Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevra

Poznam przyjaciół.Tak po prostu.

Polecane posty

Gość -Len-ka-
Ja wyjechałam do Warszawy całkiem spontanicznie. Miałam w planach jechać za rok, jak skończę studia, a wyszło tak, że jestem już w stolicy. Tego nigdy nie żałuję. Znajomi martwią się o pracę po studiach, ja już ją mam. Tylko, że pojawiły się uczucia w dość specyficznych okolicznościach i czasem mam ochotę uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba pielęgnować ale też nic na siłę ;) pocieszam się tym, że widocznie to nie były prawdziwe przyjaźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mileno witaj:) Lenko,nie uciekaj tak szybko,moze sie jeszcze wszystko odkręci,każdą decyzję trzeba przemyśleć miliony razy,aby nie żałować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devios
Ja dzisiaj nie mam nawet do kogo otworzyć gęby. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauzyka,bardzo dobrze że sie tak spotykacie,niestety u mnie jest nieciekawie z tym spotykaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka to widzę że Ci się udało, mimo wszystko... ja też dopiero po studiach chciałam jechać ale spróbuję jeszcze w trakcie, znaleźć pracę i tam może... hmm, szczęście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście..przychodzi równie niespotykanie jak miłość.Już nie wiem sama czy mnie odnalazło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devios
Bardzo chętnie przyłączę się do rozmowy. ;) Dziś niestety wszyscy znajomi wystawili mnie, bo są zajęci, tylko ja siedzę w domu i myślę, co by tu zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje szczęście wraca za 2 tygodnie! już nie mogę się doczekać :) i muszę podjąć decyzję, czy pozwolić mu na przedłużenie kontraktu, ciężkie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Devios ,wiesz ile razy to samo mnie spotykało.,nie miałam z kim iść na głupie piwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sevra, a mnie znalazła miłość w takim momencie, że mam ochotę wyć do księżyca i pytać dlaczego :( ciężka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahrah,faktycznie ciężka decyzja, Tęsknota tak boli ,znam to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devios
A co dopiero tęsknota za czymś, czego się nigdy nie miało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauzykaa,nie przeżywałam nigdy takiej miłości,mogę sie tylko domyślać,co to za miłość.. Jedno Ci powiem,każda miłośc czasem boli,nawet najcudowniejszy związek,może ranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... a najgorsze jest to, że ja mam chłopaka - mam i to się kończy, ten związek a tamto... o jezu... wyję normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
nauzykaa ja cały czas pytam dlaczego? Dlaczego w takich okolicznościach. Dlaczego tyle nas łączy a jednocześnie dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devios
Wiem, przynajmniej tak mi się zdaje... ale niestety nie widzę miłości nikogo w stosunku do mnie. I to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, po raz kolejny wyjmujesz mi z ust, co chciałam napisać... nie wiem... ja wierzę, że nic nie dzieje się przypadkiem a te odpowiedzi przyjdą z czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauzykaa,w Tobie jest tyle wahań,czuję jak tak piszesz..jakbyś nie wiedziała do końca ,jakbyś się bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Devios to boli jak cholera,tez tak miałam,powtórzę co ktoś napisał Po burzy przychodzi słońce:)Zaufaj mi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sevra, bo boje się... bo boje się tego co się ze mną dzieje... teraz bo nie spodziewałam się tego co jest teraz bo mimo tego, jak toksyczny jest mój obecny długi już związek boje się to skończyć :/ i boje się że tamten ktoś to Ten, wiecie jaki ten :( i to tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nauzyko,to samo przechodziłam,kilka lat temu,nie wiedziałam czy skończyc ,nie wiedziałam czy zacząc.. nic nie wiedzialam.a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devios
Sevra, właśnie tą nadzieją na słońce żyję. Tylko ono nie przychodzi już od dłuższego czasu... i coraz częściej zauważam swoje dawne błędy, które przyczyniły się do mojego upadku. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×