Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevra

Poznam przyjaciół.Tak po prostu.

Polecane posty

Raczej sie nie skuszę na te tabletki.;).ostatnio szybko się wysypiam..może to stres.. Ty też w niedzielę taki ranny ptaszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty tam wygłówkowałeś;) Może zainspirowały Cię moje huśtawki nastrójów;)) a może nie lubisz śpiochów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche humoru::P Baba wstała wczesnym rankiem, posprzątała dom, wydoiła krowę, > > > wygnała na > > > pastwisko, zbudziła dzieci, nakarmiła i wyprawiła je do szkoły, > > > naostrzyła > > > kosę, poszła na łąkę, nakosiła trawy, narąbała > > > drewna,przygotowała obiad, > > > nakarmiła dzieci, zrobiła pranie, po czym znów poszła w pole, kosiła > > > do > > > zmierzchu, przygnała krowę do obory, wydoiła, przygotowała kolację, > > > nakarmiła dzieci, wykąpała i położyła je spać, sama się > > > wykąpała,przekąsiła > > > kromkę chleba, zmówiła pacierz i w poczuciu dobrze spełnionego > > > obowiązku > > > położyła się spać. > > > Nagle zrywa się: > > > > > > - O matko boska, przecie chłop niewyruchany od rana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_ ., ( __( .__ __( ____._______________ . --............... ---Bądź światłem, co prowadzi. ----............... -----Bądź lekarstwem, co ból zgładzi. ------............... ------Bądź pocieszeniem w cierpieniu. ------............... -----]Bądź ciszą w milczeniu. ----............... ---Bądź oddechem w duszności. --............... -Bądź opanowaniem w złości. ............... Bądź śmiechem w radości. ............... -Bądź nadzieją w beznadziejności. --............... ---Bądź odwagą w strachu. ----............... -----Bądź ptakiem na dachu. ------............... ------Bądź łzą we wzruszeniu. ------............... -----Bądź mądrością w uczeniu. ----............... ---Bądź słowem w modlitwie. --............... -Bądź spokojem w gonitwie. ............... Bądź schronieniem w bezdomności. ............... -Bądź westchnieniem w młodości. --............... ---Bądź skarbem w nicości. ----............... -----Bądź zbroją w litości. ------............... ------Bądź zachwytem w marzeniu. ------............... -----Bądź pamięcią we wspomnieniu. ----............... ---Bądź Bożym dzieckiem światłości, --............... -Dając ludziom iskierkę: ............... -wiary, nadziei i miłości. --............... ---___ ., ( __( .__ __( ____.______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( ( Nie smuć się zimowym czasem , kiedy śnieg i wiatr nad lasem. Kiedy ziąb i prószy z nieba , to weselić też się trzeba. Wszak zimową porą jest Pięknie , i niejedno Serce wnet zmięknie. A gdy Ci zimno uśmiech zabiera , idź na ciepłą KAWKĘ- do=== PRZYJACIELA===... &# 175;( (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na kawkę ....................... ... ......)..........).......) .....(.........(.......( .......)..........).......) ..(..........(.......( .......)..........).......) .|xxxxxxxxxxxxxxxxxxx| .. ; ; 8;/ ...xxxxxxxxxxxxxxxxx/oooo) .... 618;/..(oo) .....xxxxxxxxxxxxxxx/...(oo) ......& #9618;/ooooo) .......xxxxxxxxxxxx/ ........ ; ; ;/ .........xxxxxxxxxx/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) I tak się uśmiechnęłam..na pewno nie blee;) Nie cierpię na bezsenność ,po prostu mało snu potrzebuję..mam nadzieję że niedługo to się skończy ,tak jak przyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja melduję, że spałam do 9.30 co jest niezłym wyczynem ;-) ale jutro wstaję o 4 więc może dlatego dziś sobie pofolgowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nauzykaa:) Raniutko wstajesz..ja także. Za oknem mi wieje ,aż się z domu nie chce wychodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauzykaa jest kobietą ;-)) Sevra, o której jutro wstajesz ? mnie wzywają obowiązki na studiach, jak co poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliput, ja też z południa jestem ;-) u mnie pada, śniegu już prawie nie widać, wieczorem niezłą miałam ślizgawkę pod domem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez deszcz ze śniegiem ,a do tego zawiewa niemiłosiernie.. MI wczoraj przeciekły zamszowe,taką głupotke poczyniłam;) to idż z reklamacją LiLiput

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuję całkiem niepoważny kierunek --- historię, ale pracy szukam gdzie indziej ;-) jako ktoś inny, chcę się przekwalifikować... na mediatora lub trenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sevra-- kupiłem "dobrze "zapowiadające sie za jedyne 29 złwięc z góry załozyłem,ze na jeden sezon i wyrzuciłem rachunek.Żona kupiła za 290 i też przeciekają.Tylko kobita przezorna i zostawiła paragon.Więc do dwóch tygodni otrzyma erzac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie niepoważny kierunek;),to obys się pozytywnie przekwalifikowała,uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz żonę;) zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobraziłam.....';) tak rachunki trzeba chomikować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na 5 roku, za późno żeby te studia zostawić, ale żyję naiwną nadzieją, że historyk sobie poradzi, w większości prac... mam nadzieję ;-) niebawem wracam do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×