Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostatni_romantyk

Sympatyczna KOBIETO - porozmawiaj ze mna!!!

Polecane posty

oj to nie dobrze ale co uszkodzony czy w opisie i na zdjęciu fajny a w rzeczywistości nie bardzo. Ja mam nadzieję ze z moim wszystko będzie ok. bo już mało czasu zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda O Jezusie słodki jaki On cudny, prawda,że cudny? powabny........... wiesz skąd to? bo ja na takim spektaklu widząc Gajosa musiałabym tak mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maga 01 wybrałam dla mamy sweterek , chciałam dodać do tego jakąś broszkę i już. Okazało się,że gatunek fatalny , rozmiar mikroskopijny, o wykończeniu nie wspomnę,a na zdjęciu był wypas ! Mogę zwrócić,ale to nie zmienia faktu,ze nie mam nic innego i nie ma równiez pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia ale moze w dziewczynach do wziecia o tego pieska chodzi? w tym filmie jestem bardzo slaby. Moje mocne strony to 07 zglos sie , Mis , Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz , Alternatywy 4 , Wniebowzieci , Aktorzy Prowincjonalni, Czterdziestolatek, milioner i jeszcze pare innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bywa. na swieta bede tylko z ugryziem, kominkiem w ktory bede sie gapil wlewajac w siebie krystaliczny strumien homeostazy ! :)....czyli cudownej rownowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje to z dziewczyn do wzięcia, chodziło mi o to,że ja musiałabym tak wzdychać jak One widząc Gajosa Dobry jesteś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, aż mam ochotę zapytac o więcej , dlaczego tak masz zamiar spędzać święta,ale wiem ,że forum to nie miejsce na takie pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×