Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaintrygowana kobiecością

Chciałabym spróbować seksu z kobietą a jestem w "normalnym" związku

Polecane posty

Gość pani kryspilla
witajcie, mam juz mocno po 60tce, ale nachodza mnie fantazje o goracym sexie z kobieta, sa jakies chetne panie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominująca Iris, jak możesz wiedzieć w momencie podrywania jaką jest ta druga osoba?? Czy ja taka jestem... może, ale to nie zmienia trego, że pewnie bym chciala byc podrywana. Jak rybka w sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Ci, zebys trafila na swojego rybaka/rybaczke ;)...zwykle dobrze wyczuwam i obserwuje te druga strone, dlatego moje podrywy w wiekszosci byly bardzo udane :)...ale to byli sami faceci, a oni sa bardzo latwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to, ze wolałybyśmy, aby to nas podrywały dziewczyny. Jesteśmy niedoświadczone i to normalne. Ja chciałabym iść na imprezę do jakiegoś klubu dla less. bi... Zobaczyć jak zachowują się dziewczyny, no i czegoś się nauczyć. A Wy, co o tym sądzicie? Buziam... Iris szczególnie, bo mnie fajnie przywitała... Wszystkie ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem do końca co bym chciała. Poza tym to jest miejsce dla rozmów o seksie więc na tym się zatrzymajmy proszę. Miłość z kobietą kobiety jest piękna. Ale jak sądzę w klubach dla less tego się nie znajdzie tam chodzą małolaty albo osoby poszukujące zabawy jednorazowej. Może się mylę jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam singielka, to ze znajomymi wpadalismy do klubow gejowskich, swietnie sie tam bawilismy, ale ja nie bylam wtedy na etapie szukania, wiec na mnie to nie dzialalo. Nie wiem jak jest w polskich klubach. Ogolnie mysle, ze to dobry pomysl...Czarnyloczku :) zobaczysz jak to na Ciebie dziala... lub nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mevaa
Ja chodzę po klubach i to, co się mówi o nich jest nieprawdą. Trzeba wiedzieć gdzie pójść jeśli macie zamiar konkretny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataa_pom
nie do konca pusto ;) ja ze swojej strony moge tylko powiedziec ze tez chcialam kiedys sprobowac. poznalam nawet odpowiednia dziewczyne ktora miala juz doswiadczenie w tej dziedzinie. zaczelo sie calkowicie niewinnie, ona mnie wprowadzala w nowy swiat :) od tamtego czasu minely 2lata a my jestesmy razem, kocham ja :) i napewno nie wroce do facetow hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataa_pom
Jasne ze tak, mozna sprobowac tylko mi sie to tak spodobalo ze juz nie potrafilam tego okreslic mianem przygody. Stalo sie to czyms czego mi brakowalo, teraz to mam i jestem szczesliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę większą różnorodność. Masz rację jednak , że można coś stracić a coś zyskać w takich próbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataa_pom
Dokladnie tak, zalezy jak osobiscie do tego czlowiek podejdzie. Chociaz ja tez na poczatku myslalalam ze to tylko zabawa bedzie, cos nowego :) cos takiego co chcialam zawsze zrobic no i patrz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe i nawet nie wiesz jak bardzo popularne. Wydaje mi się, że coraz więcej. Nie wiem oczywiście jak było wcześniej, ale teraz bardzo wiele dziewczyn ma takie fantazje. Ja tylko żałuję, że niestety bardzo mało stara się je spełnić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny są niezaspokajane przez facetów i wybierają rozwiązanie pewne, poza tym one chyba wiedzą jak zapokoić siebie. Jeśli robią to tak jak by same chciały być zaspokojone to nie ma sprawy. Ciekawi mnie czy wtyedy używają pomocy, np sztucznych penisów, wibratorów czy wolą naturalne sposoby współpracy kobiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety kochającej inaczej
J. przepraszam, że nie odpisuję, ale jestem na zwolnieniu lekarskim i nie mam dostępu do służbowego komputera, a z domowego nie chcę pisać z wiadomych względów. pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem w stałym związku ale zawsze marzyłam o seksie z kobietą. Kręci mnie to poprostu. Od zawsze lubiłam oglądac filmy XXX kobieta z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bieta 38
Mnie również to podnieca,nawet jak kocham się z facetem to myślę o kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MAJKA
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę kobiety - kobieta
...jak ja Wam zazdroszczę , tego obcowania z kobietą ... sami się przymierzamy do takich przeżyć , ale ciężko kogoś znaleźć :-( a mi się marzy posmakować kobiecego ciała , possać "to i owo " dać klapsa i popatrzeć jak mój ukochany wsadza sobie raz do niej raz do mnie .... oj rozmarzyłam się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zix
Fajny wątek. Hardcorowy:) A jaki jest wasz typ kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz od dawna czuje
taki dziwny pociag do kobiet, mowie otwarcie ze ta dziewczyna jest na prawde fajna i podoba mi sie. Moj chlopak nie raz sie pytal ze lezbijka nie jestem, a ja ze nie wiem. Czuje dziwny pociag ze mi sie podoba i koniec. Niestety ja mam wymagania, sredniego wzrostu, zgrabna - taka zeby mi sie tylek jej podobal, ksztaltny i jedrny. pierwszi tak c-d i nie moga byc duze sutki! Reszta chyba juz bez znaczenia, a i nie moze miec za duzo ciala, musi mi sie na prawde podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablko123455
hej wam to śmieszne ale weszlam specjalnie na kafeterie aby znalesc taki temat. nie Jestem lezbijką ale od dluzszego czasu marze o seksie z kobieta chce tego sprobowac tylko nie ma z kim. mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×