Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevra

Poznam przyjaciół.Tak po prostu.

Polecane posty

Na chwileczkę sie oddalę,ale to nie znaczy że Was zostawiam:)] DZiękuję Wam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
Ja też wierzę, że nic nie dzieje się przypadkiem. Zwłaszcza, że jeden dzień odmienił całe moje życie. I boje się cholernie, waham Nawet nie wiem jak mam dalej postępować? Jak się zachowywać? Nie wiem co robić gdy mnie pyta co się ze mną dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, i kolejny raz powiem - mam to samo. u mnie też jedno zdarzenie odmieniło całe życie.... może warto powiedzieć prawdę, jak zapyta co się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devios
Bardzo mnie ciekawi, czy jest jakiś sposób na sprowokowanie tego "jednego dnia". Bo moje dotychczasowe życie do tej pory było chyba tylko złudzeniem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
Gdybyśmy poznali się w innych okolicznościach pewnie byłoby łatwiej, a tak nie mam odwagi i ta jego niedostępność. Nie chcę tu pisać wszystkiego, bo moja historia jest naprawdę nietypowa. Ironia uwielbia moje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
devios, ja żyłam długo, jakby zwieszona w próżni, aż do pewnego dnia. zupełnie się tego nie spodziewałam, wtedy to się chyba dzieje... jak się nie spodziewasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
Devios tego dnia miałam świętować swój zawodowy sukces i tak było, ten sukces był już olbrzymim zaskoczeniem, a w to, że tego dnia w moim życiu pojawi się On, to mnie po prostu powaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
devios- bo miłość przychodzi z zaskoczenia, wtedy gdy najmniej się jej spodziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devios
Tylko do pewnego stopnia. Bo znowu siedząc i nic nie robiąc, nic się nie osiągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli po deszczu wychodzi słońce, to nam wszystkim niebawem już piękne słońce zaświeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
Zahrah masz rację. Żeby jeszcze ktoś powiedział mi co z taką miłością zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami warto zaryzykować, ja tak zrobiłam i nie żałuję :) tylko w tej decyzji ktoś mi pomógł inaczej nie wiem czy bym się odważyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
Wiem, że warto zaryzykować. Nie raz stawiałam na jedną kartę. Tylko, że to może nas za dużo kosztować. Chciałabym tylko wiedzieć dlaczego On tak na mnie patrzy z takim ogniem w oczach, dlaczego traktuje mnie inaczej niż inne kobiety, dlaczego tyle dla mnie robi. Dlaczego wczoraj gdy się posprzeczaliśmy miał takie smutne oczy, dlaczego powiedział bym go nie przepraszała? Dlaczego potem gdy rozmawiałam raz jeszcze uspokajał mnie, powiedział bym wszystko przemyślała i dlaczego nie odpisał na maila, którego napisałam dziś w nocy? Napisałam mu tylko, że wiem jaka jestem, że często moje słowa ranią i że postaram się to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devios
Znacie może jakąś muzykę, która poprawi mi nastrój? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devios
-Len-ka-, widocznie on cię kocha i dręczą go te same pytania, co Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zły nastrój oglądam na youtube urywki Samych Swoich :) przy nich buzia sama mi się śmieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devios
Wzajemnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×