Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem duumna

2 latka i równo 2 mies - i juz regularnie woła siku

Polecane posty

Gość jestem duumna

no i ciezszą sprawe :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie mi halooooooo
jak mialam 2 latka to podobno jadlam juz nozem i widelcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuku_puku
to jakaś super rewelacja? myślałam, że norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kACZKA MAM NA DRUGIE
łał, zawiadomić prasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie ajj waajj
to i tak pozni, moja chrzesnica juz tak robila jak miala 1.5 roku, moj synek zreszta tez twoja to jakas opozniona normalnie, bo dziewczynki wczesniej wolaja siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super! Masz prawo być dumna ze swojego dziecka. Bo są takie, które potrafia wcześniej, ale wiele jest takich, które dopieo ok 3 roku życia sie uczą. Gratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój konsekwentnie w domu leje w pieluche, w przedszkolu na kibelek:(, z lenistwa! znajomej dziewczynka, w tym samym wieku, od czerwca jest odpieluchowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki martux
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ma 2 lata i 3 miesiace
i w 2 urodziny zrobiliśmy pożegnanie pieluszek. Oczywiscie wpadki się jeszcze zdarzają, ale jest całkiem przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. Ja zacznę próby w lato, będzie miała 16 miesięcy, zobaczymy co z tego wyniknie. Ja miałam 1,5 roku jak sikałam do nocnika, a mój brat ponad 3 lata, więc naprawdę róznie z dzieciakami bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem duumna
moja tez troszkę wczesniej ale to było tak ze na 4 razy 3 zawołała a raz nie a od paru dni juz woła 100 % super dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie pochwale:-P od kiedy cora skonczyla 15 miesiecy w domu robi na nocnik. Bez wpadek, nie wola po prostu idzie co prawda ale zawsze cos. Albo jak sie jej zapytam czy chc e isc to mowi i jak mowi ze chce to naprawde robi.Przez pewien czas jak bylismy na miescie to sie jej pytalam czy chce isc jak mowila ze tak to szlysmy do wc i robila co trzeba. Niestety od jakis 2 miesiecy nie chce juz robic poza domem wec zkladam pielucho -majtki na wyjscia (nie wiem przestraszyla sie czy co?). Na drzemke w ciagu dnia nie potrzebuje bo zawsze budzi sie sucha ale ja mimo wszystko zakladam pieluche, w nocy sika do pieluchy. Teraz musze tylko nauczyc ja wolac zamiast isc samej (bo tak to musze patrzec czy nie biegnie na nocnik z gaciemi na tylku:-P ). Poza tym nie chce mi sie jej pytac co pol godziny:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ma 2 lata i 3 miesiace
Ty masz córkę, a ja syna. Dziewczyny łatwiej chwytają takie rzeczy. W każdym razie gratulacje dla małej. Mój synuś nie woła ze chce siku tylko staje, łapie się za głowę i krzyczy "i co ja mam teraz zrobić" No i muszę wtedy lecieć po nocnik bo to znak, ze mu się chce siku. Ale niewtajemniczeni mogą się nie zorientować i kałuża gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×