Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

wiem wiem, że jeszcze mam na to czas ale tak mnie już korci straszliwie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię jutro sernik tradycyjny :) a teraz jestem w trakcie robienia leniwych , pierwszy raz może mi wyjdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka a masz już większość ? czy jednak sporo rzeczy ''w proszku''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa-84 - chyba też się zabiorę za jakieś pieczenie, bo tak smakowicie piszesz, że aż ślinka cieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam pysznosci Kasieńka Ania ja juz kupilam kilka rzeczy, a mianowicie kocyk taki maly, dwa reczniczki z kapturkiem, i skarpeteczki hihi :) a i lozeczko z wiekszych rzeczy, reszte zakupie jak dowiem sie o plci dzidziusia :) czyli po 8 marca juz doczekac sie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka - taki też mam plan, po 20 tyg, spokojnie chodzić po sklepach i kupować co wpadnie w oczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dawno nic nie pieklam a dzisiaj az tyle :) dziewczyny a wy macie jakies plany na walentynki?? czy traktujecie ten dzien jak kazdy inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łóżeczko kupuję po 26 lutego,właśnie z babyabcd.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcemy wyskoczyć z mężem do jakiejś knajoki, w zasadzie żaden szał. sęk w tym ,aby kochać tak samo mocno przez cały rok, i okazywać mu uczucia a nie tylko w ten jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my z mężem też wybieramy się na kolację i może jakieś kino, bez szaleństw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lozeczko kupilam uzywane na ebayu, z firmy mamas&papas w idealnym stanie i dalam tylko Ł30 :) wiec byla super okazja :) akurat reszte rzeczy typu wozek nosidelko chce nowe, czesc ciuszkow tez odziedzicze po coreczce brata lub synku siostry :) ale oczywiscie czesc kupie sama bo nie powstrzymam sie :) dzieczyny a odebralyscxie juz te darmowe paczki na ktore vouchery dostalyscie od poloznej razem z tymi ksiazkami?? bo ja tak nawet to fajne kilka drobiazgow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja uwielbiam borówki ,ale takie prawdzie polskie ,które maja smak! dzis przegladałam blogi kulinarne i tam była fotka pierogów z jagodami ale miałam smaka!!!!!!!!!!!!! ehhhhhh no ale obeszłam sie smakiem :P.Wczoraj za to zajadałam chałke posmarowana dzemem borówkowym :P to taka namiastka na pocieszenie,dlatego napewno Twoje wypieki sa PALCE LIZAĆ!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w chcemy sobie zosrganizowc randke w domu tzn kolacje maz przyzadzi a jutro jesli pogoda pozwolo wybieramy sie na wycieczke nad morze bo w pon, pracujemy wiec nie damy rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczka ja tez uwielbiam te nasze polskie boroweczki takie z lasu, tu niestety kupilam te amerykanskie ale dobre i to, a pierogi to tez bym zjadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ale nam sie forum rozwinelo.Coraz więcej Nas:)Witam nowe mamusie:) Jejq jak ja zazdroszecze Wam dziewczyny że macie terminy na kwiecien.Jeszcze troche i przytulicie wasze maleństwa,a ja dopiero w czerwcu.Chociaż wiem ze dziewczyny które maja termin na pózniej zazdroszczą mi:)hehe My raczej w walentynki siedzimy w domu.Może jakis obiad przyszykuje.Zobaczymy czy bede miala wene:) Ja zakupy zaczełam robic jak dowiedziałam sie ze bedzie chłopak.Miałam wczesniej kilka rzeczy takich uniwersalnych,ale reszte dokupiłam po 20 tyg.Ubranka dostalam od koleżanki wiec mało kupuje,teraz tylko łózeczko wózek i jakies tam pierdoły. Tak wybrałam ten kupon z bounty...dostalam cole diet hihihi,probke sudocremu,wkładke laktacyjna JEDNĄ!!!i duzo duzo ulotek.Wiem że jest w sumie chyba 5 a ja dostałam 2.Zobaczymy co bedzie w nastepnych:) dziewczyny wspisujcie sie do tableki,ktora jest kilka stron wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spędze sama Walentynki... no moze nie tak sama bo w towarzystwie męzczyzny w moim brzuszku :D. Nie chce kupować całego przewijaka czyli częsc stojąca bo nie mam na to miejsca,ale takie cos nakladane drewniane na łóżeczko ,niestety nie wie gdzie to kupic :( w Ikei nie było ani w argosie ,w zwyklych sklepach z meblami tez nie ma takich rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka można to kupić w Toysrusie:)sklep z zabawkami ale w duzych sklepach mają wszystko dla maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńk nie mam kupionych kosmetyków dziecinnych,nie mam przewijaka,podkładów dla mnie do szpitala,zestawu pielęgnacyjnego,butelki,smoczki,laktator nie kupuje,jak bedzie trzeba to wyjsciu ze szpitala ;),nie mam poscieli do łózeczka ale czy ja kupie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczka przewijak na lozeczko nazywa sie to top cot changer i kupisz to w mamas&papas, mothercare oraz na ebayu :) ja tez chce to kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia TY to masz nosa własnie sie zastanawiałam jak sie to nazywa :D i patrze za tym :) dziekuje za ratunek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłąm cos takiego ten przewijak i mate płaska do tego warto tyle zapłacic?? prosze o rade ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu, moja imienniczko. piękny termin w imieninki!! Dziewczyny co do terminu, to po to jest USG w 12 tyg, żeby wyznaczyć datę. Ponieważ jest to moment (pomiędzy 8-12 tyg) kiedy najbardziej dokładnie można określić termin. dlatego nazywa się on booking scan. Żeby zabookować datę porodu. I ona powinna być wpisana w waszej karcie. Jesli chodzi o ost mieś. to bywa różnie, zależy czy ktoś miał regularne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze miałam nieregularne okresy :( czasami nie miałam co miesiąc.. ehhh i tak sobie mysle,ze wygłada na to ze juz pare dni po okresie miałam płodne dni!!! i stało sie małe :D... Ja cos czuje ze urodze w nast,miesiącu.. z jednej strony czekam na to :D z drugiej boje sie zmian,tego,ze bede uwiazana i ze skoncza sie przespane nocki :( a ja tak kocham spanie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. Mi termin porodu po usg zminił sie tylko o jeden dzień.Także prawie idealnie.zawsze mialam regularne miesiączki,także łatwo mogłam policzyć.Z om mam termin na 9 a z usg na 8 czerwiec. Tak jak wspomniała kasztanka po to jest to usg zeby wyznaczyc date porodu,bo z okreami różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztankaa- hej też się cieszę z tego terminu, tym bardziej, że i ja i mąż mamy urodziny w lipcu, więc super by było jakby dzidziuś też w lipcu się urodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia tez urodzi sie w pewnie w tym samym miesiącu co ja, a może i dniu(((-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo miłości wdzisiejszym dniu i i przez cały rok z okazji dzisiejszego święta!!! Jeśli chodzi o datę, to ja też miałam bardzo regularne okresy, ale mimo to date porodu mam z USG w 12tyg , która różni się od tej z 6tc o 5 dni. A dotego wszytystkie kalendarze internetowe (polskie i angielskie) podają date 13-14, a położna tym swoim "kólkiem" co to wylicza podała mi 16. Więc już jest różnica pomiędzy dwoma datami z kalendarza. Dlateo ja biorę to środkową datę- najbezpieczniej- 18.07. I tak trzeba być przygotowaną 2 tyg wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja data którą sama sobie wyliczyłam, a którą położna potwierdziła różni się od tej z usg o 5 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwych walentynek dla wszystkich. dziewczyny mam prosbe do Was, wyrazcie swoja opinie nt.imienia Jozef,co myslicie o takim dla chlopca? z mezem nie mamy problemu co do dziewczynki-Karolina-po babc meza, a co do chlopca nie mamy pojecia,chodzi o to aby imie polskie bylo i niezbyt popularne.myslimy o Jozefie bo tak maja na imie nasi ojcowie, tez myslelismy o Piotrze lub Wladku po moich dziadkach, hmm ciezko wybrac, a moze macie jakies swoje propozycje to piszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie sie odezwałyście :) teskno mi jak nie ma nowych wpisów :P. Ja równierz życzę WAM dużo czułosci w dzisiejszym dniu ,jak i w każdym kolejnym :),abyscie zawsze czuły sie kochane i doceniane :) przez mężów!. Ewa nasz synek będzie miał na imie Antoni Józef :) i nie interesuje mnie czy sie komuś podoba czy nie.Chcielismy,zeby dzidzius miał imiona Swiętych,no i mamy sentyment do Antoniego i Józefa :).Mnie sie podoba :],nie patrz co kto sobie pomysli tylko kieruj sie swoim serduchem :). A ja dzis ,pomimo,że nie jest pogoda za cudowna wrzuce ciuszki do prania.Jakoś nie daje mi to spokoju i wole za wczasu przygotowac wszystko, w nocy nie spałam ,a jak juz zasnełam to ciężko było rano wstac :( .Miałam isc dzis krew pobrac,ale nie chciało mi sie wstac :O.Dziecko jest podejrzanie spokojne,i brzuch coraz czesciej kamienieje nawet jak leze i sie nie ruszam ehh... mam stresa przedporodowego :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×