Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam przepisu

Mamusie mam do was prośbe- danie wigilijne

Polecane posty

Gość szukam przepisu

Musze przygotować jakieś jedno danie, które może znaleźć się na wigilijnym stole. Chodzi o to, ze to "proszona wigilia" i danie powinno być łatwe do przewiezienia w inne miejsce, tanie (potrzebuję około 30 porcji) i nie skomplikowane w przygotowaniu bo średnia ze mnie kucharka. No i przeglądam internet ale tam same skomplikowane rzeczy. Moze macie jakiś pomysł? To nie musi być typowe tradycyjne wigilijne danie, chodzi o to żeby nie zawierało mięsa bo u nas jednak tradycja zwyciężyła i mięsa w wigilię nie jada się. Czekam na jakieś ciekawe propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czemu...
dziewczyno, czy naprawdę to jest temat na forum o ciąży? Wypad do gotowania. Zasmiecacie tylko to forum, bo tu niby mamusie siedza więc gotować umieją. wynocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam przepisu
no dokładnie siedzą, mają rodziny to i gotować umieją. A forum to zaśmiecasz ty bo nie udzielisz odpowiedzi na temat tylko wtrącasz swoje 3 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czemu...
wkurza mnie, że traktujesz min. mnie stereotypowo. Nie zyczę sobie. Jest zalożony temat o gotowaniu, więc tam pytaj. Tu możesz zapytać co najwyżej o kupki dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czemu...
poza tym slabo u ciebie z tą trzdycją jak nie wiesz co się je w wigilię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam przepisu
al;e czemu masz dziś chyba zły dzień koleżanko. Nie chcesz nie odpowiadaj i tyle. Agatko o super pomysł na tą sałatkę śledziową. Zaraz poszukam przepisu na to. Rozważałam kapustę z grochem, ale obawiam się, ze w moim wykonaniu będzie to niejadalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
Możesz zrobić kapustę z lazankami: świeżą kapustę odparzasz, szatkujesz, wrzucasz na patelnię i smażysz na malym ogniu. Dodajesz grzyby ( borowiki, podgrzybki, ale mogą być i pieczarki ) - surowe, nie szuszone. Smażysz razem. Doprawiasz solą, pieprzem. Gotujesz makaron łazanki, ugotowany wrzucasz do kapusty, jeszcze chwilę smażysz. Gotowe. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam przepisu
oj w łazankach też kapusta a dla mnie kapusta to wyższa szkolą jazdy. Agatko kocham Cię za ta sałatkę. W 10 minut ją zrobię i będzie z głowy. Postawi się na środku stołu i kto będzie mial ochotę to sobie zje. Proste, tanie, smaczne i dla leniwej matki idealne :D Żeby z tą leniwością nie przesadzać to mam małe dziecko, drugie w brzuchu a mąż nie dostanie wolnego przed wigilią wiec wszystko na mojej glowie i dlatego nie chcę kombinować z wymyślnymi potrawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka co ma ktośka
zrob makówki,pychaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob kutie najlepiej
Bardzo latwe i bardzo wigilijne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×