Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Help!

Gdzie kupić drogie eleganckie ciepłe kozaki?

Polecane posty

Gość Help!

Już od paru dni szukam i żadne mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help!
To nie żart. up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help!
A właśnie, że nie. Szukałam zarówno w CCC, Deichmannie, jak i Reserved itp., tam są takie po 200zł., ale zazwyczaj na cienkiej podeszwie. Nie chcę glanów, bez przesady, tylko kozaki ocieplane futerkiem z nieco wyższą podeszwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhdhdhdhd
W CCC i Deichmannie szukasz drogich eleganckich kozaczków... Powodzenia. Poszuka w Venezji, Zarze, Bacie, Kazarze... Tam są drogie i eleganckie buty, a nie jakies plastikowe szmelce jak w wymienionych przez Ciebie sieciowkach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w klanie to dopiero jest:)
mam ten sam problem:( nawet6 zalożyłam kilka postów nizej topik....z deichmana mam jedne to tylko lekko dotkną śniegu już są przemoczone, przysięgam że niektóre buty z bazaru jak byłam młodsza miałam i były tanbiutkie były lepsze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w klanie to dopiero jest:)
taa venezia to na pewno. drogie to i owszem ale na zime? zamszowe wszystkie(nie mówię że brzyudkie) ale na pewno nie na zime.....od razu pewnie przemakają;/ z reszta niektórzy już kiedyś pisali coś neicoś o venezii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venezia też ma dobre ocieplane oficerki i kozaki ale w wiekszosci drogich butów podeszwa jest skórzana i trzeba zrobic zelówki bo inaczej przemakają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help!
Ale Venezia i ECCO to mają sklepy w galeriach, już w nich byłam (tam też natrafiłam na cienkie podeszwy)... No nie wiem. Byłam ostatnio w centrum handlowym z firmowymi ubraniami, tam było więcej solidnych kozaków. Znacie może jeszcze jakieś firmy? Takie co mają buty za ok. 400zł. i mają jednak ciut grubszą podeszwę, ale są naprawdę ładne (bo na bazarach, które też odwiedziłam, są może i z grubszą podeszwą, ale albo tandetna albo babcine).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazony kurczakk
za 300 zł chcesz kupic naprawde eleganckie i drogie kozaki? 500-800 zl to minimum. nie mieszkam w Polsce, ale tutaj naprawde wyjsciowe, eksluzywne kozaki zaczynaja sie od 150-200 funtów w gorę. dzieki Bogu nie ma sniegu prawie nigdy, temperatura na plusie, dlatego dzisiaj kupilam sobie sliczne, wysokie za kolano zamszowe cienkie kozaczki za 30 funtow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhdjaxjkasxas
Poleca Gino Rossi i Ecco - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help!
Tyle że nie potrzeba mi aż tak wysokich kozaków - max. do pół łydki. Ciepło mi od grubych rajstop i skarpet. Najwięcej zimna leci od stóp, palców, dlatego zależy mi na tej podeszwie. 500 złociszy jestem w stanie wybulić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help!
Nie od samych grubych tylko od wysokich skarpet mi ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko cos doradzic nie znając Twojego gustu... Wiekszość firm których nazwy tu padły ma strony internetowe, wejdź i popatrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oidwo
sprawdź sergio rossi, Tod's i salvadore ferregamo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butomanianiania
powiem Ci,że w zeszłym roku kupiłam sobie buty P. Kaiser dałam prawie 1000zł przez jeden sezon zimy tak się zniszczyły i wyglądały jak noszone 10 lat, buty nie były warte nawet 30zł, było mi w nich zimno ! Można dobrze trafić na buty mniej znanych marek, w tym roku kupiłam sobie za 299zł i jestem zadowolona, nie pytajcie co to za firma bo byłam na wyjeździe kupiłam je w galerii nie pamiętam nazwy :) a pudło wyrzuciłam bo od razu je sobie ubrałam Jestem zadowolona,cieplutkie i milutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butomanianiania
ważne jest aby były z naturalne skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help!
Poszukałam w necie, najlepsze buty jakie wczoraj znalazłam (męczę się już trzeci dzień z tym zakupem) to były firmy McArthur. Istne cuda nie widy, tylko że... fioletowe. To nie ja, ubranie ma odzwierciedlać charakter człowieka, a ja wcale nie lubię się wyróżniać. Ładne, jeszcze dziewczęce, ale ciepłe i solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help!
Co do forsy to ja wcale nie poluję na drogie. Przymierzałam jakieś za 600zł., które miały cieniutką podeszwę, a z wyglądu nie różniły się od kozaków z CCC. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam w Timberlandzie. Nie mają ocieplenia, ale nie przemakają, a jakich bym butów nie założyła - zimą i tak noszę 2 pary skarpetek. Sól się na nich nie osadza, są w stylu oficerskim, z naturalnej skóry. Mam je od kilku sezonów, cena była dość wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help!
Ech... Znaczy poluję na drogie, bo na bazarowych się dzisiaj zawiodłam. Ale nie kupię tych najdroższych, tylko z powodu ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help!
Dwie pary skarpetek i to działa? Mi się nie zmieści stopa do buta w takim opancerzeniu, a nie kupię większych o numer. Mój znajomy nosi glany + też dwie pary skarpet i mu strasznie marzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A idźcie wszyscy w pizdu :)
Hmmm.... Od czego zależy, czy się sól osadza na butach? Jak są z naturalnej skóry, to się nie osadza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help!
Tak w ogóle to dzięki, spróbuję poszukać w tych firmach, które poleciliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help!
O-ooo, one kosztują ok. 1200zł. !!! :((( No to sobie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ze te ost. to niby elegan
ło jesu te ostatnioe to 5 zł bym za nie nie dała, one mają być eleganckie? one są okropne hehe:P do obory co najwyżźej bym w nich poszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroteczkaaaaaaaaaaaa
ja ostatnio w warszawie schodzilam wszystkie sklepy obuwnicze w galeriach handlowych i nie tylko. w Polsce producenci wyslali chyba zime do lamusa. jak patrzylam na zamszaczki lub jakas cienizne to poprostu mi słabo. a udalo mi sie kupic ocieplane na kozuszku skorzane buty na targu tak zwyczajnie. i nie maja babcinnego stylu. super modne moze nie sa ale cieple napewno i na grubej podeszwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×