Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutinka

1 tydz ciąży a luteina brac czy nie???????

Polecane posty

Gość lutinka

hejka dziewczyny nie szukam tu medycznych od fachowców opinie i komentarzy. Ale wiem, że gdzieś jakaś kobieta jak ja mogła mić podobna sytuację do mnie i bardzo prosze o odpowiedz. pierwszą ciąże poroniłam w 4 tyg, , mineło od tamtego czasu 3 miesiace.Teraz znów staramy sie o dziecko miałam robione wsyztskie badania itp... , dr gin . powiedziała , że jak przyjdzie termin miesiaczki a ja jej nie dostane to wtedy zaczac brać luteinę która juz mam w domu , 2 dni przezd owulacją sie kochalismy , teraz mienło 7 dni - mam objawy takie same jak w pierwszej ciąży dotycza one tylko bóli w podbrzuszu i zmiany otoczki piersi. okres powinnam dostac za ok. 1, 5 tyg - Dr moja jest do konca roku na urlopie a ja zastanawiam sie , czy gdybym zaczeła juz brac luteine to czy ona moze wspomogłaby zagniezdzenie > bo jednak podwyzsza poziom progesteronu , czy jednak by zaszkodziła ????? czy któras z Was brała luteinę nie mając jesczez pozytywnego wyniku ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwon do pani doktor, w koncu za cos jej placisz? moj gin byl 24h dla swoich pacjentek, brał słoną kase ale ja wiedzialam za co place i zawsze bylam spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży - znaczy przy staraniach miałam brac luteinę już od dnia owulacji, do @ ale @ się nie pojawił i tabletki brałam dalej. Więc spokojnie możesz brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
gin każe brać luteinę często od 16dc własnie na pomoc w zagnieżdźeniu, więc na pewno jak jest zarodek, to mu pomoże.Tylko jak będziesz brać cały czas to nie dostaniesz @, więc możesz myśleć że to ciąża, a to nadmiar progesteronu. Ja bym brała i na 2-3 dni przed terminem @ odstawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawdą jest, ze jak będziesz brać, to nie dostaniesz @. luteina jest po to aby podtrzymać ciążę, a gdy ciąży nie ma, żeby @ przyszła. ja brałam luteinę na wywoływanie okresu i później do 3 miesiąca ciąży. Przy staraniu o dziecko brałam luteinę co miesiąc, ponieważ miałam nieregularne miesiączki. Zawsze od 16 dc. Ja bym brała na Twoim miejscu. Dziwię się, że ginekolog Ci tak nie zapisał. Powodzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutinka
Rumcajsowa Hanka wiesz mysle ze tak zrobie mam luteinkę i dzis mam 16 dc luteina nie zaszkodzi a moze i pomoze w tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lutinka
jak najbardziej ja ym brała. Ja też bardzo wczesnie zaczełam brać i teraz czekamy aż dzidzia będzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura0000
dzięki za wpisy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×