co przepłacać... Za głupi argument uważam, że pampersy zmienia się rzadziej... Ja swojemu maluszkowi zmieniam w miarę potrzeb i z taką samą częstotliwością niezależnie od marki. Warto kupić i na własnej (a raczej dzieciaczka) skórze się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam pieluszki DADA od pierwszych dni mojego syna. I jestem bardzo z nich zadowolona. Nie przeciekaja synek mi sie nie odparza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
Nie polecam Dada 5+. Córka po dosłownie zużyciu pięciu pampersów nabawila sie paskudnego uczulenia czego skutkiem była wizyta u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz syn miał odparzoną pupę po DADA... W dodatku musiałam częściej pieluszkę.zmieniać-mniej chłonne-wiec wg mnie mimo iż są tańsze(w sumie niewiele)to ich częstsze zmienianie i tak wychodzi w cenie oryginałów. U nas zielone pampersy są najlepsze-pupa nie odparzona, fajnie wchłaniają wilgoć, na promocji(a są często w różnych sklepach)nie wychodzą tak drogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwić się że oryginalne pampersy przeciekają ja osobiście zmieniam pampersy po każdym zmoczeniu nie po 3-4 godzinach.Kupiłam ostatnio Dady badziewie przecieka rzeczywiście pancerne gacie szajs nic więcej wyrzuciłam do śmietnika ale jak kogoś nie stać to będzie je kupował bo są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam pieluszek Dada juz przy drugim dziecku. Uzywam na zmiane z Pampersami i musze stwierdzic, ze jakosc jest porownywalna. Pampersy sa troche bardziej chlonne i zakladalam je starszemu dziecku, ktore juz przesypia wiekszosc nocy. Jesli sie dobrze zalozy pieluszke, to zadna nie przecieka, no chyba ze jest przepelniona po nocy lub sie przesunie podczas zabawy ()taki problem mialam z pantsami). Uczuleniowcami nie jesteśmy, wiec sie w tej kwestii nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinka
Ja używałam pampersów złotych , newborn i activ do 4 miesiaca szło ich bardzo dużo bo przy każdym siknięciu była praktycznie zmiana . Plecki czasem mokre czy bok ale myślę ,że to nie kwestia chłonności ale ułożenia pampersa :D w ZIELONYCH PAMPERSACH jak dziecko siknie robi się taka dziwna bułka jakby pampers był przemoczony po zmianie nie ma prawie nic .. złote pampersy niby super dobre ale dziwnie pachną czuć ciągle siuśki :// używaliśmy tez jednej paczki dady2 nie sprawdziły sie dziecko miało czerwoną pupke nie wiem czy to od tego.. znajomi mówili, że pózniej dady sa lepsze czym rozmiar w górę ... zakupiliśmy dady 3 , dwa rózne rozmiary.. jedne przypominaja pampersy złote drugie zielone.. sa bardzo podobne .. złote to dla mnie szajs więc i dady mi nie podeszły ale te drugie super, miękkie , chłonne pupka już reaguje na nie dobrze :) są cienki napewno troszke cieńsze niż pampersy . Za 64 zł zapłaciłam 30 zł chyba szok bo do tej pory nie liczyłam ile idzie na pampersy ale przy jego sikaniu i zmianach nadaja sie super :) Polecam :) Nie powiem na poczatku dziwnie sie czułam przecież to pampersy z biedronki.. ale skoro mi pasuja sa jak pampersy i są tanie dziecko zadowolone to co mnie obchodzi firma nie tacy ludzie kupują takie pampersy :) Ja tez używam to co jert dla mnie dobre a nie to co jest drogie i reklamowane !! Super polecam :) zobaczymy jak bedzie z dalszymi rozmiarami al rozmiar 3 jest super :) Używałam pampersów orginalnych i mogę śmiało powiedzieć,że dady są podobne i tak samo dobre :) tyle , że droższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochlaniaja tylko mocz. Jezeli pampers jest juz troche zmoczony to kupa z nich wyplywa. Oryginalne pampersy tez zdążyli sie, ze przeciekly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam kiedyś dady ale małej zaraz wyszła jakaś wysypka uczuleniowa. Wiec powrocilam do GAGA z Tesco. Moim zdaniem są lepszymi pampersami wśród tanich marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam przez ok 3 miesiace. Dopoki mala siusiala w mniejszych ilosciach nie mialam zastrzeżeń. Ale... Nagle jeden smrod. I w efekcie musialam ja przebierac co chwile, bo dobijal mnie zapach moczu po chwili. A co dopiero jej pupcia... Okazalo sie również przy wiekszej ilości moczu, ze nie sa juz takie chlonne jak na poczatku i mala miala ciagle wilgotną skore (a przebieralam ja w ciagu dnia nawet co 1 h) w efekcie zaczelam porownywac z cena pampersow (bo tylko to mnie sklonilo do Dady) i okazalo sie, ze pieluszki pampers sleep and play sa praktycznie w tej samej cenie i sa o wiele bardziej chlonne i nie smierdza! Jeżeli sie poszpera po necie, albo w gazetkach promocyjnych to sie okazuje, ze w cenie tych pieluszek kupisz pampersy (pomaranczowe)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia233
Wszystkie mamusie jak was tu dużo chyba nie kochacie swoich dzieci zakładając im tą chemie na skórę a potem mają różne choroby wiem że to wygodne gdzieś na podróż ale w domu powinny być zakładane tylko tetrowe ale prać się nie chce tak jak kiedyś kiedyś dzieci nie miały tyle chorób skór co teraz ale wszyscy wygodni na starość te dzieci bedą cierpiały przez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciekają niestety. Wizualnie ładnie i tanie ale nie o to przecież chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie Pampers. Mała ma je od urodzenia i nawet nie zamierzam sprawdzać innych pieluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudzek
Drogie mamy... Nigdy więcej nie kupię DADY!!! Skusiłam się bo była jakaś promocja i kupiłam 2 paczki ale to był najgorszy interes mojego życia. Mała dostała takich odparzeń od tego dziadostwa że szok... Wolę zostać przy tym co najlepsze czyli Pampers...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:06 każde dziecko może reagować na co innego, to wyobraź sobie, że według mnie pampersy dada i chusteczki fitti z biedronki sa dla mnie najlepsze do tego najtańsze, kupiłam córce i pampersy na mall była promocja ale żałowałam, a co najlepsze, zanim zdecydowałam się na husteczki fitti to stosowałam drogie i dobre firmy, i w jonsonie za mało nawilżenia, w nivea zapach nie taki, itp., a pampers uczulił mi córke! była cała w czerwonych plamkach na głowie, na plecach, na brzuchu! byłam przerazona , mąż sobie wzial te husteczki do czyszczenia tapicerki w samochodzie, uczulenie zeszlo po zmianie na fitti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka213
A ja jestem za pieluchami wielorazowymi https://igle-figle.pl/pl/ . Są przyjazne dla skóry dziecka, nie podrażniają jej a do tego ładnie wyglądają. Takie pieluszki to także świetny pomysł na prezent dla świeżo upieczonej mamy. Sama myślę, czy nie sprawić takiej mojemu siostrzeńcowi który już niedługo przyjdzie na świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze, polecam takie pieluchy www.polomarket.pl/bobo_boom.html Są tańsze i dużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acia1302
U nas dady się nie spisał. Przemakały i na dodatek cała pupa czerwona co nigdy nie zdążyło się przy oryginalnych pampersach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Dady są bardzo spoko. Szczególnie wersja Extra Care. Chociaż Dada Extra Soft też są całkiem niezłe. I oczywiście cena też jest kusząca. Polecam recenzję https://babskasprawa.pl/test-pieluch-dada/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×