Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

********Co to za głupia suka** ze tak się wyrażę śmieci nasz topik!Kurde zal mi tych dziewczyn Jedna tez tępią bo z Anglii jest, zazdrośnic nie zna granic. :)******** Kochane Panie wczoraj powiedziałam ukochanemu ze jestem w ciąży , ze szczęścia się wzruszył . Dzisiaj Mam tez pierwsza wizytę u lekarza , wczoraj dzwoniłam żeby się za rejestrować zobaczymy co lekarz powie !! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJK gdzie jestes
happy babo?? :D:D:D:D:D I tak na kafe juz spalona jestes, wiesz o tym, prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarynka
Gkupia kretynko przestan juz tak jechac po wszystkich ;/ uczepilas sie tych dziewczyn jak bys nie miala wlasnego zycia. Stara baba a glupia jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarynka
a Po drugie Pierdolnieta Pizdo nie brudz topiku jeszze raz cos zlego napiszesz na te dziewczyny robie screena i wysylam do administracji a mam duzo swiadków i Cie zablokuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia;)))) Moja mama na mnie krzyczy ze spie cale noce i dnie moj brat mowi ze to dziecko bedzie strasznym leniem.......Ze powinnam troszke pochodzic a nie caly czas lezec!! Ale ja nie moge tak mnie meczy ze szok moge non-stop spac....:):) Ale dzis to co chwile sie budzilam bo mialam bardzo silne bole brzucha!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja juz po lekarzu dal mi zwolnienie na tydzien....A pozniej z PL bede musiala faxem przeslac bo holiday nie chce brac wole zostawic na pzoniej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
he ja tam bym nie narzekala jakby dziecko sie urodzilo i by spalo tak jak ja teraz;d dziecko aniolek;) a jutro juz do pracy pewnie zasne gdzies w kacie;d buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczescie juz nie musze pracowac bo tak to mialam prace taka ze caly czas zasypialam glowa mi leciala haha a teraz kiedy chce klade sie i spie spokojnie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
wogle juz nie wracasz do pracy?szczesciara ja musze isc do pracy a od kawy mnie odrzuca wiec nie ma jak sie pobudzic;p boze nie wiem kochana i sama chetnie sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie Kasiu tak dobrze to nie mam :):) Wracam do pracy ale mysle ze dopiero za miesiac (tzn calosc zwolnienia licze ) No wlasnie kurczaki fajnie by bylo zeby jakas dziewczynka nam tutaj podzucila jak to jest z tym slyszeniem bicia serduszka naszych kruszynek :):) Ej dziewczyny a jak wasza twarz ??? Bo u mnie straszne plamy ;(;( I jest ich bardzo duzooo...;(;( Czytalam ze po 3 miesiacu powinny zginac ale czy faktycznie tak jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
to bardzo fajnie za miesiac bedziesz miala najgorszy okres za soba:) mi co do twarzy nigdy nie mialam pryszczyka nawet krosteczki a teraz wyskakuja;/ plam nie zauwazylam na twarzy za to na klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Was martwic, bo kazdy jest inny, ale moja kolezanka miala nawet w piatym czy szostym miesiacu plamy na twarzy. Podobno to swiadczy o tym, ze w brzuszku rozwija sie dziewczynka :-) Ale takich roznych przesadow jest mnostwo. W kazdym badz razie ja tez mam kilka krostek na twarzy. Mialam tez troszke na klatce, ale na szczescie przeszly. Dziewczyny ja tak bardzo chcialabym, zeby te siedem miesiecy juz minelo. Nie tylko dlatego, zeby zobaczyc dzidzie, ale w duzej mierze dlatego, ze strasznie mnie meczy ciaza. Czuje, ze jest jeszcze gorzej niz w pierwszej. Najgorsze te ciagle mdlosci i myslenie, ze musze cos zjesc a tak naprawde nie moge nic jesc oprocz owocow i jogurtow. Do tego mam konkretnego lenia, nie mam ochoty, zeby cokolwiek zrobic, choc wiem, ze musze. Pewnie dlatego, ze jestem oslabiona ciaglymi wymiotami. Na dodatek nie moge napic sie kawy, bo mnie od niej odrzuca. A tu musze zajac sie moja corka, ktorej trzeba jakos zorganizowac czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiuniaUK nom moja mamitka tez mowi ze bedzie wnusia;) hehe Maz znow ze bedzie Patryk bo jem malo slodkiego :P:P Wiedzie co ja moze nie chce zeby szybko minelo te 7 miesiecy ale chcialabym juz byc w 2 trymestrze bo mam straszny bol brzucha i znow ten strach we mnie zeby nie stracic 2 dzidziusia;(;(;( Tak sie bardzoooo bOjee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
ja na slodkie praktycznie nie mam ochoty a zawsze lubilam;)Np na swieta nie zjadlam nawet kawalka ciasta a kiedys tylko ciasto he o ja tez bym chciala zeby juz byl 2 trymestr bo naraziee jestem wykonczona.dzis np nie zmruzylam oka nawet na minute no masakra zaraz do pracy a ja oczy na zapalki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
a ty Gosiu mysl pozytywnie glowa do gory;) napewno bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam duzo teraz dziewczyny o tym bolu brzucha i.....moj moge porownac do regularnego co np.20 min mam az takie skrecacie w brzuchu ale nie na dole brzuszka ....Hmmmm wiec raczej to nie jest normalne....!! Cale szczescie nie mam plamienia wiec mysle ze bedzie OK! Boshe niech juz bedzie ten 13 tydzien ciazy zobacze duza dzidzie to bede spokojniejsza duzo spokojniejsza !!! Czy Wy kochane wiecie o tym ze do 12stego tygodnia powinnysmy powstrzymac sie od sexu??!! Jak to jest u Was?? Skurcze macicy podczas orgazmu moga spowodowac poronienie!;( Kochane mierzycie sobie nadal temperaturke?? Obserwujecie sluz?? Jak tak napiszcie jak to u was wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie dalej stresuje, usg juz w piatek, a ja nie mam zadnych objawow. Chce uslyszec serduszko mojej fasolki w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia uslyszec serduszko ????Bedziesz mogla sluchac bicie serca ??? Ja jedynie moglam zobaczyc na monitorze..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
ja za fatalnie sie czuje by myslec o seksie.modle sie by nie wymiotowac przez godzine a gdzie tu seks;d a pozatym brzuch mnie za bardzo boli.ale czytalam ze w 2 trymestrze wrazsta ochota;d co do rodzenia to ja normalnie standardzik szpital pozycja lezaca badz stojaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przeciwnie mam straszna ochote....ale mOj mezus sie bOi w sumie ja tez i musimy sie powstrzymac ...a teraz czeka nas dluga rozlaka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
chodzi ci o twoj wyjazd do Polski?ja tez jade w lutym bo kiedys zawsze jezdzilam z wakacje ale w 8 miesiacy nie bede sie meczyc.wiec trzeba teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede pewniejsza jak w Pl mi zrobia USG i wyszystkie badania.... Niepokoi mnie ten bol brzuszka wiec tam jednak bede bezpieczna...Bo tu nic nie moga zrobic oni twierdza ze to normalme....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu mam dokladnie tak samo jak Ty. Jestem za bardzo zmeczona, zeby myslec o seksie. Czasem sie zdarzy, ale rzadko. Pamietam tez, ze w drugim trymestrze przychodzi ogromna ochota na igraszki. Brzuszek na szczescie mnie nie boli, czasem tylko zdarzy sie, ze cos mnie zakluje, ale te mdlosci... Za to od dwoch nocy cos sie dzieje, ze nie moge zasnac, dopiero udaje mi sie to nad ranem. Tzn. zasypiam a po okolo godzinie czy dwoch budze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
wiesz ja mam identycznie...w poprzednia noc nawet nie zmruzylam oka nawet na minutek(chodzilam jak zombie) a dzis moze zasypialam na 10 minut po pare razy i tyle.a wczesniej potrafilam przespac 12godzin. no ja ostatnio sie smialam ze chcialabym poczuc glod bo przez ta dziwna gule w gardle nie czuje glodu.staram sie jesc co jakis czas bo mi slabo ale malo co nie zwymiotuje.drugi trymestrze przybywaj i ratuj;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobre Kasiu "drugi trymestrze przybywaj i ratuj" :-) Jeszcze jakis miesiac i powinno byc lepiej, choc nie wierze w cuda, ale licze ze przynajmniej troszeczke mi ulzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
no ponoc w wiekszosci wypadkow odchodzi jak reka odjal.nadchodzi energia i wogle;p a w czesci wypadkow mdlosci trwaja do konca ciazy;/ Jestem dobrej mysli ze bedziemy w tej pierwszej grupie;p jakos ucichl profilek;p gdzie mamusie?na zakupach szukaja wozkow?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem raczej przekonana, ze bede w tej drugiej grupie. Przynajmniej tak mialam w pierwszej ciazy. No, ale mam nadzieje, ze przynajmniej troszke bedzie mi lepiej. Faktycznie przyszle mamuski z naszego topiku ostatnio sa bardzo zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×