Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowy tu

Jestem zonaty. Jestem gejem.

Polecane posty

Gość Piotr

Też jestem gejem. Mam żonę,  dwójkę dzieci i jesteśmy szczęśliwi. Moja żona wiedziała już przed ślubem,  że pociągają mnie mężczyźni. Teraz jesteśmy już razem od 6 lat i wiem, że nigdy jej nie zdradzę. To nie prawda, że gej dusi się w związku z kobietą. Naprawdę można być szczęśliwym i mieć udane życie (również to seksualne) wbrew swojej orientacji. Najważniejsza jest miłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfd

Kto sie zeni pod publike:) chyba jakas dewota, kto jest tchorzem niech sam to rozwiazuje, ja za kogos rozwiazan nie wymysle, tym bardziej ze to provo, bo nie mozna z tylka przypadkowych bez gumy wkladac zonie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
47 minut temu, Gość Piotr napisał:

Też jestem gejem. Mam żonę,  dwójkę dzieci i jesteśmy szczęśliwi. Moja żona wiedziała już przed ślubem,  że pociągają mnie mężczyźni. Teraz jesteśmy już razem od 6 lat i wiem, że nigdy jej nie zdradzę. To nie prawda, że gej dusi się w związku z kobietą. Naprawdę można być szczęśliwym i mieć udane życie (również to seksualne) wbrew swojej orientacji. Najważniejsza jest miłość. 

Jesteś biseksualny. Jako gej nie miałbyś udanego życia seksualnego z kobieta.

A swoją drogą co na to Twoja żona, jak zareagowała? Jak jesteś z żoną to fantazjujesz o mężczyznach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najgorszy śmieć , odpad społeczny, jak takie gówno może oszukiwać dziewczynę, obyś zdechł łajzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdd

Uspokoj sie z tym zlorzeczeniem, ty tez swieta nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odpad społeczny, gnój, cyniczna świnia, wyrachowany śmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdd

Ziejesz odrazająco, nie wierze ze taka osoba jest naprawde dobra, i zawsze dokonuje swietnych wyborow, mysle ze mozesz byc np msciwa nienawistna toksyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pedał o moralności ameby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdd

A teraz powiem ci w czym jest na gorszej pozycji, chcial sprawdzic czy da rade zyc jak inni, nie da, ale w tym tkwi by nie stracic kontaktu z synem, a co robia czesto kobiety? Odseparowywuja faceta od dziecka w ramach zemsty, szkodzac tym, po rozwodzie wielu jest pokrzywdzonych a i kobiety czesto nie kieruja sie miloscia wybierajac  meza a wygoda i doborem dobrze zarabiajacego, to tez nie jest milosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie usprawiedliwiaj się,  chciałeś sprawdzić czy ty dasz radę i skrzywdziłeś dwie osoby żonę i dziecko, mam nadzieję że stracisz kontakt z nimi, ja bym na krok nie dopuściła cię do dziecka i jeśli jest mądrą kobietą z szacunkiem dla siebie to oi nie pozwoli na kontakty z synem. Oby cię spotkała zasłużona kara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdd

Autora tu dawno nie ma:) a ja jestem kobieta, po prostu uswiadamiam ze msciwosc szkodzi np dziecku ok? I dobrze czulam ze jestes taka, potyczki miedzy facetem a kobieta noe powinny odbierac rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdd

Nie pozwoli na kontakty z synem, wasz odwieczny problem, sąd by mu zagwarantowal kontakt, tylko szkoda ze jestescie egoistyczne w kwestiach ktore dotycza psychiki niewinnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie twoja moralność jest na tym samym poziomie co autora, nie toleruje kłamców i oszustów, którzy niszczą życie niewinnym osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog jest sprawiedliwy

 BIBLIA O HOMOSEKSUALIŹMIE

Kpł 18:22.24-25.29

22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!

24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.

25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.

29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.

Kpł 20:13

13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

Rz 1:25-28.32

25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.

26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.

27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

28. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.

32. Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.

1 Kor 6:9

9. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,

Mdr 14:26

26. ucisk dobrych, niepamięć dobrodziejstw, znieprawienie dusz, grzechy przeciwne naturze, rozprzężenie w małżeństwach, cudzołóstwo i bezwstyd.

1 Tm 1:8-11

8. Wiemy zaś, że Prawo jest dobre, jeśli je ktoś prawnie stosuje,

9. rozumiejąc, że Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone, ale dla postępujących bezprawnie i dla niesfornych, bezbożnych i grzeszników, dla niegodziwych i światowców, dla ojcobójców i matkobójców, dla zabójców,

10. dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących z sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką,

11. w duchu Ewangelii chwały błogosławionego Boga, którą mi zwierzono.

Rdz 19:4-13

4. Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom,

5. wywołali Lota i rzekli do niego: Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!

6. Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi,

7. rzekł im: Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku!

8. Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!

9. Ale oni krzyknęli: Odejdź precz! I mówili: Sam jest tu przybyszem i śmie nami rządzić! Jeszcze gorzej z tobą możemy postąpić niż z nimi! I rzucili się gwałtownie na tego męża, na Lota, inni zaś przybliżyli się, aby wyważyć drzwi.

10. Wtedy ci dwaj mężowie, wsunąwszy ręce, przyciągnęli Lota ku sobie do wnętrza domu i zaryglowali drzwi.

11. Tych zaś mężczyzn u drzwi domu, młodych i starych porazili ślepotą. Toteż na próżno usiłowali oni odnaleźć wejście.

12. A potem ci dwaj mężowie rzekli do Lota: Kogokolwiek jeszcze masz w tym mieście, zięcia, synów i córki oraz wszystkich bliskich, wyprowadź stąd.

13. Mamy bowiem zamiar zniszczyć to miasto, ponieważ oskarżenie przeciw niemu do Pana tak się wzmogło, że Pan posłał nas, aby je zniszczyć.

Sdz 19:22-25

22. Tymczasem, gdy oni rozweselali swoje serca, przewrotni mężowie tego miasta otoczyli dom, a kołacząc we drzwi rzekli do starca, gospodarza owego domu: Wyprowadź męża, który przekroczył próg twego domu, chcemy z nim obcować.

23. Człowiek ów, gospodarz domu, wyszedłszy do nich rzekł im: Nie, bracia moi, proszę was, nie czyńcie tego zła, albowiem człowiek ten wszedł od mego domu, nie popełniajcie tego bezeceństwa.

24. Oto jest tu córka moja, dziewica, oraz jego żona, wyprowadzę je zaraz, obcujcie z nimi i róbcie, co wam się wyda słuszne, tylko mężowi temu nie czyńcie tego bezeceństwa.

25. Mężowie ci nie chcieli go usłuchać…

1 Kor 13:4-5

4. Miłość…

5. nie dopuszcza się bezwstydu…

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdd

Nie widocznie, zrobil zle ale wcale wiele lepsza nie jestes skoro zaszkodzilabys z zemsty dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuję tego jakim egoistą trzeba być by wiedząc, że jest się homoseksualistą wchodzić w związek z osobą heteroseksualną i oczywiście wszystko trzymać w tajemnicy... przecież natura geja/lesbijki w końcu wyjdzie na wierzch... w końcu dojdzie do zdrady. To nic innego niż rujnowanie drugiej osobie życia poprzez własny egoizm w najgorszym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćGość

Straci dziecko, które rozum swój ma i tatusiowi pedałkowi nie wybaczy że zostawił  rodzinę, ciekawe czy w trakcie małżeństwa miałskoki w bok oczywiście z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdd

Ty od biblii najwiecej homo jest w kosciele, a dwa slowa jahwe bez rozlewu krwi nie ma wybaczenia grzechow, bardzo milosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćGość
2 minuty temu, Narodowy napisał:

Nie pojmuję tego jakim egoistą trzeba być by wiedząc, że jest się homoseksualistą wchodzić w związek z osobą heteroseksualną i oczywiście wszystko trzymać w tajemnicy... przecież natura geja/lesbijki w końcu wyjdzie na wierzch... w końcu dojdzie do zdrady. To nic innego niż rujnowanie drugiej osobie życia poprzez własny egoizm w najgorszym wydaniu.

Bardzo ładnie i prawdziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog jest sprawiedliwy

Ty od biblii najwiecej homo jest w kosciele, a dwa slowa jahwe bez rozlewu krwi nie ma wybaczenia grzechow, bardzo milosne

 KOSCIOL NIE NAUCZA WG NAUK CHRYSTUSA, ZAJRZYJ DO BIBLI I CZYTAJ SLOWO BOZE ZAMIAST SLUCHAC SIE KSIEZY, POZATYM WIEKSZOSC KSIEZY TO KRYPTO ZYDY Z JARMULKA NA GLOWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdd

Ladnie i prawdziwie, ale my gadamy o msciwosci juz i nienawisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdd

No ok, ale w biblii tez byly manipulacje, trzeba umiec to czytać, konstantyn mieszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pedał cytujący Biblię żałosne i śmieszne, ty żadnego moralnego prawa do oceny innych nie masz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog jest sprawiedliwy

HOMOSIE MUSZA PORZUCIC TA OBRZYDLIWOSC I NAWROCIC SIE

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdd

Wszystko ci sie miesza, i w kazdym juz geja widzisz, ja nawet fiutka nie mam,a tamtem jest przeciw homoseks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog jest sprawiedliwy

„Niechaj bezbożny porzuci swą drogę i człowiek nieprawy swoje knowania. Niech się nawróci do Pana, a Ten się nad nim zmiłuje, i do Boga naszego, gdyż hojny jest w przebaczaniu.” IZ. 55,7 (BT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moralne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie chce mi sie czytać, ale po co brałeś ślub i czemu masz dziecko jak jestes gejem ???

Na pewno przed slubem już to wiedziałes, więc po co tylu osobom marnujesz życie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×