Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowy tu

Jestem zonaty. Jestem gejem.

Polecane posty

Gość juzek z królika polskiego
jestem juzek z królika polskiego na wsi jest nietolerancja bardz sie boje a tak kocham facetuw pomocy dzwoń cie piszcie do mnie jestem gej numer jest ok 783664613 chłopcy prosze ja nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ty jesteś regularny pedał....nie żaden gej...słowo którym chcesz podnieść sobie samoocenę Bądz tym pedałem ale NA WŁASNY KOSZT..zboku..psychopatyczny narcyzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student1990
Anonimowy, a ja chcialbym cie poznac i porozmawiac z tobą...napisz fubbal9000@interia.pl pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fubbal
Ja chętnie z tobą pogadam. fubbal9000@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałeś że Twoja rodzina ma dużo kasy - rozwiedź się, opłać adwokatów żeby dziecko zostało przy tobie, mówię na serio hahaha ale sie usmialam czytajac ten wpis dziecko powinno byc z matką- zresztą, praktycznie zawsze matka jest wazniejsza dla dziecka-a tu jeszcze dochodzi jego orientacja watpie, by syn byl dumny z posiadania 2 tatusiow jak dorosnie i zrozumie to sam podejmie decyzje czy cie akceptuje czy nie, no ale oczywiscie, nie liczy sie nic, zadne zasady byle opinia nie byla zszargana. faceci sa gorsi od kobiet. koles ewidentnie zone oszukiwal od poczatku w kazdym aspekcie, zdradzal, ryzykowal ze ja zarazi ale sie tym nie przejmowal,ona prowadzila dom i nie zdradzala,a ten jeszcze teraz jeszcze potrafi powiedziec ze mu na niej nie zalezy i nie chce miec kontaktow. taaaaaaaak, jeszcze oplac adwokatow bo sam sobie nie poradzisz. i zrób wszystko, byle twoje dobre (falszywie wykreowane) imie nie bylo naruszone, koniecznie! co za tupet wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na pewno sąd przyzna dziecko płci męskiej pedałowi :D i na kogo on to dziecko wychowa? na drugiego pedała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź rozwód A prawdę skrywaj do końca aż się rozstaniesz definitywnie może warto i dłużej w naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże temat jest sprzed kilku lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewazne ze pare lat temu , przeciez takie sytuacje zdarzaja sie w kazdym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uknob
mam taki sam przypadek dokładnie Cie rozumiem ja jestem z żoną od 10 lat mamy 2 dzieci i tez jestem z nią tylko dla dzieci, jestem rozbity i zdołowany zona jest wspaniała osoba kupuje mi wtaminy tabletki na potecje nie rozumie co sie dzieje dlaczego nie chce sie z nia kochac ale nie potrafie jej spojrzeć w oczy i powiedziec ze jestem gejem... dzieci mamy rozniez cudowne nie wyobrazam sobie co by było gdybym powiedział prowadze podwojne zycie z jednej strony jestem a z drugiej umawiam sie z gejami na www.datezone.com mam depresje przez ta sytuacje.. nie wiem co robic pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz jej to powiedzieć to najgorsze co teraz robisz wyprowadź się do innego miasta i umawiaj z gejami na sex randki np na www.datezone.com ale nie krzywdz jej... Ty będziesz szczęsliwy i ona może sobie życie ułoży..ileż mozna udawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie nieokreslaj się gejem bo nim niejestes co najwyżej bisexem jak się potocznie mowi skaczesz z kwiatka na kwiatek raz dziewczynka raz chłopaczek wstydu oszczedz tym biednym dzieciom co je skzrywdziles prędzej czy później dowiedzą się kim jesteś i co robisz szok dla nich jak dowiedzą się ze tatuś ciota .jeżeli bylbys gejem nigdy bys się nieozenil a tłumaczenie ze presja rodziny niewystarcza po prostu jesteś nieudacznikiem zyciowym człowiek bez honoru smiec i to ja ci mowie 100% gej jestem jzu w podeszłym wieku ale od samego początku gej nigdy niezwiazalem się z żadna kobieta nawet pod presja rodziny nieuleglem. Oby nastapilo to jak najprędzej żeby twoi znajomi a zwłaszcza dzieci dowiedziały się ze jesteś ciota Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skoczyli na autora tematu. a co sie z nim dzieje teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naskoczyli ? I tka byli łagodni ..:O facet bogaty wiec bez trudu mógł sobie ułożyć życie choćby w Warszawie czy za granicą ..Prawdziwy gej to nie był raczej biseks typu 80m/20k .Jeżeli faktycznie szlajał sie bez gumy po pikietach to na 100% zaraził żonę HPV chlamydią albo i czymś gorszym :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Krzysztofie Nie każdy jest tobą i najwyraźniej autor tematu przed tą presją się ugiął. Właściwym rozwiązaniem jest prawda. Będzie trudno, ale pora przestać marnować życie swoje i żony, kiedy moglibyście być szczęśliwi z właściwymi partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zonaty. Jestes gejem. Jesteś kłamcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy odkryles ze jestes gejem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tematu - s*********o ludzka! Jak ja nienawidzę takich szmat jak Ty. Nienawidzę gejów, pedałów, cwelow. Dlaczego. Dlatego, że kiedyś jednym z moich najlepszych przyjaciół był gejem, który umawial się z żonatym mężczyzną mającym trójkę dzieci. Oni to ukrywali przed żona jednego z nich. Dlatego was nienawidzę. Rujnujecie kobietom życia bo jesteście nieokreślonymi tworami. K***s między nogami a tak naprawdę wielka miękka kuśka. Teraz już za późno na jakieś rady bo i tak skrzywdziles już swoją żonę. Jesteś czymś gorszym niż szmata, wszystkiego najgorszego męska k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wkładasz zonie w pupę? Jesli nie to smiało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet co lubi wkładać obojętnie czy kobiecie czy facetowi w d**e to gej. Tylko się do tego nigdy nie przyzna. Dlatego ja takich unikam. Prawdziwy facet fascynuje się ci**ą, nie d**ą. A te głupie baby dają se wsadzić w d**e i nie zastanawiają się dlaczego on to tak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tymi facetami? Wychodzi na to że co trzeci lub czwarty to gej. Moja siostra ma kolegów pełno gejów,moja koleżanka też. To dopiero wychodzi jak taki facet ma się komu przyznać. A czasy teraz takie że bardziej się przyznają. Coś z tą genetyką nie tak,skąd tego tyle się bierze, lesbijki też się zdarzają ale w mniejszym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozejdz sie z zona .nie oszukuj jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety nie nadają sie do.współżycia wiec stąd tyku gejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna kobieta, ale po co z tobą jest , z gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź sie zabij Sojuz nieruszymyj riespublik swobodnych Spłotiła nawieki wielikaja Ruś, Da zdrawstwujet sozdannyj wolej narodow, Jedinyj, moguczij Sowietskij Sojuz! Sław´sia, Otieczestwo nasze swobodnoje, Drużby narodow nadiożnyj opłot! Partija Lenina – siła narodnaja Nas k torżestwu kommunizma wiediot! Skwoź grozy sijało nam sołnce swobody, I Lenin wielikij nam put´ ozarił: Na prawoje dieSojuz nieruszymyj riespublik swobodnych Spłotiła nawieki wielikaja Ruś, Da zdrawstwujet sozdannyj wolej narodow, Jedinyj, moguczij Sowietskij Sojuz! Sław´sia, Otieczestwo nasze swobodnoje, Drużby narodow nadiożnyj opłot! Partija Lenina – siła narodnaja Nas k torżestwu kommunizma wiediot! Skwoź grozy sijało nam sołnce swobody, I Lenin wielikij nam put´ ozarił: Na prawoje dieło on podniał narody, Na trud i na podwigi nas wdochnowił! Slaw´sia, Otieczestwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak to prowo, to w takiej Warszawce czy często większych miastach jest wiele takich papierowych związków - małżeństw . W Polsce to jest zwykła przykrywka dla gejów. Mam kolegę, który jest biseksualny, ale jak opowiadał, to jednak bardziej pociągają go mężczyźni. Sypiał już z tyloma, że aż mnie zatkało, jak powiedział....Jest on bardzo zadbanym chłopakiem, na którego lecą prawie wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×