Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość xddir
to wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśkaaa
Ciekawa opinia w "ustach' kogoś, kto (jak podejrzewam) do kościoła nie chodzi, Pisma nie czyta i nie wie co to jest Tradycja :O Nie obawiaj się, tobie to na szczęście nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Second live
U mnie było odwrotnie. W pewnym momencie straciłem wiarę. Przestałem chodzić do kościoła bo już nie widziałem tam dla siebie miejsca. Żona zrobiła mi piekło bo oskarżała mnie o to , że ją okłamałem przed ślubem udając wierzącego itp. Wspólne życie stało się niemożliwe. W pewnym sensie mogę powiedzieć , że katolicyzm rozwalił mi związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
czesc Kamelia :) ''To wszystko co piszecie jest nieprawda. Jestem wychowywana w rodzinie Świadków Jehowy. Mam styczność z innymi wyznaniami i jakoś nie zmieniam tego w co sama wierzę.'' hann prosze patrz uwazniej... ta organizacja/sekta itp kreuje zło i wylezie ono jak nie prawym to lewym bokiem, JEDEN JEST BÓG I JEDNA JEST PRAWDA, za Ciebie też modlic się będę mayor katolicka, może i sekta, ale uczy o 3 osobach Boskich, są w niej odddani chrześcijanie ale tacy to są ci, ktorzy nie maja klapek na oczach i nie wierzą w księdza a w Boga, dla mnie osobiście nie sekta, Bog daje rozeznanie, dokladniej Duch Święty, módl się o mądrość, wszyscy się módlcie a jak je dosaniecie dziękujcie Bogu ale nie wrzekajcie się Ducha bo to On do Was będzie przemawiał!!! czy to powinien być kolejny temat w którym znajdzie się nauczanie biblijne bo mi się nasuwa-jak poznać dary ducha św

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
W pewnym sensie mogę powiedzieć , że katolicyzm rozwalił mi związek. to nie jest powód do rozwodu, wszystko można sobie spokojnie wyjaśnić, poza tym każdy ma załamania, jesteśmy tylko ludźmi, odnoszę wrażenie że Twoja żona to fanatyk religijny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
hann proste pytania 2:czy pomożesz słabemu koledze w nauce bez oglądaniasię na COKOLWIEK wiek, wzrost, wyznanie, znak zodiaku, nałogi? czy twoja organzacja troszczy się w jakikolwiek sposób o najbardziej potrzebujących choćby w Twojej okolicy? np biednych, sieroty, czy robi skladki dla domow dziecka czy zajmuje sie jakąkolwiek organizacją harytatywną? i 3 pytanie cy popirasz fakt że zakazuje się transfuzji krwi ktora ratuje życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiainna
Ja poznalam w szkole dziewczyne,z ktora bardzo sie zaprzyjaznilam,niestety jej rodzice sa SJ i zabronili jej na jakikolwiek kontakt ze mna:( Dlaczego?Tylko dlatego,ze jestem katoliczka? To smutne:( Jestem skromna i dobra odoba,tak mi sie wydaje,wiec dlaczego zostalam potraktowana w ten sposob? Czuje sie z tym bardzo zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannn
Owszem. A to 3, są środki krwiopochodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja katoliczka nie jestem. Majac 18 lat bylam nadgorliwa katoliczka, ktora znalazla schronienie w Bogu, przynalezalam wtedy do grupy aspirantek, mieszkalam przez 'chwile' u siostr zakonnych, bo tez chcialam nia zostac. Zycie jednak inaczej sie potoczylo. W wieku lat 21 za sprawa meza (teraz juz ex meza) zaczelam zglebiac tajniki islamu i tak przez 4 lata, studiowalam Islam na jednym z najwiekszych uniwersytetow religijnych w Kairze, jednak po to tylko aby zostawic to wszystko i wrocic do Jezusa. czytalam Pismo Swiete (Stary i Nowy Testament). Wydawalo mi sie, ze wszystko juz wiem. Jednak nie bylo to zgodne z prawda. Stracilam wiare w Boga, ostatnie lata spedzilam nie wierzac w niego w ogole. Nie bylam ateistka. Po prostu nie obchodzil mnie Bog i jego sprawy. Bylam agnostykiem. W polowie biezacego roku za sprawa cudu znowu zblizylam sie do Boga. Jednak nie jestem chrzescijanka, bo dalekie mi sa nauki Kosciola Katolickiego, ktorego po glebokim przeanalizowaniu w poprzednich latach, nie nawidze. Podjelam wyzwanie i zaczelam uczeszczac na msze Kosciola Protestanckiego, w ktorym przez chwilke poczulam sie komfortowo, ale to jeszcze nie jest to. Wierze w Boga, posiadam etyke, modle sie do niego. I to wszystko. Do nikogo/niczego innego sie nie modle. Ale uwazam, ze Swiadkowie Jehowy sa w tym momencie najblizsi prawdy. Ale to tez trzeba lat spedzonych nad nauka religii, analizami aby wyrobic sobie jakies zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
hann skoro tak, to żaden z Ciebie Jehowy i Bogu dzięki :) środki krwipohodne nie każdemu uratują życie, prawda? a jak to jest z akcjami harytatywnymi u was/nich dbają tylko o siebie nawzajem czy o innych również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiiinka
hannn dlaczego wykluczacie ludzi ze swojej wiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiiinka
Ale uwazam, ze Swiadkowie Jehowy sa w tym momencie najblizsi prawdy....... brak slow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
Klaudianna wiesz czemu ponieważ nie jesteś jedną z nich więc juz na starcie jesteś skreślona, nie ważne jak wspaniałą i oddaną byłabyś dla niej przyjaciółką to dla nich nie ma znaczenia. Przykre, bo Bóg nam daje przyjaciół i Bóg te więzy prowokuje, a tu ludziska nie zezwalaja na rozwój tych więzów. Szkoda, wiem co czujesz choć mnie to nigdy nie spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
Mayor nie są nie będą, widzę że szukasz i że jesteś zagubiona troszkę, nie ma idealnego wyznania, a Jehowi to nawet nie chrześcijanie, protestanci, baptyści tak. Nie słuchaj ludzi, módl się do Boga o rozeznanie, uważaj, bo jesteś teraz w takim momencie, że łatwo mogłabys paść ofiarą jakichś ''oszołomów''. Szukaj a znajdziesz! Ale sercem w samotności, cierpliwie i doceniaj to co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiainna
Ja im wybaczam bo Ci ludzie nie wiedza co czynia...Ale zal jednak pozostal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
A Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą. Gdzież jest taki ojciec pośród was, który, gdy syn będzie go prosił o chleb, da mu kamień? Albo gdy będzie go prosił o rybę, da mu zamiast ryby węża? Albo gdy będzie go prosił o jajo, da mu skorpiona? Jeśli więc wy, którzy jesteście źli, umiecie dobre dary dawać dzieciom swoim, o ileż bardziej Ojciec niebieski da Ducha Świętego tym, którzy go proszą (Łk 11, 5-13) Ducha Świętego!!! Kto Go ma, ten ma perłę najprawdziwszą!!! Bóg spełnia każdą obietnicę skoro obiecał że dostaniecie jeśli będzieci eprosić, to naprawdę TAK BĘDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik fanatyków religijnych
zero tolerancji,fanatyzm nawiedzonych katoli i świadków,tak naprawdę to nic was nie różni debile,skrajna nietolerancja wobec przedstawicieli odmiennych poglądów,piszcie tak dalej,można się pośmiac,debile kontra matoły,hahahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dddd, mogę tylko na to Słowo powiedzieć Amen:) Duch Swięty daje zrozumienie i zupełną pewność, On żyje i poucza tych którzy są szczerzy i skruszeni przed Bogiem:) daje rozeznanie i jasność Bożego poselstwa do człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadkowie jehowy to dobrzy ludzie, dzielą sie posiłkami i każdemu umieją wybaczyć... Są skromni, cisi, błogosławieni cisi, bo to oni oglądać Boga będą... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelio nie osmieszaj sie
ludzie o co wy sie tutaj kłocicie ? o ducha św ? czy wy wiecie co robicie ? zwariowaliscie ? ciekawe co by autor napisał gdyby zona pzrystapiła do koscioła protestanckiego czy prawosławnego ? tez byłby taki krzyk ? czy tylko w Polsce jest taka nienawisc do swiadków Jehowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelio nie osmieszaj sie
kamelia a skad wiesz kto posiada Ducha sw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
mayor ten werset z Biblii wklejiłam głownie (lecz nie tylko)dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty go lu ty luju
merkaba, tak sie mowi chyba w islamie "dzien dobry"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelio nie osmieszaj sie
jania swiadkowie jehowy spowiadaja sie indywidualnie przed Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś powie: nie grzeszcie, to i spowiadać się nie będziecie musieli, ale to nieprawda... Nie da się nie grzeszyć, nikt nie jest bez grzechu :O Nawet jezus Chrystus grzech miał :O Jesteśmy grzeszni, moje dzieci... Trzeba tylko swoje grzechy dostrzegać i wyznać je Duszpasterzowi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMarko
Kochani,sluchajcie...Zdradze Wam,ze jedna z osob tutaj piszacych zgodzila spotkac sie ze mna,chce pomoc mojej rodzinie.Osoba ta rowniez zostala kiedys bardzo skrzywdzona przez tych ludzi.Mysle,ze z jej pomoca i pomoca ksiedza w mojej rodzinie znowu zagosci spokoj.Pozdrawiam wszystkich,ktorzy pomagaja swoim slowem,Bardzo,ale to Bardzo Wam za to dziekuje:)Pojawila sie nadzieja,w koncu!Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
Nawet jezus Chrystus grzech miał wstyd Janka wstyd teraz to ty masz sie z czego spowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×