Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość kamelio nie osmieszaj sie
swiadkowie jehowy tez sa grzeszni , ale ich spowiedz to nie wyznanie grzechu grzesznikowi tylko spowiedz przed samym Bogiem a Jezus jak zgrzeszył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indywidualna spowiedź przed Bogiem to ściema i ja takiej nie uznaję :O Kto nie spowiada się przed Duszpasterzem, nie spowiada się w ogóle i grzechów ma mnóstwo :O Ciekawe, jakim głosem będzie śpiewał na Sądzie Ostatecznym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelio nie osmieszaj sie
autorze przeszkadza ci to ze żona bedzie nalezała do innego koscioła ? nie potrafisz tolerowac jej wyboru ? ales sobie wybrał posrednika - ksiedza ? buuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelio nie osmieszaj sie
a modlisz sie do boga tez przez duszpasterza , ksiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
Piotrze chwala Panu i Tobie ze nie pozostales na to obojętny. Niech Bóg będzie z Wami i chroni Waszą rodzinę od wszystkiego co mogłoby Was poróżnić. Ksiądz mam nadzieję należycie spełni swoją rolę ;) niech mu Bóg doda mądrości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlę się czasem w obecności Księdza, ale najczęściej sama i wiele razy dziennie odmawiam Różaniec :O Tylko Różaniec mnie trzyma przy życiu i myśl o moim synu :O Ale nigdy nie pytałam Boga: Boże, czemuś mnie opuścił i zesłał na mnie chorobę :O Tak strasznego grzechu bym nie popełniła :O Przyjmuję to, co zesłał mi Bóg z pokorą :O A zesłał na mnie wiele :O Od dawna już się źle czułam, ciążę znosiłam źle, przewróciłam się i urodziłam przedwcześnie :O Ale na tym się nie skończyło, miałam bardzo długi połóg i krew. Ale cóż, nie narzekałam nigdy, spokojnie leżałam na kanapie swojej czekając na lepsze czasy :O Nieraz nawet obiadu nie jadłam, bo nikt mi nie ugotował :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby w pobliżu mnie mieszkał jakiś świadek Jehowy na pewno przyniósłby mi obiad i posprzątał w domu, zrobił zakupy... Ale niestety, takich osób obok mnie nie ma. Mam tylko paskudną kuzynkę, która modli sie raz na tydzień i to tak na pokaz bardziej, nie ze szczerego serca :O A ja potępiam osoby modlące się na pokaz :O Gdyby koło mnie mieszkała cichutenkoo nie cierpiałabym tak bardzio i miałabym opiekę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej zapytaj Sj kim a raczej "czym" jest dla nich Duch Swięty i wtedy moze zrozumiesz, niech Cię Bóg błogosławi. Po ich naukach wiem, jakim duchem są kierowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
Te słowa są strasznym grzechem janka kto tobie to powiedzial.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy kuzynka odwiedziła mnie w szpitalu? :O A figa z makiem :O Czy przyniosła mi czytse skarpetki i koszule nocną? :O Figa z makiem :O Czy przyniosła mi choć kilka schabowych kotletów? :O A figa z makiem :O A wiecie, jak w szpitalach karmią :O Jedzenie w ilości jak dla chomika :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie wymagam wiele tych kotletów, wystarczyłoby mi kilka :O A co to za obiad w szpitalu, a dajcie spokój :O Jakaż zupa marchewkowa, ziemniaki i klopsik :O A schabowego to nie widziałam ani razu, no chyba że salowe same go zjadają po drodze, a mi dają byle co :O :o :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddir
Ale z was są żale. Weście, tak oczerniac SJ. Żale i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
nikt nie oczernia tu ludzi, tylko wyznanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMarko
kamelio nie osmieszaj sie Czlowieku....ja bym sie nigdy z tym nie pogodzil gdyby moja zona wstapila do SJ,poniewaz to sa zli ludzie.Odkad ona ma z nimi kontakt,w mojej rodzinie zaczelo sie dziac bardzo zle,ale wiele osob nie potrafi tego zrozumiec.To trzeba przezyc by moc cokolwiek powiedziec! Zreszta o skutkach pisalem juz wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
Janka błądzić to nie grzech zrozum kobieto w końcu to, że Jezus tak powiedział to nie znaczy że zgrzeszył gdyby się wyparł boga, to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oczerniam świadków Jehowy, bo to dobrzy ludzie są. Oni by nie pozwolili głodować bliźniemu, a taka na przykład kuzynka nie przejmuje się tym, choć też nie jest to prawdziwa katoliczka, raczej katoliczka na pokaz :O Ona do spowiedzi chodzi tylko dwa razy do roku :O Przed świętami :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klukluklupsiu
jakby tak zle bylo w kk to ludzie masowo by z niego spadali do sekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrystus tak czy inaczej zgrzeszył, bo okazał zwątpienie i narzekał na los :O Zwątpić w dobroć i sprawiedliwość Bożą to wielki grzech, krzyż swój trzeba nieść bez narzekań i żalów :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMarko
dddddddddd Dziekuje Tobie za te slowa! Tacy ludzie jak Ty daja mi sile i wiare w uratowanie mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościól katolicki to najlepszy Kościół, on uczy nieść krzyż z pokorą :O Ale niestety zalęgło się w nim pełno fałszywych katolików takich jak moja kuzynka, która spowiada się tylko dwa razy w roku i na mszy myśli o niebieskich migdałach :O Szukajcie raczej kontaktu z prawdziwymi katolikami, dla których wiara jest najważniejszą sprawą w życiu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
Janiu jesteś nie obiektywna... pytałam podobne rzeczy osobę która sie tu jawnie wypowiadała że to tacy dobrzy ludzie na temat ich dobroci w stosunku do potrzebujących, pominęła to milczeniem. Tobie też bym radziła trzymac sie od nich z dala, juz lepiej żebys głosiła o matce boskiej niż wpadła w sektę na której czele stoji mamona, bo tak niestety jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerknij na mnie
Służebnica Jania- Kobieto!!!!!Jak ty grzeszysz!!!!!Opanuj sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć też nie wiem, czy zasnę z pustym żołądkiem :O Te szpitalne porcje są straszne :O Przywykłam do jedzenia czegoś bardziej konkretnego niż jakaś marmelada i wodniste ziemniaki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
przemyśl na dobranoc ten ''grzech Jezusa'' kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerknij na mnie
Służebnica Jania-ciesz sie ze w ogole masz co jesc!!!!!!! Tragedia kobieto,traagedia:( Nic tylko plakac nad toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×