Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olam147

Czy to możliwe że mnie zdradza???

Polecane posty

hej mam problem.Mam chłopaka jesteśmy razem 3 lata. Problem jest taki ze poszedł na studia i jesteśmy daleko do siebie, widujemy się tylko raz w tygodniu.Na początku często dzwonił pisał a teraz coraz mniej, a jak już piszemy to zwykle bywa tak ze nie ma o czym pisać. On teraz co raz częściej imprezuje, nawet była taka sytuacja, ze pokłóciliśmy się i on mi wtedy powiedział ze był na 5 imprezach w akademiku o których mi nie powiedział, nie powiem wkurzyłam się strasznie, ale tylko dlatego bo mi o tym nie mówił.była tez taka akcja ze miał domówkę u koleżanki i u niej spal no i ja się wkurzam i mu mowie ze ma mnie i powinien wrócić o normalnej porze a on ze nie nie rozumie czemu się denerwuje. A jak mu mowie ze nie podoba mi się jego zachowanie to mówi ze mi już odbija jak myślicie czy on tam ma kogoś? PROSZĘ PISZCIE CO O TYM MYŚLICIE I CO POWINNAM ZROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu spokojnie dorosnąć
po co nakładasz na siakie jarzmo,żyj wolnością a nie takie sranie w banie zadzwoni czy nie poszedł na impreze czy nie,jesteście młodzi po kiego grzyba takie ograniczenia sobie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram przesmowce. BAW SIE DZIEWCZYNP pukis mloda! Idz tez na impreze z kolezankami bez niego, nie dzwon, nie pisz! Jak Cie kocha, to sie okaze:) BAW SIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak miałam, była wielka miłośc, poczym chłopak poszedł na studia, zaczeło sie duże miasto- knajpy, imprezy. Odwiedzilam go pare razy, po czym kiedys znieknely nasze wspolne zdjecia u niego na mieszkaniu. Okazało sie ze od 3 mcy miał w miescie akademickim laske na boku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikidee
zdradza na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno widac, ze facet ma Cie w glebokiem powazaniu! nie daj sobie mydlic oczu. To ze jestes mloda i on tez nie znaczy,ze powinniscie imprezowac non stop bez siebie bo dobrze wiesz do czego to prowadzi. Skoro mu to odpowiada to znaczy, ze impreza bez Ciebie sprawia mu wiecej przyjemnosci bo ma wiecej luzu i dobrze wie o tym,ze i tak sie nie dowiesz co sie tam dzialo. On ma pelna swobode i to widac. Takze ja na twoim miejscu spotkalabym sie z nim i porozmawiala o tym, wiem, ze 3 lata do duzo dlatego sadze, ze ten twoj chlopak powinnien byc rozwazny i w rozmowie z toba moze mu sie jakas swieczka zaswieci,a jak bedzie unikac tematu albo go zmieniac to po prostu chlopaka olej ! jak kocha to zrozumie, ze Tobie to nie odpowiada bo wkoncu jestescie para. Jezeli sobie waszej rozmowy nie wezmie do serca to znaczy,ze nie jest Ciebie wart. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotkaaapilkaaa
dlatego zwiazałam sie z facetem starszym ode mnie, po studiach, wyszalał się, ustatkował żadnego młodego narwańca bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:* za rady zrobię tak jak napisaliście jeżeli to się nie zmieni to trudno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×