Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevra

Poznam przyjaciół.Tak po prostu.

Polecane posty

Gość koronkowa bluzeczka
a ja przyjaciol nie mam:( choc bardzo bym chciala. gdy mialam nie pielegnowalam bo wazniejszy byl chlopak... eh glupia ja:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
Jestem jakby w jakimś zawieszeniu. Z jednej strony mam wiele od życia, cieszę się z tego co mam, z drugiej chcę więcej ale boję się stracić to co mam. Jakieś ciągłe pytania bez odpowiedzi. I te chwile kiedy rozum mówi jedno, a serce drugie. Kiedy próbuje być twarda, silna, a emocje i uczucia i tak ze mnie wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauzyka,nowe,obce miasto wcale nie jest końcem świata,,raczej początkiem:)A może własnie w tym mieście będzie ci cudownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daliia
nawet nie wiem czy uda mu się wrócić na święta :-( tez jestem samotna nie mam przyjaciół i nawet nie ma się komu wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowa bluzeczka
Lenka>>> wyjelas mi to z ust. ja mam tak samo. z jednej strony ciesze sie tym co mam a z drugiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauzykaa:) Daliia-mi również przykro.Zostań z nami ,może będzie Ci lżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sevra, masz rację... zawsze mówiłam sobie, rzucę w cholerę to co jest i wyjadę i kiedy mam wyjechać tam, do tej Warszawy to mi słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowa bluzeczka
eh to zycie:( dalia>>>>czy powodem obytu w szpitalu Twojego meza jest cos powaznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś kilka przyjaciółek ale nasze drogi rozeszły się, mój facet jest teraz w UK a ja sama w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
nauzykaa ja pół roku temu wyjechałam do całkiem obcego miasta. Dużo się zmieniło w moim życiu na dobre, kończę studia, mam świetną pracę, tylko uczuciowo mi się namieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym się z chęcią wyprowadziła :) już mam dość mieszkania z rodzicami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
nauzykaa - ja właśnie jestem w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, znam to zamieszanie uczuciowe ;-) może jednak dobrze czasem wyjechać... no nic, dojrzewam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowa bluzeczka
z moich przyjaciol juz nawet nikt mnie nie pamieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tam nie mieszkam..bywało różnie ,ale ja tam wyjechałam ze swoim facetem ,teraz juz eks,odnalazłam się tam i podobało mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koronkowa,mnie też nie pamiętają,mam kilku nowych,ale nie wiem jak będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koronkowa bluzeczka- moi mnie pamiętali tylko na nk, a jak ich spotykam na ulicy to udają, że mnie nie widzą :O przykre to bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dobrze że mamy to forum ;-) tak, ja też znam takich 'kolegów' z nk :-/ którzy nawet cześć na ulicy nie powiedzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, przyjaźń trzeba pielęgnować... ja mam przyjaciół, ale każdy mieszka gdzie indziej, spotykamy się mniej więcej raz na dwa, trzy tygodnie... ciężko tak...ale dobrze, że chociaż tak :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja dołącze? też nie mam takich prawdziwych przyjaciół, którym mogłabym sie zwierzyć, nikt nie pyta jak Ci minął dzień itp czasami czuje sie samotna :( zwłaszcza w taką pogode jak ta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×