Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

Gość kizomba86
czesc dziewczyny jak tam samopoczucie dzisiaj bo u mnie dzien zapowiada sie bardzoooo leniwie ;-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Was znalazłam i sie zarejestrowałam :) czekam na potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u gina . według jej ustaleń to 9 tydzień . mam brać prenatal i kwas omega . w środę za tydzień mam iść założyć kartę ciąży. usg dopiero w marcu, bo twierdzi że wcześniej sensu nie ma . a co do tamtego forum to ciężko się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się. czekam na potwierdzenie przez Fabiankową . ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co lekarz to inne zasady,ja byłam u ginekologa w 6 tygodniu i od razu założył mi kartę ciąży i tego samego dnia miałam pierwsze usg na którym widoczny był pęcherzyk który już pulsował, czyli serduszko już biło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona_92- tylko tego terminu sobie nie przegap bo teraz żeby dostać becikowe musisz mieć udokumentowaną ciążę do 10 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszekzielony
hej dziewczyny. ja tez rodze we wrzesniu tego roku. wiem o tym od 3 tygodni. milo mi sie czyta wasze wypowiedzi. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się dziewuszki ! :) ciąża bardzo mnie zaskoczyła, mam 23 lata, wciąż studiuję. Całe szczęście na roku właśnie z przyszłym tatusiem wiec na jakis specjalnych warunkach damy rade w przyszłym roku akademickim :) wczoraj (wiem, pozno) pierwszy raz widzialam malucha na usg, jego serduszko i..... łzy lecialy mi strumieniami, jednak nigdy nie bylam tak szczesliwa. wiecej o sobie z czasem, musze poczytac troche o was:) a tu mały - http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/182742_1571915297811_1233363175_1229698_4174318_n.jpg ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to ja też czekam na rejestrację na wrzesniowym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa111
Fabiankowa - ja tez sie zarejestrowałam ;) teraz juz chyba pozostaje mi tylko czekac na Twoj ruch ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny po dłuższej przerwie -niesprawny komputer.Własnie czytam zaległe wasze nowinki i ...co widzę - zapowiada się ,że topik umrze smiercią naturalną- przenosicie się na forum prywatne zostawiając pozostałe przyszłe mamcie same sobie. Czy skłoniły Was te durne paszkwile niejakiej heavengirl? Dajcie spokój i ignorujcie takie błazeńskie wpisy. Ja nie zrażam się i póki mi czas, synek i obowiązki pozwolą będę tu zaglądać...:) Buziaki i pozdrowienia dla nowych wrzesniówek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się strona forum wogóle nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. mozna sie dolaczyc? ja tez mam termin na wrzesien. jestem troche przerazona, a jednoczenie szczesliwa. jeszcze nie mialam robionego usg. dopiero pod koniec lutego jak dobrze pojdzie. powiedzialyscie juz komus o bobasie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuskaaaa
zupkapomidorowa bardzo serdecznie witamy :) pamiętaj żeby kartę ciąży i w ogóle wizyte u lekarza mieć przed 10 tyg. żeby dostać becikowe u mnie już wiedzą wszyscy Ci co powinni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prywatnego forum: odrzuca mnie dalej, jak chce przypomniec hasło wyskakuje inf: "Przepraszamy, ale Twoje hasło nie może być odzyskane gdyż Twoje konto jest obecnie nieaktywne. Skontaktuj się z administratorem aby uzyskać więcej informacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym 10 tygodniem to nie prawda. Zgodnie bowiem z nowymi przepisami: "Jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia dziecka, do dnia 31 grudnia 2011 r. przysługuje po przedstawieniu zaświadczenia lekarskiego lub zaświadczenia wystawionego przez położną, potwierdzającego co najmniej jedno badanie kobiety w okresie ciąży przez lekarza ginekologa lub położną."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa nie mogę dodać żadnego komentarza bo mnie wyrzuca i od nowa muszę sie logować i w koło macieja :(( daj zań co się dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×