Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tychowo 24

Toksyczna żona - co dalej..?

Polecane posty

Gość WEDWDWQSDQ
WIESZ,CO?ona powinna pójść na terapię,ma problemy z panowaniem nad mocjami,nad złością.To może być wynikiem różnych sytuacji z dzieciństwa i powiem krótko :ROZWÓD TO NAJŁATWIEJSZE WYJŚCIE,ŁATWO TEZ KOCHAĆ JAK KTOŚ JEST IDEALNY,ALE ŚLUBOWALIŚCIE SOBIE NA DOBRE I NA ZŁE I TERAZ JEST TO ZŁE a ty jako mąż powinieneś jej pomóc i iść z nią do psychologa bo takie napady złości jakie ma żona to często są objawy DEPRESJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie nienawidzę księżniczek i nie szanuję kolesi, którzy lubią mieć takie kobiety, bo oni sami się proszą o takie traktowanie, ale jeśli nawet nie jesteście rok po ślubie, to chyba musisz jej jeszcze dać szansę. Ślub to nie jest coś, co można tak po prostu odwołać, w końcu ślubowałeś jej do końca życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczucha86;P
To przykre, naprawde. Ja jestem żona od 3 miesięcy. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła się zachowywa jak twoją żona. Radzę ci, się nie przejmuj, się nie martw. Jak robi afere, to sobie niech robi, się nie odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvhgfchfjknmjk
dziecko tylko ucierpi na waszym zwiazku, lepiej sie rozstac ale pewnie keidy wodmo rpzstania zajrzy jej w oczy bedzie blagala i kajala sie bys zostal (brak kasy). swoja droga sam ja pewnie tak wychowales ze wszystko miala jak ta ksiezniczka pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvhgfchfjknmjk
mezczyzni zazwyczaj maja gto co cchieli, chciel;i miec piekna barbie, ksiezniczke co lubi tylko ladnie wygladac a od siebie nic nie dajae toprosze bardzo.....na anstepny raz zastanowcie sie kogo wybieracie ja bym takie omijala z daleka ale skoro wam zalezy na tym by miec piekny dodatek do siebie i swojej kasy to nie marudzcie potem, ze ejst wam tak zle. Kobiety piekne zazwyczaj leca na kase a nie na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczucha86;P
To nie wina męża!!! Tylko jej samej, była jedynaczką i się utwierdziła w przekonaniu, że każdy musi ją traktowa jak księżniczkkę. Nie ma co mówi o rozwodzie, trzeba przeczeka, da jej do zrozumienia, ze nie jest najważniejsza w tym związku. powinna wspierac psychicznie męża a nie buty za 600zł kupowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvhgfchfjknmjk
ale to, ze mąż jej pozwalal na wszytsko, tu tez ja przyzwyczail z emoze meic wszytsko. Po co sie wiazal z ksiezniczka? Sam sie do tego pchal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczucha86;P
Bo kochał!!! przeciez pisał ze przd slubrem była inna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piknikowy boy
pisal tez ze przed slubem byly juz oznaki tylko je zbagatelizowal!!! sam ma to co chcial. wiadomo jakie sa ksiezniczki i piekne kobiety, puste glupie zadufane w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była inna, ale sam napisał, że coś mu "nie pasowało"... Też trochę uważam, że sam się w to wpakował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczucha86;P
Mi po prostu szkoda autora tekstu, bo kochająca żona tak nie postępuje z męzem! Trzymaj się chłopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piknikowy boy
a moze ona nie kochala? moze ona po prostu czekala do slubu a po slubie moze juz byc taką jaką w rzeczywistości jest. kasa z kobiet robi zwykle dziwki niestety. Poleciala na kase i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.ona
Hey, przykro bardzo,baby potrafia byc wstretne i naprawde mozna sie do nich zniechecic.Moj brat tez tak mial,ale tydz przed slubem na szczescie sie wycofal ze slubu. Wez pod uwage hormony ,zmiany n astrojowe,moim zdaniem przeczekaj do porodu i po porodzie troche,az to wszystko minie,sprobuj z nia rowniez porozmawiac,wygarnij jej wszystko tak jak tutaj.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za to postoi
poleciała na kasę?no,nie przesadzajcie,kierowca to nie żaden milioner same dzieciaki się tu chyba wypowiadają,widać,że życia nie znają, jedyny mądry dojrzały wpis,to : WEDWDWQSDQ WIESZ,CO?ona powinna pójść na terapię,ma problemy z panowaniem nad mocjami,nad złością.To może być wynikiem różnych sytuacji z dzieciństwa i powiem krótko :ROZWÓD TO NAJŁATWIEJSZE WYJŚCIE,ŁATWO TEZ KOCHAĆ JAK KTOŚ JEST IDEALNY,ALE ŚLUBOWALIŚCIE SOBIE NA DOBRE I NA ZŁE I TERAZ JEST TO ZŁE a ty jako mąż powinieneś jej pomóc i iść z nią do psychologa bo takie napady złości jakie ma żona to często są objawy DEPRESJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piknikowy boy
kierowca Tira nei zarabia malo ale i majac do wyboru faceta krtory zarabia 800 zeta a faceta ktoray zarobi ponad 5 tysiakow to chyba roznica ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piknikowy boy
to nie zaburzenia psychiczne wymagajaxce leczenia, to wredny charakterek, ktory pokazala po slubie bo juz starac sie nie musi a w razie rozwodu nie zostanie bez kasy bo i na dziekco i na siebie alimenty moze dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala jula
skoro Ona jest w ciąży,to może stąd te dziwne zachowania?wiesz-hormony buzują i te sprawy.powinno się unormować.Powiedz jej szczerze,że tak dalej być nie może,niech się zastanowi nad sobą!!!a może to po prostu wredna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tychowo 24
Nie, to nie jest adres, nie jestem też kierowcą tira. Dużo jeżdżę, ale nie jako kierowca tira. Toteż czekam drodzy Państwo. Sam nie wiem na co..? Drzwiami łatwo trzasnąć a ja taki jestem, że jak już trzasnę, to pozamiatane. Dlatego czekam. Poczekam do rozwiązania. Kurek z kasą zostanie zamknięty (muszę o sobie TAKŻE pamiętać i zobaczymy). PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tychowo 24
No i poszło. Drzwi trzasnęły, ja z całym "moim" dobytkiem wróciłem na stare pielesze. Zastanawiam się co będzie dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie denerwujcie się po co
no to się nie łódź,że dostaniesz rozwód,żaden są ci go nie da,bo dziecko jest w drodze,chyba że z twojej winy,bo porzuciłeś żonę w ciąży,będziesz płacił alimenty na dziecko i na żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie denerwujcie się po co
głupio zrobiłeś,żona będzie miała całe mnóstwo świadków,że ją zostawiłeś w ciąży,w sądzie jesteś przegrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam że źle rozegrałeś
Takie rzeczy to gra, trzeba grać mądrze. Co teraz powiesz w sądzie? Że zostawiłeś żonę w ciąży, po paru miesiącach po ślubie, bo była toksyczna? Wyobrażasz sobie jej płaczliwą minkę na sali sądowej? Wyjdziesz na drania i dupka, który nie sprostał rzeczywistości. Pobawił się w małżeństwo, a potem fora ze dwora. Trzeba było na razie zostać, ale wprowadzić własne reguły gry - zero przymilania się, olewanie, jasna zasada - nie dajesz nic z siebie, więc nic nie dostajesz, moja droga. No i zarządzanie kasą, bo teraz zdaje się jak ostatni frajer pozwalasz, że ona sobie nią szasta i ma wszystko w poważaniu. Czasem człowiek ma za dobrze i trzeba mu uświadomić, co może stracić. A nie od razu rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to na bank prowo
żaden facet nie użyłby tak infantylnego określenia "dzidzi" ani nie określiłby żony jako toksycznej, bo faceci nie czytają psychologicznych bzdet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam że źle rozegrałeś
Możliwe też, że przez ciąże, też chciałam to napisać. Ale wtedy ona musi jasno sobie uświadomić, że nie jest sobą i przynajmniej starać się. Taka sytuacja, w której żona chce od faceta tylko usługiwania i kasy, nie może się ostać, to na pewno. Ale ja bym nie zaczęła od rozwodu, najpierw bym spróbowała pannę wychować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego ale tak mam]
wydaje mi sie ze to przez ciaze ma takie zachowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×