Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

KASIEŃKAA__ - Nie przejmuj sie ja tez mialam cukrzyce w poprzedniej ciazy i moj synek tez byl duzy wazyl 3850 i mial 58 cm jak go zobaczylam to pierwsze moje wrazenie do byl szok jak moglam urodzic tak duze dziecko :) Wydawal mi sie taki wielki :) A cesarka to nic przyjemnego mialam cesarke przy 1 ciazy i bardzo dlugo dochodzilam do siebie i nawet w szpitalu spalam z dzieckiem bo ciezko mi bylo sie do niego sturlac z lozka :( A po drugim porodzie od razu praktycznie bylam na nogach i czulam sie naprawde super. I jeszcze mnie przeniesli na sale gdzie dziewczyny byly po cesarkach, wiec patrzac na nie cieszylam sie ze moglam naturalnie urodzic :) kasztaanka - Mi rowniez sie ten wozeczek podoba :) AniaMC - Dzieki sliczne za odpowiedz :) mam tez taka cicha nadzieje ze uslysze bicie serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.ja mialam wczoraj wizyte u położnej no i znowu mam bakterie w moczu:(i znowu antybiotyk.A tak to wszystko ok.Mały obrócony głowka w dól,pokazała gdzie sa plecki.Sluchałysmy serduszko:) Myszka bardzo pózno wszystko załatwiasz.Ja pierwsza wizyte u połoznej mialam w 6 tyg a usg w 12,bo tak jak ktos wspomnial robią to baradnie na przeziernośc,a ono jest ważne.A usg to fakt sa bardzo drogie.Ja sie dowiadywalam w angielskim gabinecie i 100f,wiec chyba sobie odpuszcze. Kasztanka wózek fajny ale jak dla mnie troche zadrogi.Rozmawialam z kilkoma osobami i czytam na forach,ze wiele ludzi zmienia po jakims roku wózek na lżejsza spacerówke.i znając zycie ja pewnie tez zmienie. Ja chyba wezme taki.jutro jedziemy go oglądac http://www.preciouslittleone.com/product-information/19/12340/hauck-apollo-4-all-in-one-travel-system---a-sky/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia .. ehhh usmiechnełam sie sama do siebie jak zobaczyłam co sie w Twoim linku kryje ;).Kochana! Ja najpierw szukałam wózka w necie tzn,takiego ktory mi sie spodoba po to ,zeby potem w realu taki dorwac i obejrzec.Spodobał mi sie wózeki własnie tez Hauck Magnum i Hauck Manhattan (sportowy-ale nigdzie go nie widziałam na zywo).Więc Hauck Magnum jest podobny do innych,też tego ktory Ty wybrałas,miał fajne kolory :) i sie nakreciłam ze go chce,ALE jak juz poszłam w konkretny dzień kupic wózek.. pan mi zaprezentował Haucka ,twierdził ze maja ,,popyt,,na te wózki... jednak pomimo dobrej ceny,to ten wózek już jako tylko stojacy do prezentacji był rozklekotany :(.Fotelik nie zrobił na mnie wrazenia bezpiecznego i był ciezki,i w ogóle jakis dziwny w ,,obejsciu,, nawet bym powiedziaa zbyt lekki... ehhhh byłam troche zawiedzona... jednak wybrałam inny wózek.Teraz jak widze nowe wózki-w sensie ze wiecej do wyboru,i tez poprzeceniane zaluje ze sie pospieszyłam z kupnem mojego :P,ale tak straszyli podniesieniem vatu po nowym roku,ze sie czlowiek zastresował i kupił pod wpływem chwili :P. Ja mam nadzieje,ze wybierzecie sobie fajne wózeczki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_82
Witam!Ja tez jestem w ciąży.17 tydzień własnie mija i tez juz sie rozglądam za wózkami i jak do tej pory to ten mi bardzo wpadł w oko.Wprawdzie z Polski i nawet nie mogłam go na żywo zobaczyć, bo we Wropcławiu nie mają sklepu, ale wyśle przyjaciółke co też jest w ciąży i mieszka w Warszawie, żeby mi go sprawdziła.A na allegro mozna go taniej dostać nawet z fotelikiem Maxi Cosi.Co myślicie?? http://www.tutek.pl/produkt,143,GRANDER_G3_CZARNY_+_ZIELONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka właśnie dlatego chcialam go pooglądać przed kupnem.Czyli mówisz ze jest daremny.kurde no;/Niby czytałam na necie opinie i są różne.jedni pisza że ok a oni właśnie tak jak ty że jest daremny.Także sama nie wiem.Zawsze znajdzie sie kto komu sie nie cos nie spodoba.Czyli dalej jestem w kropce.Ale i tak przejade sie jutro do tego sklepu może cos innego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różczka_
:) ja tez miałam upatrzone wózki z ,,wygladu,, i zmieniałam zdanie kilka razy,bo naczytałam sie niepochlebnych opinii,wkońcu poszukałam grupe takich ktore sa chwalone (wiadomo,ze wsyztskich nie zadowoli jeden wóżek) i taki wybrałam i juz.Bardzo chwala wózek Jane slalom pro..tylko on jest trzykolowy wiec u mnie odpadł w przedbiegach :P gdyby miałcztery koła pewnie bym sie skusiła ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka a jaki masz wózek,jak mozna spytac??tu jest problem znaleśc fajny wózek.nic mi sie nie podoba.Same spacerówki gdzie wklada sie nosidelko.Masakra to jest.no nic jutro jade do sklepu tam gdzie sa te hauck i może wpadnie mi coś w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka powiem Ci, że te problemy w ciąży zaczynają mnie przerastać... inne przechodzą ją ok(ja też-pod względem samopoczucia) ale do mnie zawsze jakieś niepotrzebne gówno się przypląta i wszystko komplikuje... :O dziś wzięłam 1 tabletkę, której ew.skutki uboczne to wymioty,biegunka,nausea(?) zaburzenia smaku,złe samopoczucie... a ja mam je brać, cieszyć się i klaskać uszami.uterus liczy sobie już 33 cm(położna powiedziała że mały ogólnie jest spory wielkościowo) tętno i ciśnienie jak z bajki,mocz również.pobiorę tabletki kilka dni,jeśli objawy będą się nasilać, cukier będzie bardzo niski(co też może być niebezpieczne) to zadzwonię do położnej lub do szpitala i zapytam czy mogę odstawić bo ich nie toleruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem, jeśli tak zatrzymają jego rozwój , że będzie zbyt mały ? nie wiem..3 marca idę znów do szpitala aby lekarz skontrolował cukier po tabletkach i co powiedzą na usg.diabetyczka owszem powiedziała że cukier ok, ale po wynikach widzi że posiłki jadam nieregularnie..bo to fakt, pracuję na noc i mam dziwne pory jedzenia, a pozatym prezz mojego jebniętego sąsiada nie sypiam w dzień , a jeśli uda mi się zasnąć to zdarza mi się wstać przed samą pracą nawet :/ teraz ma ferie do 28 a ja juestem przerażona :(:(:( nie wiem jak sobie z nim poradzić,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nje będe tu wymądrzać :( każda z nas martwi sie o swoje maleństwo,zwłaszcza jak cos jest nie tak... Dawniej kobiety rodziły ,nie miały tylu badań i rodziły zdrowe dzieci a teraz chuchaja dmuchaja i strasza mamy,które i tak maja dosc problemów na głowie :(. Napewno nerwy nie sa wskazane! Spokojnie,nie martw sie na zapas... Kasiu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz kasienka jaki ten świat niesprawiedliwy.Niektórzy bez problemow przechodzia ciąże i poród a niektórzy sie meczą.Ja po raz drugi mam bakterie w moczu i antybiotyk.I też nic nie moge na to poradzic.A niby dbam o sobie,ale już taki mój urok. No nic trzeba przeżyc jeszcze ok 15 tyg:)A dzisiaj mi brzuch stwardniał i taki skurcz mnie złapał że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozyczki :-)
Fakt , Jane jest swietny, godne polecenia sa tez wozki mothercare, ja mialam okazje kilka razy prowadzic My3 , prowadzi sie jak po masle po kazdym podlozu. Wiem ze maja tez My4 - czterokolowe. Zerknij tez na Bugaboo Cameleon - one sa czterokolowe i bardzo zwrotne, ja juz 2 lata go uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozyczki :-)
A ktory wozek kupilas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila pomarancza
Nie wiem czy nie mam cukrzycy jakiejs,szczupła nie jestem,duzo czasu spedzam leżac,i jem słodycze .. Różyczka Twoje słowa. To weż sie za siebie w miare możliwości,ogranicz te słodycze,jedz więcej owoców,warzyw. Nie rozumiem Cie. Tego co piszesz. Bez sensu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie bogaboo cameleon zwłaszcza gondola,taka obszerna czerwono czarna ;) ale nie stac mnie na taki..Zreszta mężowi sie nie podobała :P.Macie duuuużo czasu i napewno na spokojnie upatrzycie sobie super wózeczki :). Chciałam sobie dzis zamówic z Amazon przewijak kładziony na łózeczko to mi wyswietlilo ze na moim ,,terenie,,nie dowoza :(,bez sensu!! ehh może jutro nawiedze Argosa,albo Tesco i tam znajde przewijak.. chce miec to wkoncy z głowy!! :O Testu na glukoze nie miałam... i mieć nie będe :( nikt mnie nie uprzedzał,ze mam to zrobić,a ja sama sie nei dopominałam.. we wtorek mam wizyte u lekarza ,,dla zasady,, wiec może cos bakne o tej glukozie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła pomarańczko postaram sie w tych ostatnich tyg,zadbac o siebie i więcej sie ruszac ;).Wyczytałam w ksiazce ze niezdrowo jest dla dziecka jak sie duzo lezy pod koniec ciazy bo to moze utrudniac dziecku prawidłowe ułożenie sie do porodu.. :O więc trzeba sie wziąsc w garsc i ruszac ..ruuuszac.. tylko jak pochodze dłuższa chwile po domu,i cos lekkiego robie to brzuch kamienieje... a wyjscie z domu na chwilke tak samo... chodze jak akczka :P i nie jest to miłe.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna jestem :( w kuchni mam winogrona... może sie po nie cichaczem udam :P ... wezme też sprzet do słuchania serduszka i podsłucham dziecko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano taka prawda dziewczynki, co badanie to stres, a mówią ze ciąża to ma być najwspanialszy okres w życiu kobiety, ach... Ja tez już nie wyrabiam.. Teraz czekam na te drugie badania potwierdzające lub wykluczające zoltaczke i tyle. A wozeczek mam maxi cosi mura 3 i jestem bardzo zadowolona, cena ok 300 zależy jakie części sie kupi(-;. Dziewczyny ( te z około 15 tygodnia) tez Was tak ciągnie brzuch czasami, bo mnie to bardzo i widzę, ze sie zmieniam(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczka, zadowolona jesteś z tego specyfiki do słuchania dziecka??? Gdzie kupując i za ile??? Może i ja sobie sprawie(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKA1609 - Ja tez to mam, kupilam w mothercare za 15 funtow z 30 bo akurat mieli wyprzedaz :) Jest na przyklad w argosie http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Search?storeId=10001&catalogId=1500002701&langId=-1&searchTerms=HEART+LISTENING+SYSTEM Na razie nie powiem Ci jak to dziala bo u mnie zaczal sie 16 tydzien a to jest od 21tyg :) Jesli chodzi o brzuch to mnie na razie nie ciagnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka :) ja mam dokładnie ten detektor co jest w linku.Wczoraj próbowałam posłuchac serduszka to ledwo co słychac :( jestem zawiedziona,a to koniec 34 tyg.ciązy.Pamietam ze bedac w tych tyg.co Ty mogłam pomarzyc ,żeby cos usłyszec :(,jednak może to ma wpływ ,że mam na brzuchu warstwe tłuszczu i może zagłusza :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://cgi.ebay.co.uk/BABY-FETAL-DOPPLER-HEART-BEAT-RATE-MONITOR-RRP-75-/130486189641?pt=UK_Baby_Maternity_Pregnancy_MJ&hash=item1e61953e49 ja mam takiedo dopplera, tylko że kupiłam nowego.i uważam że warto kupić.ja go zamówiłam w okresie kiedy nie czułam jeszcze ruchów dziecka co przyprawiało mnie o zawroty glowy i histerię, że cos jest nie tak, i w każdej chwili kiedy byłam w domu mogłam go posłuchać.teraz jak słycham a Olek nie śpi-jest jeden wielki rumor jak się przekręca lub kopie-wtedy nie słychać serca tylko łupanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cale szczescie za niego duzo nie dalam wiec nawet gdybym nic nie slyszala to duzo stratna nie bede... Chociaz szkoda by bylo nie uslyszec :( Poki co to jest tylko szum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to niefajnie)-: w przyszłym tygodniu przylatuje moja mama to pochodzimy i poogladamy co tam fajnego w sklepach słychać(-; muszę teraz powoli sie wziąć za organizowanie wszystkiego(-; dziewczyny, a jak to z tymi benefitami, bo nigdy z tego nie korzystalam jakie nam ciężarnym przysługują, wiecie coś na ten temat??? Brać, nie brać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja już pobrałam jeden benefit 190 Ł-taki dodatek żywieniowy.o to można się ubiegać chyba od 25 tygodnia w górę.połozna wystawia papier,i masz 31 dni od daty którą wystawiła położna aby to wysłać pod wskazany adres.a dzieczyny już pisały, że jak będzie 11 tygodni do porodu(11 lub mniej) można ubiegać się o sure start.ja już wypełniłam papiery,jedną kartkę wypełniła położna,zaznaczyłam box że ja i partner nie pobieramy child benefitu i chcemy aby nam przysłali formę. no i teraz tylko wyślę i poczekamy na decyzję. na sure start masz 3 mce od dnia porodu,aby to wysłać,jeśli wyślesz po 3 mcach to SS przepada. a o innych dodatkach nie wiem. heheheh czekamy aż pomarańcze wpadną i zjadą nas o żebranie benefitów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kasienka to jest wiecej niz pewne ze ktoś taki sie znajdzie.Jak wczesniej pisalysmy o zasiłkach to były mądre osoby które sie wypowiadały,dlatego nie ma sesnu zwracac uwagi. A te 190 f juz jest wycofane.Trzeba było byc w 25 tyg do 1 stycznia 2011,także udało ci sie:) No i byłam oglądac wózki,lipa totalna.Buuu;/no nic jutro znowu ruszamy.I na chwile obecną zostajemy przy silver cross 3d.Tak jak kiedyś sobie upatrzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja to załatwiałam po 1 stycznia, więc napewno wycofane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×