Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Sabiba kuba mial jeszcze szorstka skore na nozkach a na wieczor robila sie jeszcze czerwona.marchewke kazala pani pediatra dawac na uregulowanie kupek bo 7 dziennie to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co się dzieje ?Taka cisza ,dzieciaczki mam nadzieję zdrowe. Nas wirusy nie rozpieszczają ,jak ja mam Dominisia utrzymać zdrowego? 31 stycznia mamy do dentysty do Białegostoku w znieczuleniu ogólnym bo 4 boli i trzeba zaleczyć ,ale musi być zdrowy. Pozdrawiam serdecznie. Ndzieja, Ideo,tak mi jakoś ckni się do Waszych wpisów. Dziewczynki Wszystkie dajcie jakiś znak życia i że wszystko u Was wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlitajcie Mamusie, Dawno nie pisalam ale Wojtus w Nowym Roku stal sie bardzo absorbujacy, prawie nie spi w dzien/czasami godzinke max dwie/ chce zeby do niego mowic i ciagle zmieniac mu miejsce lezenia /nudza mu sie widoki :) / . To niesamowite jak on szybko rosnie i codziennie jest silniejszy, fajniejszy, juz usmiecha sie do nas i ten usmiech rozbraja mnie na calego :) a i ciagle jest GLODNY :) /Kulfoniku tak jak Twoja corcia moj Wojtus moze jesc i jesc/. Je tak duzo ze ja z moimi dwoma pelnymi piersiami juz nie wystarczam :( od kilku dni dokarmiam go MM. xxxxxx Kasiu ja szczepie w przyszlym tygodniu i wezme 5 lub 6 w 1, na rota nie szczepie a pneumo tak ale od bodajze 6 mies. xxxxx Kasiu, Lullabay-li ja zazdroszcze Wam obu ylu godzin snu na raz- wojtus spi max 4 godz ciagiem w nocy po MM a po moim 3-3.5 godz. xxxxxx Pozdrawiam Was mamusie i przepraszam ze nie pisze do wszystkich ale padam na ryjek po dzisiejszej nieprzespanej nocy /Maly byl ciagle glodny ;-)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kochana, Maly przechodzi pewnie przez skok wzrostowy (ma akurat 6 tyg) i stad to ciagle wolanie o jedzienie. Nie martw sie, zazwyczaj trwa to 24-48 godz. Jedyne co moge ci radzic (jezeli chcesz karmic nadal tylko piersia), to abys zagryzla zeby i przystawiala malego do piersi ile chce, bez podawania butelki. Skoki wzrostowe to sygnal dla organizmu, ze potrzebne bedzie wiecej pokarmu. Przystawiasz malego tak czesto jak chce, twoj organizm dostaje sygnal, ze potrzeba wiecej pokarmu i po 2-3 dobach, masz go tyle, zeby pokryc nowe, wieksze potrzeby jedzeniowe. Poza tym, to ze nie czujesz, z piersi sa pelne, nie znaczy, ze nie ma w nich mleka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:-) wróciłam do pracy i normalnie nie mam czasu się podrapać;-)po południu zaś nadrabiam czas z Zuzią:-) Mała na szczęście już zdrowa, je jak szalona, nadrabia straty z choroby;-) nadal nie siada i nie przewraca się z brzucha na plecy..zaczynam się martwić. Chociaż też prawda jest taka, że nie ćwiczymy już tak dużo jak wcześniej, skupię si\e chyba na razie na przewrotach.... zębów też nie widać, o włosach nie wspomnę:-) mam łysą śpiewaczkę w domu, bo śpiewa pięknie:-) Pozdrawiam serdecznie i zmykam do pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulfoniku co do siadania to spokojnie, dziecko najpierw na raczkowac a z raczkowania dopiero samo siada, co do przewracania to już powinna to robić. Nie byłaś u neurologa? Myślę że u Was to te szelki spowodowały opóźnienie i teraz pewnie trzeba ją troszkę pozachęcać do obrotów. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie, zaniedbałam Was strasznie. xxxx Niunia dzieki, że się pojawiłaś, wiesz gdzie. Zdopingowałaś mnie.:) xxxx Daisy Wojtuś jest malutki, spokojnie, ma prawo budzić się często. Wyobraź sobie, że Dominik mimo, że ma prawie rok nadal budzi się w nocy 2 razy na jedzenie. Nie potrafię go oduczyć a próbowałam już chyba każdej metody. Ale on niejadek jest wiec w sumie dobrze, że je w nocy bo by leciał z wagi. Dokarmianie nie musi byc czymś złym. Przynajmniej nie bedziesz miała problemu pozniej z oduczaniem od piersi. xxxx Kulfonik Ty już do pracy???? Czytałam o chorobie Zuzi jeju ale się biedna umęczyła, dobrze że już po! A do siadania ma jeszcze czas, zwykle dzieci siadają w okolicach 8 mca. i najczęsciej dopiero po nauce raczkowania. xxxxx Lullaby ulewanie u nas było przez jakies 4 mce. Wtedy wydawało mi się ze duzo ulewa, a ulewal pewnie normalnie jak wiekszość dzieci. Dopóki ładnie przybiera na wadze to nie ma sie czym martwic. xx Emi widzę, że Julia też niejadek:) ehh no i 12 zębów wow pełna buzia:)i zdrowia dla Ciebie! xxxx drugaszanso widzę że Ty tez nie bedziesz długo czekać na odbiór maluchów:) buziaki dla Davidka:) xxx Micholichol popieram dziewczyny bardzo macie duuuuzo posilków i bardzo syte. U nas dla porównania u 2 mce starszego dziecka. 6 rano 160ml mm z 3 lyzeszkami kaszki. 10 jajecznica z 1 jaja, albo kanapka dopychamy mlekiem jakieś 100ml 2 obiadek 100ml i wiecej mu nie wcisne bo nie cche i już. Dopychamy mlekiem. 5 jakaś przekąska 8 mleko z kaszką 180ml 2 w nocy mleko 100ml Moje dziecie jak noworodek żyje na mleku. Miedzy posiłkami wcisnę mu owoca albo jogurt. xxx Martucha spokojnie 4 mce to malutko. Dominik wcale nie lubił leżeć na brzuchu glowe podnosił tylko na chwile. a na boki to się zacząl przewracać nie wczesniej niz jak miał 5 mcy. xxxx Monia123z mlekiem nie pomogę, nie bardzo się na tym znam. Ale czerwone policzki są też na zęby. xxx Lonia jupi 2 trymestr !!!! to nudności powinny lada moment ustąpić. Wytrzymaj dosłownie kilka dni bedzie lepiej! A śliczną buzię ma po mamie. Masz czuja co do płci?? xxxx Pysiaczek brawo dla Cypiska!!!! Imponujące jak szybko udała mu się ta sztuka! ALe wiesz, że musisz być ostrożna. To delikatne stworzenie. Nam nie pozwalano go zachęcać to tego i mu pomagać, raczej kazano nam zaprzestać. Tak jak piszesz to nie za dobrze dla tego małego kręgosłupa. xxx Sabiba zdrówka sla Gabrysi. Siły dla Ciebie.:) xxxx maja zdrowia dla Mai. Pewnie nie lubi gryzc bo jednak dlugo jadla przez sade, no i brawo za nie przymuszanie do nocnika. xxx Mamo urwisów pieknie napisalas o milosci do swoich pociech. xxx Przepraszam, że nie napisałam do wszystkich ale zasypiam. U nas dobrze, Dominik to nasza iskierka. Chodzi przy wszystkim, stoi bez niczego. Mówi tata, wspina sie na każda kana ale zejsc też pieknie tyłem potrafi. Niedługo roczek!!!! My przygotowujemy się co crio, już jestem na lekach opłaty uiszczone we wtorek badanie krwi a przewidywana data crio to 31 styczen. Pracuje, Dominik jest u niani. Wolę z nim siedzieć w domu, ale kto nie woli??? tyle u nas w telegraficznym skrócie. Zdrowia dla wszystkich bo sezon chorobowy w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lullabay-li zaciskanie zebow to nie wszystko, niestety :( Wojtus nie chce piersi jesli nie ma juz w niej mleka :( ssanie dla ssania nie bawi go. Nasz charakterny synek dostaje wielkiego nerwa przy pustej piersi i zaczyna sie taki koncert ze nawet lulanie go nie pomaga :( U nas taki stan trwa juz tydzien- wiec dokarmiam- pogodzilam sie z tym, chociaz bardzo chcialam karmic tylko piersia do 6 mies. Tak sobie mysle ze on poprostu potrzebuje wiecej, urodzil sie taki duzy to i szybciej ma wiekszy zoladek :) Wszyscy mowia ze Wojtus wyglada na 3 mies a ma zaledwie 1.5 xxxxxxx A jak u Ciebie ? malutki rosnie ? xxxxxx Kushion powodzenia na crio :) xxxxxx Loniu ale ten czas leci, przed Toba najfajnieszy okres ciazy :) zazdroszcze. xxxxxx Emi co u Ciebie ? xxxxxx Madzik jak sobie radzisz? xxxxx Kasiu a Ty karmisz tylko piersia ? xxxxxx Miholicholku hop hop pracusiu :) xxxxx pozdraiwam pozostale mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, No widzisz, latwo sie radzi na odeglosc. Kochana, wiesz najlepiej jak postapowac. Dokarmianie butla to nic zlego, jak pisala Kusion, maly przynajmniej nauczy sie jesc z butli i nie bedziesz miala problemu pozniej, odstawiajac go od piersi. U nas jest w druga strone, ile razy chce wyjsc i maly ma byc karmiony butla (moim mlekiem), jest maly dramat....Wiec juz sie boje co bedzie po tym 6 miesiacach. U nas dobrze. Maly jest rozkoszny, choc czasem daje popalic. Najwiekszym problemem jest polozenie go spac. Zawsze musimy stoczyc mala bitwe:-) Nadal najfajniejszym momentem dnia sa kapiele, ktore Adas uwielbia. xx Kusion, Kciukasy za rodzenstwo dla Dominika! Jak wszystko dobrze pojdzie to widze, ze juz w tym roku pojawi sie nowy czlonek rodziny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, No widzisz, latwo sie radzi na odeglosc. Kochana, wiesz najlepiej jak postapowac. Dokarmianie butla to nic zlego, jak pisala Kusion, maly przynajmniej nauczy sie jesc z butli i nie bedziesz miala problemu pozniej, odstawiajac go od piersi. U nas jest w druga strone, ile razy chce wyjsc i maly ma byc karmiony butla (moim mlekiem), jest maly dramat....Wiec juz sie boje co bedzie po tym 6 miesiacach. U nas dobrze. Maly jest rozkoszny, choc czasem daje popalic. Najwiekszym problemem jest polozenie go spac. Zawsze musimy stoczyc mala bitwe:-) Nadal najfajniejszym momentem dnia sa kapiele, ktore Adas uwielbia. xx Kusion, Kciukasy za rodzenstwo dla Dominika! Jak wszystko dobrze pojdzie to widze, ze juz w tym roku pojawi sie nowy czlonek rodziny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy to mozliwe zeby nutramigen tez uczulal?Kuba od srody dostaje to mleko ale policzki dalej ma szorstkie i jeszcze troszku czerwone popludniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy to mozliwe zeby nutramigen tez uczulal?Kuba od srody dostaje to mleko ale policzki dalej ma szorstkie i jeszcze troszku czerwone popludniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monia ja się trochę na tym nie znam ale mój Wiktor też miał czerwone policzki oraz małe krosteczki na brzuszku i też się martwiłam że to uczulenie i poszliśmy do pani doktor a ona nam powiedziała że nasz syn ma atopowa skórę a nie uczulenie kazała nam kupić Balneum oraz krem Balneum Opidrem i przechodzi. Czy jesteś pewna na 100% że to uczulenie na mleko dodam że byłam u dwóch pediatrów jedna nam powiedziała że uczulenie a druga u nas taka znana pediatra powiedziała że atopowa skóra i ona miała rację. Po za ty gdzieś czytała że jeżeli jednak to uczulenie na mleko to podobno tak szybko objawy nie ustępują trzeba się uzbroić w cierpliwość a tak jak mówię tylko o tym czytałam więc najlepiej będzie jak się doświadczone dziewczyny wypowiedzą :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to skaza bo dopoki go karmialm piersi to wszystko bylo dobrze problemy sie zaczely od kiedy zaczelam wprowadzac sztuczne mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) czasu na wszystko mi brak. Martucha001 nasz maly to pan krosteczka na buzi glowce torsie z powodu hormonow. nic mam z tym nie robic przemywam buzie tylko przegotowana woda i kupilam krem do buzi i plyn do kapieli oilatum ma chyba podobne dzialanie do twoich kosmetykow. Daisy slonce dzieki ze pytasz jakos sobie radze chociaz tak jestem wsciekla bo do tej pory nie bylo u mnie poloznej srodowiskowej i ze wszystkimi problemami radzimy sobie sami czasem spanikujemy i do lekarza np jak te krostki mu wyszly ale gdyby polozna juz byla i pow.mi ze cos takiego moze sie przydarxyc to bym zaraz nie wariowala.. szkoda gadac... co prawda Misiak mnie przebil j niej tezjeszcze nie byla ha ha Powiedzcie mi prosze jak to jest z kupkami u niemowlakow Olafek od 2 dni nie zrobil czasem pusci baka i duzo sika. czytslam ze to normalne jak karmi sie piersia. akurat tak sie zlozylo ze skonczylismy mu dawac probiotyk nie wiem czy to zbieg okolicznosci. doradzcie czy sie niepokoic brxuszek go nie boli nie placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiaczku silny ten Twoj Cypisek nasz tez ladnie glowke trzyma ale oczywiscie ja przytrzymuje. Jak sobie radzilas jak Cypisek wyginal sie w 1 strone bo Olafek mavtendencje do lewej a pediatre mam beznadziejna nie przejela sie za bardzo tym dodala ze ewentualnie moze dac skieriwanie do osrodka wcsesnej jnterwencji ale wizyta dopiero 2kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Madzik Ja właśnie byłam u Pani Neurolog ponieważ mojego wiktora też ściąga na lewo i okazało się że ma delikatna asymetrię, kazała nam naradzie kłaść dziecko raz z jednej strony łóżeczka a raz z drugiej żeby ćwiczył obydwie strony i nie podkładaj mu nic żeby np. leżał na prawej stronie bo lekarz powiedział nam że to nic nie da bo dziecko nauczy się leżeć na prosto ale to nie będzie reakcja organizmu tylko wyuczone. My mamy być u niej co dwa tygodnie bo jak nie będzie żadnej poprawy to niestety będziemy musieli jeździć na rehabilitację, dodatkowo powiedziała nam że najlepiej jak najwcześniej jak się zauważy taką asymetrię zgłosić się do neurologa bo jest większa szansa że uniknie się rehabilitacji. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Madzik Ja właśnie byłam u Pani Neurolog ponieważ mojego wiktora też ściąga na lewo i okazało się że ma delikatna asymetrię, kazała nam naradzie kłaść dziecko raz z jednej strony łóżeczka a raz z drugiej żeby ćwiczył obydwie strony i nie podkładaj mu nic żeby np. leżał na prawej stronie bo lekarz powiedział nam że to nic nie da bo dziecko nauczy się leżeć na prosto ale to nie będzie reakcja organizmu tylko wyuczone. My mamy być u niej co dwa tygodnie bo jak nie będzie żadnej poprawy to niestety będziemy musieli jeździć na rehabilitację, dodatkowo powiedziała nam że najlepiej jak najwcześniej jak się zauważy taką asymetrię zgłosić się do neurologa bo jest większa szansa że uniknie się rehabilitacji. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Martucha ja klade go raz z jednej raz z drugiej strony ale go podpieram to jak mam to robic by sie nie odwrocil a by bylo dobrze? nie lubie tej pani dr jutro zmieniam przychodnie bo jest tam lipa. Dodrej nocki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane;-) trochę mnie pocieszyłyście z tym siadaniem. Generalnie jest tak, ze jak mała ma oparcie za plecami czy ja podtrzymujemy to siedzi troszeczke. Potem się zsuwa jak taki rasowy len i połleży:-) Przewraca sie z pleców na brzuch na lewo. Na prawo jakoś jej nie idzie......wczoraj z rozpędu prawie wróciła na plecy ale się przestraszyła i zaczęła płakać.... znowu zaczyna spać na boku:-) na razie sporadycznie, ale już coś;-) jak leży na brzuchu to marudzi i po chwili kładzie głowę na przedramionach i patrzy na nas co zrobimy:-)odchyla się też lekko na jeden bok i podkurcza nogę... w zasadzie to nie wiem czy mamy isć do neurologa, rehabilitantka nic nie sugerowała, nie wiem...zapytam dzisiaj, bo idziemy. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx monia a czy skaza pojawia sie tylko przy mm? przy cycusiu nie ma? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jak myslicie dziewczynki, moze warto Zuze na basen zapisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulfoniku z basenem to świetny pomysł, ja juz nie moe sie doczekać kiedy zacznę chodzić z Olafkiem. Niby można od 2 lub 3 mca ale czytałam, że lepiej poczekać do 5 lub 6 także czekamy :) no i basen na pewno pomoże Zuzi i Olafkowi (i wszystkim szkrabom) w prawidłowym rozwoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello! 🌼 Madzik - u nas Cypiska też znosiło na lewo. I sama sobie byłam trochę winna, bo nosiłam go do odbicia tylko na jednym ramieniu (swoim prawym), a on zawsze zaglądał na drugą stronę bo tam ciekawsze rzeczy a nie tylko łaskoczące mamy włosy. I się przyzwyczaił. Szybko więc zaczęłam go nosić na obydwu ramionach na zmianę. Oprócz tego tak jak pisałam Martuszce jak go kładłam na brzuch to po jego prawej stronie umieszczałam jakąś zabawkę, komputer czy tak układałam żeby miał telewizor na prawo. Trochę się złościł ale jakoś poszło. Teraz już równo się podnosi i śmieje sie przy tym jak szalony. Już żadne zabawki nie są potrzebne. 🌼 przepraszam, że na szybcika. Ale przeczytałam wszycho i serdecznie Wsje pozdrawiam 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:-) u nas jak nie urok to przemarsz wojsk......teraz doktory wyniuchały u młodej kręcz szyi.....oczywiście to pokłosie szeleczek, ale zestaw cwiczen po prostu masakra. Nie wiem kiedy bede z nia cwiczyc i jak to ogarne, bo to obracanie bobasa ze hej..... na basen dostalismy zielone swiatlo, zaczynamy w sobote. oprócz tego mamy rozciągać lewy boczek bo tam sie umiejscowil krecz. A więc tak jak Pysiak pisała, zabaweczki na brzuchu po lewej, interesujace rzeczy po przeciwnej zeby rozciągnąć. Masaze i generalnie inne rzeczy wkurzające Zuzke.... I więcej dr powiedziała, że gdyby nie to, że facet który robił kołnierze dla maluchów poszedł na emeryturę, to by Piranię wsadziła w kołnierz......brrr... mam nadzieję, że ćwiczenia coś dadzą, bo jakbym miała ją znowu jakoś unieruchomić to chyba by mi serducho pękło... kurcze musze uciekać, bo szefisko podejrzliwie patrzy..:-P buziaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:-) u nas jak nie urok to przemarsz wojsk......teraz doktory wyniuchały u młodej kręcz szyi.....oczywiście to pokłosie szeleczek, ale zestaw cwiczen po prostu masakra. Nie wiem kiedy bede z nia cwiczyc i jak to ogarne, bo to obracanie bobasa ze hej..... na basen dostalismy zielone swiatlo, zaczynamy w sobote. oprócz tego mamy rozciągać lewy boczek bo tam sie umiejscowil krecz. A więc tak jak Pysiak pisała, zabaweczki na brzuchu po lewej, interesujace rzeczy po przeciwnej zeby rozciągnąć. Masaze i generalnie inne rzeczy wkurzające Zuzke.... I więcej dr powiedziała, że gdyby nie to, że facet który robił kołnierze dla maluchów poszedł na emeryturę, to by Piranię wsadziła w kołnierz......brrr... mam nadzieję, że ćwiczenia coś dadzą, bo jakbym miała ją znowu jakoś unieruchomić to chyba by mi serducho pękło... kurcze musze uciekać, bo szefisko podejrzliwie patrzy..:-P buziaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecs babeczki Ja znowu jestem przeziebiona mam mokry uporczywy kaszel i katar wczoraj bylam u lekarza bo w niedziele mialam goraczke przeszlo 38 ni stad ni z owad tak nagle mnie zlapalo i dostalam antybiotyk bardzo sie boje o Franka czy nic mu niebedzie a na dodatek spady mi wyniki krwi tzn te typowo anemiczne :( i spadlo tez ft4 wizyte u endo ma w czwartek a ginekologa mam w piatek i njuz sie martwie czy bedzie wszystko w porzadku Dla dwupaczkow i milsuinskich moc caluskow 👄 Dla mamusiek i babelkow tez moc caluskow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecs babeczki Ja znowu jestem przeziebiona mam mokry uporczywy kaszel i katar wczoraj bylam u lekarza bo w niedziele mialam goraczke przeszlo 38 ni stad ni z owad tak nagle mnie zlapalo i dostalam antybiotyk bardzo sie boje o Franka czy nic mu niebedzie a na dodatek spady mi wyniki krwi tzn te typowo anemiczne :( i spadlo tez ft4 wizyte u endo ma w czwartek a ginekologa mam w piatek i njuz sie martwie czy bedzie wszystko w porzadku Dla dwupaczkow i milsuinskich moc caluskow 👄 Dla mamusiek i babelkow tez moc caluskow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecs babeczki Ja znowu jestem przeziebiona mam mokry uporczywy kaszel i katar wczoraj bylam u lekarza bo w niedziele mialam goraczke przeszlo 38 ni stad ni z owad tak nagle mnie zlapalo i dostalam antybiotyk bardzo sie boje o Franka czy nic mu niebedzie a na dodatek spady mi wyniki krwi tzn te typowo anemiczne :( i spadlo tez ft4 wizyte u endo ma w czwartek a ginekologa mam w piatek i njuz sie martwie czy bedzie wszystko w porzadku Dla dwupaczkow i milsuinskich moc caluskow 👄 Dla mamusiek i babelkow tez moc caluskow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Priwiet :)) Beatko spadek żelaza to norma w ciąży a w szczególności przy naszych chorych tarczycach, dostaniesz żelastwo do jedzenia i wszystko się unormuje :) Pysiaczku dziękuję za odpowiedź :) muszę tak go kłaść. Kulfoniku zdaj relację po basenie :) bidulka ta Twoja Zuza wiem, że moja Mama aż 2 lata z bratem ćwiczyła, miał taką skoliozę ale dzięki wytrwałości prosty chłopak wyrósł, łatwo nie miała Tobie życzę tyle samo wytrwałości, obyś dała radę wszystko to sobie zorganizować 🌼 Mam do Was ogromna prośbę w przyszłym tygodniu mamy szczepienia pierwsze w przychodni nie wiem jakie wybrać, na pewno weźmiemy te płatne 5 lub 6 w 1, zastanawiam sie czy tego samego dnia wziąć na pneumokoki i rotawirusy, tak nam doradzała pielęgniarka a ja się boje czy to nie za dużo na raz dla takiego maluszka, a doradzała nam bo jak Olafek skończy pół roku dajemy go do żłobka i dobrze by było zeby był zaszczepiony. Pomocy sama nie jestem w stanie podjąc decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooołł :) Beatko spadek żelaza to norma w ciąży a w szczególności przy naszych chorych tarczycach, dostaniesz żelastwo do jedzenia i wszystko się unormuje :) Pysiaczku dziękuję za odpowiedź :) muszę tak go kłaść. Kulfoniku zdaj relację po basenie :) bidulka ta Twoja Zuza wiem, że moja Mama aż 2 lata z bratem ćwiczyła, miał taką skoliozę ale dzięki wytrwałości prosty chłopak wyrósł, łatwo nie miała Tobie życzę tyle samo wytrwałości, obyś dała radę wszystko to sobie zorganizować 🌼 Mam do Was ogromna prośbę w przyszłym tygodniu mamy szczepienia pierwsze w przychodni nie wiem jakie wybrać, na pewno weźmiemy te płatne 5 lub 6 w 1, zastanawiam sie czy tego samego dnia wziąć na pneumokoki i rotawirusy, tak nam doradzała pielęgniarka a ja się boje czy to nie za dużo na raz dla takiego maluszka, a doradzała nam bo jak Olafek skończy pół roku dajemy go do żłobka i dobrze by było zeby był zaszczepiony. Pomocy sama nie jestem w stanie podjąc decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×