Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

UWAGA!!! Rząd brytyjski zamierza wycofać powyższy zasiłek od 1-go stycznia 2011. Jeśli twój 25 tydzień ciąży przypada przed 1-szym stycznia 2011, kwalifikujesz się jeszcze do otrzymania tego zasiłku na poniższych warunkach: Jest to jednorazowy zasiłek dla kobiet oczekujących dziecka Health in Pregnancy Grant. Są to pieniądze, które mają pomóc wszystkim przyszłym mamom, donosić zdrowo ciążę, a które narażone są na dodatkowe koszty związane z przyjściem dziecka na świat. no faktycznie jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3wet567yjyutr
Ja słyszałam ze wszystko zależy od pieczontki na kopercie kiedy sie wysłało... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różyczka_N
No,żeby nie było... byłam dzis na spacerze z dzidkiem... teraz leże odłogiem i zajadam krakersy :P.Poprasowałam dziecku reszte ubranek.Musze dokupić jakies cieplejsze body z kapturem,zeby było na wyjscie ze szpitala,ale jakos cięzko trafić na cos ładnego i taniego.Dokupiłam druga paczke pieluszek :).Musze upatrzyć jakis fotelik uzywany i kupić,zeby było z głowy. Ja sie załapałam na ten dodatek 190f któy wycofali po nowym roku.Wysłalam po świętach i miałam stresa czy zdązy dojśc do biura bo to było daleko.. ale przyznali,i miło z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też oglądałam wózki dzisiaj, choć nie było wielu z tych co można znaleźć na necie. Nie było przede wszystkim Hauck'a a chciałam go sobie sprawdzić. Bo to zawsze inaczej na żywo. Widziałam natomiast jeszcze raz Oyster i nadal mmi się podoba, fajny i leciutki. Tylko jedna rzecz mnie martwi, czy nie będzie za bardzo telepało nim na chodnikach, ale tego nigdy się nie przewidzi, dopóki się na ulicy nie sprawdzi. A we wszystkich sklepach gładziutko i bez kamyczków:P O tych 190 funtach, to czytałam gdzieś, że nadal przyznają, lae tylko na pierwsze dziecko. Nie wiem jednak czy to prawda. Kupujecie może ciszki ciążowe. Bo ja muszę spodnie kupić i stanik. Czy taki spodnie kupuje się już na cały okres ciązy, bo wiem że w Polsce takie można dostać (te z takim wszywanym pasem jakby na brzuch). Macie może jakieś rady. Widziałm różne spodnie na ebuy'u, między innymi Mothercare, tylko muszę jechać i poprzymierzać, który rodzaj i rozmiar mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanko ja w sumie... jedne spodnie dresowe ciążowe kupiłam... :) nie dlatego ze nie przytyłam :P ale na okrągło w legginsach smigam albo spodniach dresowych,na góre top ze streczu w róznych kolorach z długim rekawem i jest ok ;).W moje kurtki sie nie mieszcze :P,ale pozyczyłam od mamy bluze i w niej juz do końca,będe sie martwic jesli sie nie daj Boże wróca zimne dni . Mój wózek nie ma zadnych amortyzatorów,jest sztywny cały :P i nawet jest nakazane ze jak sie zjezdza z chodnika to na tylnich kołach a nie przednich :P .Główna wada w moim wózku czytajac opinie w uk,to własnie przednie skrętne koła... no cóź nic nie jest idealne :P.Sprawdzi sie w uzyciu... mnie urzekła lekkosc prowadzenia w sklepie po dywaniku :P,ale jak mi tak przyjdzie wyjechac do PL i tam korzystac z chodnika to ja dziekuje :P. Nie mam torby takiej do wózka na dziecinne rzeczy,bo nie było w zestawie :(,nie mam tez spiworka choc razem by słodko wygladal z wózkiem.. ale na lato niepotrzebne przeciez takie cos. Dacie wiare ze NOWA torba pod kolor mojego wozka kosztuje az ponad 50 f ?????// zwątpiłam do reszty :O powariowali... no chyba ze używana.. to nie wiem za ile mozna zdobyc :P.masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
Różyczka - jeśli macie auto i zamierzacie wozić nim dziecko to pomysl dobrze nad tym fotelikiem - kupowanie uzywanego to ryzyko, bo jeśli kupisz od kogoś, kto miał stłuczkę to konstrukcja może być nadwątlona i może nie wytrzymać następnej. Kupuj uzywany tylko jeśli masz pewne źródło, a poza tym warto zainwestować w nowy - nawet kosztem tańszego wózka, czy braku ładnej pościeli. Co do benefitów te 190f można dostac i jak się jest pierwszy i kolejny raz w ciązy, ale faktycznie wycofali od 1 stycznia i tylko te osoby, które do 1 byly w 25 tyg. moga się o to ubiegać, natomiast od kwietnia tego roku Sure Start Maternity Grant (500f) bedzie juz tylko mozna dostac na pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety wycofali...:( Kasztanka ja dzisiaj oglądalam wózki.I na necie spodobal mi sie Hauck Apollo 4.W sumie nie bylo go w sklepie,ale by Malibu. Badziewie straszne.oparcie w spacerówce cienkie jakby z tektury,no ogólnie badziewiasty.Czytalam dużo o nim,właśnie ze stelaz daremny i słaby.no ale musialam sie przekonac na własnej skorze. Uwierz odpusc sobie..nie zawre zachodu.Mysmy pojechali kawal drogi do sklepu bo znalazlam na necie,a u nas w okolicy jest tylko mothercare,toysrus i p&m.No i sie zawiodłam...szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpicie już laski ?;D ja robię własnie papryczki faszerowane :) miałam jeszcze piec sernik tradycyjny ale już nie będę po nocach ślęczała nad kuchenką, w zasadzie sobota to jedyna noc kiedy z mężem możemy iść spać jak ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka :D nie moge!! Dziewczyno odpocznij,odsapnij... kto to widział do pózna siedziec w kuchni ;).Ja nie spie jeszcze znalazłam w necie stronke dzieki dziewczynom z innego forum i podaje, kto ma Nasza klase niech zajrzy ,morze upatrzy sobie cos i zamówi.. ja przejrze posciele,może sie skusze ;). A co do fotelika to potrzebuje maxi cosi cabrio i znalazlam takie dwa uzywane tu gdzie mieszkam jeden za 25 drugi za 35 f i w najblizszych dniach je obejrze na zywo i kupie... nie ma co zwlekac.Nie mam auta,ani maz nawet prawka nie mamy... moj tato ma auto i czasem sie zdarzy pewnie gdzies autem pojechac nad wode,albo na wieksze zakupy ale tak na spacery to mam gondole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaale wioche odstawiłam :P napisałam morze :O zamiast MOŻE :O WYBACZCIE!! ZARAZ LINKA ZAPODAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasienka, a pomaranczowymi to ja sie nie martwie(-: tez bym wolała pracować i nie brać benefitow, bo miałam na serio super pieniądze, No ale raczej cieżko pracować z malutka dzidzia po 10 godzin dziennie, szczególnie jak karmisz, bo przecież cyckow w domu nie zostawiać, hi, hi(-; a swoją droga to tyle zamieszania z tymi dodatkami, ze już mi sie słabo robi, chociaż jak wcześniej ktoś pisał benefity maja ci, którzy przepracowali swoje, a ja tu mam przepracowany 8 lat plus jeszcze wcześniej w Polsce, a może z Polski tez sie coś należy??? Dają tam coś oprócz kopa w d...???- hi, hi.jeszcze raz dzięki babeczki za szybka odpowiedz(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rozyczka z tym wstawaniem to ja na poczatku nie wyrabialam, po 8 razy latalam, ale teraz juz spadlo do 3 no to juz jestem bardziej zadowolona, bo wczesniej sie za bardzo wyspac nie moglam, bo co godzine pobudka na siusiu. Jelsi chodzi o ten link to nk to cos mi nie dziala. nPisze ze strona o takim adresie nie istnieje, ech niewazne. Jesli chodzi o te benefity, to tak mysle, ze kurcze oni wszystko teraz wycofuja powoli, aby tylko mniej kasy dawac. Z jednej strony ich rozumiem, bo duzo ludzi kombinuje aby tylko brac, ale w sumie jak ktos nigdy nie bral, caly czas praca na full time, mieszka tu kilka ladnych lat, a teraz jest w ciazy to powinno nam sie cos nalezec, bo jednak rezygnujemy z pracy na full etat, i teraz pieniadze beda duzo mniejsze, a wydadtki wieksze, bo jednak przybywa czlonek rodziny. Ale jeszcze sie tym nie martwie, na razie nie moge sie doczekac mojego szkraba, no i zeby dowiedziec sie czy to chlopiec czy dziewczynka. CIagle mysle nad imieniem dla chlopca, i nie mam pomyslu. Dziewczynka jakos szybko poszla, a dla chlopca nic mi nie pasuje. Ostatnio myslalam nad imieniem Maks ale juz sama nie wiem. Bo jak narazie ta cala batalie imion wygrywa Jakub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka3009
ja przedwczoraj mialam pierwsza wizyte poloznej....bardzo sympatyczna kobieta na szczescie :) Podobalo mi sie to,ze odpowiedziala na wszystkie pytania zanim je zadalam....teraz czekam na scan...list ma przyjsc po niedzieli. Jak juz sie doczekac nie moge....a moj jak usuyszal ,ze pepowine bd mogl odciac to sie tak nakrecil heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka3009
ozyczka....ja mam to samo, juz poprostu nie wyrabiam z tym wstawanie....a najgorsze,ze mieszkam na parterze a toalete mam na gorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam przepisy i becikowe też zmienili, dostają tylko Ci, którzy nie mają innych dzieci poniżej 16 roku życia, czyli nawet becikowym nie wspomogą. Te wózki Hauck rzeczywiście badziewiaste:) Dziewczyny ja już czuję ruchy, bardzo szybko w tej ciązy, zaczynam sie martwic czy czasem nie mam za mało wód płodowych chociaż na usg napisane w normie, ale tak szybko...tydzień temu najpierw łaskotania kilka razy dziennie a teraz to już za kazdym razem jak zmienię pozycje, jak zjem słodkie i się położę i jak się denerwuję...chociaż staram się nie stresowac, ale poziom stresu idzie do góry bo zbliża się wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpiszcie na nk w wyszukiwarce materacyki dziecięce i wyskoczy ten profil ;) skrki za niedogodnosci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia ja na poczatku,tuż przed dowiedzeniem sie o ciązy latałam siusiu co chwile i byłam strasznie senna :P,potem mi przeszło i w zasadzie rzadko w nocy wstawałam do wc ,teraz sie to nasila :P do skrajnosci i dzidzius jak przyłoży piętka w pęcherz to mam prażenie ze popuszcze :P.Szaleństwo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays a ja sie wlasnie zastanawialam czy to mozliwe abym juz czula ruchy, bo jakos wczesnie jeszcze jest, a czuje takie dziwne cos w brzuszku jakby bulki powietrza, albo cos podobnego i takie cos dziwne do opisania, ale myslalam ze ja sobie wmawiam ze to moga byc ruchy. No bo w 14 tygodniu???? Nie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napewno dzidziusia czujesz :))) gratuluje !! Ja jutro zacznam 35 tydzień ciązy ;),ale ten czas ucieka.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia ja to mam od prawie początku ciąży i wiem, że u mnie to tylko jelita lub żoładek, bo takie inne to jest od dzieciaczka. Też chciałam czuć ruchu już dawno, bo to takie piękne uczucie (przynajmniej na początku). Ale takie bulgotania to czaej przelewająca się zawartość ukł pokarmowego ;D szczególnie tak wcześnie. Ale nie bój się, też się doczekasz, przyjdzie czas. Mnie się wydaje, że poczułam drobne ruchy (3-4) jednego wieczoru i było to inne uczucie od tych bąbelków. Ale czekam na prwdziwego kopniak, którego nie da się już pomylić z niczym innym. Wiecie może od kiedy mąż może poczuć takie ruchy dotykając brzuszka? Bo jakoś nie wyobrażam sobie że poczuje te drobne na początku. Czytałam w jakiejś "mądrej" książce, że niby od ok 25 tc. Czy któraś z was ma jeszcze jakieś doświadczenie w spodniach ciązowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×