Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

nektarynko co do bolow glowy to ja wlasnie je mialam od samego poczatku za to przez cala ciaze nie wiedzialam co to bol piersi. Moze te obiawy naprawde wskazuja na ciaze zrob betke i bedziemy sie cieszyc :-) Trzymam kciukasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nektarynko-trzymam kciuki aby Ci sie udalo objawy ciazy u kazdej kobiety sa inne wiec nie doszukuj sie tych zlych ze to @ wszystko sie uda. xxxx Idea-fajnie ze sie dobrze czujesz to wazne jak sie ma trzylatka w domu a ty teraz w polsce no i jak Tomaszek xxxx Drugaszanso-a jak twoj urwis malutki a co do tej rybki z puszki ja nigdy swoim dziewczynom nie dawalam to nie wiem no i niech Davidek ma rodzenstwo zycze powodzenia xxxxx Daisy2-kochana trzymam kciuki za Twoje dzieciaczki aby wszystko bylo dobrze i za operacje Wojtusia xxxxx Mamo urwisow-kochana no to macie niezly zawtot glowy wiem cos o tym jak sami budowalismy dom ciezko jest znalesc ekipe dobra i solidna ale jak juz skonczycie to tylko sama radosc ucaluj swoje dzieciaczki xxxx -kasiu-hophop skrobnij cos do nas xxxx Loniu-a ty gdzie sie podzialas ze swoim maluszkiem napisz co u WAs xxxx Sabiba,Edysia,Milka,i inee mamusie napiszcie co uy was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu my caly czas w Moskwie i chyba tu bede rodzic, bo tak jest logistycznie latwiej, tu mam meza i pomoc a w Polsce nie bardzo, wiec sama z 2 dzieci jechac do Polski to nie da rady. minus jest taki ze tu za wszystko trzeba placic niemale pieniadze. A Tomaszek super, gada w 2 jezykach, w rosyjskim juz coraz lepiej, od 1 listopada idzie do przedszkola na 3 godz dziennie, 3 razy w tyg.chce bardzo brata heh ale zobaczymy narazie mowimy ze to Ola lub Filip bo nie wiemy jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ostatni dzien mojej meczarni jutro sie wszystko okaze. Dopoki nie ma krwawienia mam jeszcze cien nadziei . Zastanawia mnie dlaczego mam temp. caly czas powyzej 37 stopni. Na @ powinna chyba spasc? Ja chuyba nadal doszukuje sie objawow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ano David maly buszmen odkrywa swiat,a ja za nim latam. Wszedzie musi wlezc,wszystko dotknac i oczywiscie mimo dziesiatek zabawek ,telefon i pilot najlepszy:) Ale jest cudownie :) Chyba nikt nie daje dzieciom rybki z puchy , a mnie tak naszlo na salatke z tunczyka i pomyslalam,ze moglby maly poprobowac,ale i tak nie chcial;) Mamy 8 zabkow i pierwsze trzonowe na wybiciu wiec jest lekki stres.Dzis pobudka o 4,20 zeby za dobrze mamie nie bylo:) xxx Nektarynko wlasnie,nie doszukujmy sie objawow,ale temperatura nie spadajaca to dobry znak,oczywiscie nie oznaka ciazy :) Netarynko czy to Twoja aktualna stopka? Masz 33 latka dopiero? No to kochana masz jeszcze mnostwo czasu gdyby tfu tfu sie nie udalo teraz :) Co u was za problem jest bo nie pamietam juz? Wczesnie sie u was testuje juz w 10 dpt ? U mnie w 14 . Daj znac jutro,ja bede trzymac kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak druga szanso aktualna. Problemem jest nasienie meza. Teraz tez byl problem czy komorki sie zaplodnia takie bylo slabe. Nie wiem czy znajde jeszcze sile na kolejne podejscia bo teraz mialam caly czas pod gorke. Niby refundacja ale sam koszt lekow to ok.4000 i do tego dojazdy takze nie tak wcale malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idea-fajnie ze jestescie wszyscy razem bo to najwazniejsze fajnie ze Tomcio juz zna dwa jezyki ja wlasnie z tego powodu zaluje ze nie jestesby w bxl bo napewno bylo by latwiej dziewczynkom szybko nauczyc sie jezyka przebywajac z innymi dziecmi ,a co do przedszkola to my chcemy za rok obie poscic do przedszkola teraz to tatus zalowal coreczki bo ona taka malutka .busiaki i rosnij duza xxxxx Drugaszanso-czyli wszystko jest jak w najlepszym porzadku masz malego odkrywce i to fajne a jak juz bedziesz w ciazy czego ci zycze bedzie latwiej bo maly bedzie umial sie sam soba zajac a co do zabawek to wlasnie wszystko co niejest przeznaczone do zabawy jest njfajniejsze u nas jest tak samo zabawki w kat. xxxxx nektarynko-to jestesmy w tym samym wieku jutro juz bedziesz wiedziec to daj znac jak najszybciej trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Gosiu,mam nadzieje,ze sie uda :) Dziewcznki ale wy mlodziutkie jestescie. Nektarynko jak sie czujesz? Bardzo mocno sciskam piastki :) Daj znac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew oddana wynik po 14-ej. Nie mam jakos nadziei tym bardziej ze wczoraj dostalam takiego silnego bolu brzucha wieczorem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska296 dziekuję :) xxxxx Rybciu no niestety na wyniki jeszcze musze poczekac całe 3 tygodnie :( pytałas o zdrowie drugiego maluszka, otoz na pierwszym usg prenatalnym w 12tc bylo wszystko ok /nt 1.9, nosek na miejscu, serce ok/ a na drugim 6 dni pozniej inny lekarz-specjalista od wad plodu, wykryl niedomykalnosc zastawki trojdzielnej :( Tak czy owak z uwagi na wiek amniopunkcje mialam zrobiona u obu dzieciaczkow. xxxxxxxxxx Nektarynko i ja zaciskam piastki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nektarynka tak mi przykro!Ściskam Cię kochane, ale nie daj się bądź silna nie tym razem, ale może następnym....Bądź dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Nektarynko kochana moja :( tak mi przykro,ja mialam dobre przeczucie :( Nie zalamuj sie perelko,zobacz jestes jeszcze mlodzuitka jeszcze masz czas,jeszcze sie uda. Ja wiem jak to psychicznie wykancza,wiemy chyba wszystkie...a Wy juz tak dlugo probujecie,bierze maz cos na poprawe nasienia? Moze jakies specyfiki? Ja niewiem co jest dobre bo u nas z tym bylo ok,ale dziewczyny moze cos podpowiedza,wiele bylo tutaj z kiepskim nasieniem i sie poprawialo. Nektarynko,a czy u Was nie wchodzilaby w gre adopcja...? wybacz,ze pytam , ale moze by warto pomyslec,choc sie do takiego osrodka zapisac..to nic nie kosztuje...a na staranka masz jeszcze duzo czasu,tylko widzisz moze sie udac za rok dwa , piec,a moze wogole. Przeciez to sie wykonczyc mozna. Trzymaj sie kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Daisy mnie jak dr robil amnio to powiedzial ze NT moze byc takie bo jeden płód obciaza drugi , niewiem czy to prawda bo jak pytalam innych lekarzy to mowili ze raczej nie. Ale cos w tym jest bo moj Stasiu pomimo wysokiego NT nie ma zadnej wady genetycznej ani rozwojowej. Echo srduszka tez mialam u malego wszystko wyszlo ok. Daisy to czekanie na wyniki jest koszmarne wiem to po sobie trzymam za was kciuki bardzo mocno. Mysmy przeplakali 7 tygodni na wyniki czekalam jak na wyrok. Ale badz dzielna masz kochanego Wojtusia ktory daje ci napewno radosci co nimiara. Wszystko w rekach Boga. Caluski dla Wojtusia 😘 Nektarynko przykro mi bardzo :-( drugaszanso czy Davidek juz sam biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nektarynko strasznie mi przykro :( musisz być silna, następnym razem musi się udać. gratuluje wszystkim zaciążonym :) czytam forum, ale nie zawsze mam czas napisać :) mamy całe dnie wypełnione, trzy razy w tygodniu jeżdzimy na rehabilitacje, i trzy razy przychodzi pani do domu,przynajmniej raz w tygodniu basen, jak by było mało Gabrysia poszła do żlobka i jest tam trzy dni w tygodniu na kilka godzin :) jest mega zadowolona, nie chce wracać do domu, ostatnio płakała cała droge bo nie chciała wracać :) bardzo szybko polubiła to miejsce, była ze mną tylko jeden dzień przez dwie godziny, następnego dnia kazała mi wyjść :) biega jak szalona, gada ciągle i mocno broni swojego :) jednym słowem zawsze ma racje. odpieluchowałysmy się 5 miesięcy temu, i już pięknie sikamy na kibelek i śpimy bez pieluchy. pytałyście o Kasie, mamy kontakt u niej i Bartusia wszystko ok chyba juz biega :)nam nadzieje, że Kasia nie będzie miałą mi tego za złe :( spotkało ją niesczęście zmarł jej tata :( mam nadzieje, że napisze coś do nas na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiba-super ze Gabrysia juz sie usamodzielnila napewno jest ci latwiej no i fajnie ze chetnie chodzi do przedszkola .To smutne co spotkalo nasza Kasie ale dobrze ze u nich w pozadku i Bartus juz smiga super pozdrow ich odnas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) Sabiba , ja tez mam zamiar tak dopiero w Lipcu dac Stasia do żłobka , troche sie boje jak on sie zaklimatyzuje no i zeby nie chorował. Super ze Gabrysia "płacze " jak wraca do domu a nie odwrotnie :-) ****************************************************** Kasienko bardzo ci wspolczuje. ;-( Wiem jak to boli , mnie Tata zmarł 13 lat temu ;-( Trzymak sie i napisz cos do nas jak sie pozbierasz. Dziewczyny niewiem jak to mozliwe ale moj Stasiek rozpoznaje trzy kolory swoich kaczuszek do kąpieli . Ma żółtą,niebieską i fioletową i jak poprosze o pokazanie np. niebieskiej to da nibieska itd. aaa jeszcze odróżni czerwonego klocka :-) Cieszy mnie to :-) Chyba rozróżnia kolory :-) Pozdrawiam, ucalujcie wasze pociechy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Nie ukrywam,ze Was nie czytam ale nie mam sily po calym dniu usiasc i skleic kilka slow. Kevinek tak daje mi czadu,ze glowa mala. Mamy juz 11 msc i raczkujemy, od kilku dni zaczyna sie sam na sekundke puszczac,chodzi tylko przy czyms czego sie trzyma. Tak to kochany jest lobuz. Lata na czworakach po calym domu, ostatnio raczki maczal w psiej wodzie i ugryzl chyba .....pieska kielbaske hmm... Znowu w lazience jak mama sie kapie to otwiera mi drzwi od showeru i lapie wode raczka. zabawny jest, z jedzonkiem roznie nie lubi nowosci zaraz glowa kreci ,czy raczki w gorze nie chce jesc i nie mam juz pojecia jak jego zmusic do jedzenia i gotuje i daje nadal ze sloiczka. Ostatnio goraczkowal to po antybiotyku dostal uczulenia na calym cialku i powoli juz nam znika lacznie z sisiaczkiem. Od 2 tygodni zle mi sypia w nocy potrafi sie krecic i poplakiwac.i powoli przygotowujemy sie do roczku. A, ja dzis bylam u lekarza i w moim brzuszku mieszka DZIEWCZYNECZKA ,juz mam 14tc. Czuje sie niby ok. ale jak sie na nosze Kevinka to uciska mnie brzuch,zaraz czuje szyjke jakby tam mi sie skrecala do przyjemnosci to nie nalezy. mam rowniez problemy z cisnieniem dostalam 2 mies po porodzie i sie teraz mecze. Niby jest jeszcze w normie bo mam bardzo dolne niskie nawet 63 to chodze po scianach. sa dni,ze nie mma sily wyjsc z malym na dwor. i juz moj smyk pospal 10 min. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx kasia ,przykro mi .musisz dac rade dla Bartusia przytulam mocno xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Sabiba,kiedy to zlecialo,ze Gabrysia juz taka duza dziewczyneczka juz jest w przedszkolu tym bardziej bez pieluszki. sciskam Was moje Drogie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Rybcia to fajnie,ze Stasiu juz taki maly jest madralka, ze zna 3 kolory. chodzicie juz czy jeszcze sie Stas boi? buzka dla was xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Drugaszanso Ty zawsze o nas pamietasz, buziaki dla Was i Dawidka xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Goska a co u Was jak Twoje male ksiezniczki? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Kochane nie dam rady wymienic Was wszystkie ale pamietamy i mocno sciskamy i goraca pozdrawiamy!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nektarynko bardzo mi jest przykro .az lezka sie zakrecila mi w oku. sciskam Cie bardzo xxxxxxxxxxxxxxxxxx GosiulaK kochana wybacz,ze tutaj mi sie przypomnialas. Gratuluje synka i ciesze sie ,ze w koncu dolaczylas do nas. buziale dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Emi , moj maluch boi sie nawet za jedna raczke chodzic chodzi sobie przy mebelkach ja nie na ciskam kiedys sam zacznie :-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi super! bedzie parka :) Gratuluje ogromnie :)))) Uwazajcie na siebie i wstaw jakies fotki :) U nas meczaco i zwariowanie,David jest bardzo zywym maluchem,wszedzie go pelno.Chwilowo mamy faze zabkow trzonowych no i jest nie za wesolo,spac biedny nie moze,wiec pobudke mamy codziennie miedzy 3 a 4 rano , wiec oczka na zapalkach nosze ;) No i wchlania wiedze jak gabka,az czasami dziw,co taki maluch juz wie:) no i nasladuje nasze zachowania , ostatnio skrecal sie ze smiechu bo zobaczyl jak dmuchnelam sobie grzywke spadajaca na oczy...tak sie smial , az powietrza mu brakowalo :D pozniej caly czas probowal dmuchac sobie na czolo,wykrecajac tym samym smiesznie buzke ;) Albo na spacerku zobaczyl sapiacego psa z wywalonym jezorem no i przez reszte spaceru nasladowal w wozku pieska... xxx Rybciu,nie biega jeszcze,ale lada moment bedzie,juz stoi bardzo stabilnie,chodzi wzdluz mebli lub sciany,baardzo ostroznie i od kilku dni nie trzyma sie dwoma raczkami czegos tylko jedna. No i trzymany za raczki maszeruje,ale juz rwie sie zeby sam isc,no ale nie umie jeszcze:) xxx Kasiu,przykro mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ale fajnie parka Wam się trafiła:)Gratulacje!Dziękuję Ci kochane też się cieszę, że w końcu i nas spotkał happy end tacy jestesmy szczęśliwi!Mamy pierwsze ruchy jeszcze sporadyczne bo raz czy 2 razy dziennie:) zzzzzzz Nektarynko jak się czujesz?Trzymaj się kochane! zzzzzzzz Daisy jak długo jeszcze trzeba czekać na wyniki?Myślę o Was kochani! zzzzzzz Kasiu tak mi przykro życzę Ci dużo siły! zzzzzzzzz Drugaszanso dobrze, że żywy:) szczęśliwy, że ma taką Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulak wyniki mam miec 21.11. Czekanie mnie wykancza :( Jedno co juz wiem napewno to to że jedno dzieciatko ma wadę serca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kochane nie martw się na zapas, chociaz wiem, ze to latwo powiedziec!Zyjemy w 21 wieku musza miec sposoby na pomoc takim maluszkom z wadami serduszka!Miej my nadzieje, ze wyniki wyjda ok!3mam kciuki za Was kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×