Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia zona strusia

a konkretnie szukam utworu

Polecane posty

szukam wykonawcy i tytulu utworu,kojarze tylko ze nie bylo wokalu i ze duzo tam skrzypeczkach grali :). utwor ten byl na dosc popularnej plycie "cegielka dla powodzian" 1998 .plyta ta najbardziej znana byla z utworu "moja i twoja nadzieja" nasowskiej i reszty. jezeli ktos moze mi pomoc to z gory dziekuje :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam wykonawcy i tytulu utworu,kojarze tylko ze nie bylo wokalu i ze duzo tam skrzypeczkach grali . utwor ten byl na dosc popularnej plycie "cegielka dla powodzian" 1998 .plyta ta najbardziej znana byla z utworu "moja i twoja nadzieja" nasowskiej i reszty. jezeli ktos moze mi pomoc to z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałólina Papięrska
W sierpniu Polskę nawiedziła ogromna powódź. Ukazała się płyta ? cegiełka "Moja i twoja nadzieja". Artyści zrzeszeni w Universal Music Polska nagrali nową wersję piosenki, która stała się hymnem powodzi i symbolem bezinteresownej pomocy. Na płycie znalazło się to wykonanie, dwie wersje pochodzące z płyty "Fire", wersja akustyczna a także specjalna, jazzowa wersja Anny Marii Jopek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałólina Papięrska
to nie była ta wersja anny marii jopek? bo to co wyszukałam, to tam była tylko ta piosenka w różnych wersjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UYU455
może ..."Nie ma nie ma nie ma wody na pustyni.." Bajma ??? ;-) ;-) ;-) :-) :-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×