Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

drugaszanso-tak mi przykro ze sie nieudalo ale ty silna kobietka jestes moze cud sie zdarzy jeszcze i Davidek bedzie mial rodzenstwo xxxxx Deisy2-kochana trzymam za ciebie kciuki aby ci sie udalo wytrwac do konca napewno ci ciezko ale dasz rade podziwiam cie xxxxx -Kasiu-Bartus jest bardzo uroczy i sliczny xxxx Magia80-gratuluje drugiej corci jeszcze troszke i bedziesz miec swa druga perelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso przykro mi :( w takim razie życzę Ci naturalnego cudu :D Xxxxxx Dziewczyny wcale nie jestem dzielna :( bywają dni ze jestem całkowicie zalamana, tym lezeniem, tęsknota za Wojtusiem, niepewnym zakończeniem.... Ale wiem ze dla dobra sprawy muszę wytrwać. Dziś zaczęłam 28 tc- podobno po tym tygodniu bardzo rosną szanse dzieci na przeżycie w przypadku wcześniejszego porodu. Trzymajcie wiec nadal kciuki za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia2510
czesc dziewczyny mam pytanie czy ktorej z was sie udalo zajsc w ciaze przy podwyzszonej chromatynie plemnikowej u meza poniewaz m ma 40% uszkodzonych i nie wiem czy mamy szanse bo niektore kliniki nie biora pod uwage tego badania a duzo sie oczytalam o tym i roznie pisali dziekuje z gory za odp.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia - z tego co tez słyszałam/czytalam, to przy takiej ilosci uszkodzonych plemnikow, to raczej imsi.. no ale cuda sie zdarzaja i jesli jeszcze mozesz troszke czekac, to probujcie naturalnie..pozdrawiam x dziewczymki, ktore w najblizszym czasie powitaja swoje malenstwa..powodzenia Wam zycze.. jak najmniej bólu i stresu, a i odwaga sie przyda ;-) x pozdrawiam serdecznie wszystkie kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia2510
lonislawa dzieki bardzo za odp.dziewczyny pisaly mi na innym forum ze sie udalo ale to wszystko zalezy od parametrow musze sprobowac bede wiedziec na czym stoje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Drugaszanso przykro mi bardzo a tak mocno trzymalam kciukasy :-( Dziewczynki moj Stasiu bardzo krzywi stopke a przewaznie lewa do środka kurcze niewiem czy mam isc do ortopedy czy zaczekac w sumie dopiero zaczal chodzic jak jest z waszymi maluchami? Drugaszanso Dawidek juz chodzi? Jak wasze dzieciaczki ukladaja stópki? Pozdrawiam was kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybcia - mój synek też stawiał stopy brzydko do środka. W wieku Twojego Stasia poszłam z nim do rehabilitanta, który stwierdził, że najlepsze rezultaty da nam oklejanie stóp plastrami - to się nazywa kinesiotaping. Pokazał mi jak to naklejać i robiłam to przez pół roku. Poprawa jest kolosalna. Nogi zrobiły się prościutkie ( a były dosyć krzywe) i stawia je teraz bardzo ładnie. Od kilku miesięcy nie używamy już plastrów. Czasami zdarza się, że postawi stopę krzywo, ale to już jest absolutny wyjątek. A chodził jak kaczuszka:) więc myślę, że warto odwiedzić ortopedę lub zaufanego rehabilitanta, który wskaże co zrobić, jeżeli uzna, że trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski. Rybciu,David zaczal chodzic przed swietami:) Ja wybrala bym sie ze Stasiem do ortopedy,cos poradzi. Daisy co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Dzieki dziwczynki chyba faktycznie zalicze ortopede. Stasiu mial kiedys przyklejone plastry na brzuzek przez rehabilitanta ale dostal strasznego uczulenia ale zadzwonie do naszego rehabilitanta i zapytam. Dzieki. Daisy???? Kasiu i Bartusiu hooppp!!! Mamo urwisa gdzie sie podziwasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Rozpoczelam juz 29 tc i czuje sie ciut bezpieczniej :) Moj kolejny cel to skonczyc 30 tc. Wczoraj mialam badanie, szyjka troszke dluzsza- czyli lezenie plackiem oplaca sie :) a poniewaz ona jest juz otwarta czesciowo wiec poleze do konca. Dzieci rosna i waga na wczoraj to: Staś - 1400, Zosieńka- 900. xxxxxxxxx pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia, podpytałam naszą rehabilitantke o Wase stópki :)powiedziała, ze jeśli est sprawa tylko stópek to warto spróbować zakładania odwrotnie bucików, podobno daje świetne efekty :) (a myśle,ze kobieta wie co mówi bo ma ogromne doświadczenia i gigantyczną wiedze) druga szanso strasznie nam przykro, tulimy do serducha. Daisy jesteś dzilną kbietą teraz , już z górki dasz radę :) trzymamy za Was kciuki. lonisława jak u Was??kiedy będziesz w moim miasteczku ?? Moncia spokojych miesięcy :) magia dziękuję za pamięć :) jeśli chodzi o plany rodzicielskie to narazie nie myślimy hehe Kasiu niecierpliwie czekam na czwartek ;) a co u nas :) Gabrysia jest mega słodkim łobuziakiem, wykorzystuje i manipuluje tatą że szok, mną zreszta też hehe biega jak szalona i nadaje jak katarynka, czasami aż zwariować można wrrr od września chodzi do żłobka i jest zachwycona, nie chce wychodzić do domu :) chociaż mieliśmy okres buntu i codziennie wymiotowała panią :p na szczeście trwał ok 2 tygodni. w rehabilitacji robi postępy, niwelujemy przykurcze, coraz więcej robi prawą rączką, a co najważniejsze pani rehabilitantka mówi że mma szanse wyjść z tego bez śladu. przesyłamy buziaczki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy2 czekałam na taką dobrą wiadomość moje kciuki dalej zaciśnięte .Oby tak dalej !!!!! U mnie na razie leci zaczęłam 8 tydzień ,raz jest lepiej raz jest gorzej po tych wcześniejszych poronieniach ciężko jest żyć spokojnie .Dziewczynki czy wam również zdarzały się czasami smugi ciemniejszego śluzu raz na jakiś czas .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy oby tak dalej!!!Już nie daleko!:) zzz Moncia może dziewczyny pomogą ja tak nie miałam!Napewno wszystko jest dobrze chciaz wiem co czujesz ja sie zrelaksowalam dopiero po 25tyg! zzzz A my zaczynamy w pon 32 tydz już ostatnia prosta:) Za 3 tyg będę wiedziała kiedy dokładnie rodzimy!!!Jesteśmy po badaniach Synek zdrowy ma 1715 obrócił się głowką do dołu no ale my i tak mamy cc.Jak zwykle spał ale pokazał rodzicom kawałek buziulki jest śłiczny:)Tak się go doczekac nie moge! zzz Buźki pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Daisy Stas super rosnie Zosienka mimo choroby tez nie zle :-) Wytrwasz kochana , wytrwasz musisz 😘 monciu u mnie bylo cos takiego chociaz bardziej moge to porownac do malych plamien , jak pytalam lekarzy to mowili ze we wczesnej ciazy tak sie dzieje u mnie niestety to byl powod powstawania i pekania krwiaka. Nie pomysl ze cie strasze ale badz ostrozna i porozmawiaj z lekarzem. Sabibo bardzo ci dziekuje :-) Pozdrawiam was kochaniutkie!!!! Ps: Stasiek spi a ja obiadam sie lodami bakaliowymi z bita smietana i adwokatem :-) A juz troszke przybralam :-) Och te slodkosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu byłam u lekarza bardzo dokładnie wszystko sprawdził i było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) monciu to chyba nie masz sie czym martwic , u mnie krwiak byl za łozyskiem dlatego go niby nie zauważono to poczatek ciazy zdażają sie plamienia , lekko krwisty sluz przeciez to wszystko zaczyna sie powiekszac prawda? lez , odpoczywaj przewaznie na lewym boczku :-) I ciesz sie tym blogoslawionym stanem bo potem troszke sie teskni za brzusiem :-) Ja najbardziej tesknie za karmieniem piersia to sa piekne chwile miec tak blisko swoja kruszynke i patrzec jaki jest cudowny. Spi teraz moje malenstwo juz za nim tesknie :-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu dziękuję za odpowiedź ,no na pewno to są chwile nie do zapomnienia .Buziaki od cioci dla Stasia .Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy co u Was? Jak się czujesz? To już chyba 31 tydz dobrze pamietam? zzzz Moncia jak sie czujesz? zzzz Mamuśki co u Was i waszych Maluchów? :) zzzz U nas leci 33 tydz juz coraz blizej, prawie jestem gotowa :) Mały strach sie pojawia zeby wszystko poszlo dobrze zebysmy wyszli cali i zdrowi ze szpitala patrzac na ostatnie wydarzenia na porodowkach!!!! Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy,co u Ciebie,...u Was...jak się ma sytuacja? Trzymam nadal kciuki! Pozdrawiam serdecznie forumowiczki!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Czy spotkalyscie sie z oslabieniem u malego dziecka? Bo Davidowi zdarzylo sie to juz 3 razy, po drzemce i w nocy budzi sie z placzem i robi sie blady i bielutkie usta,jakby krew mu z twarzy odplywala i zbiera go na wymioty. W piatek robilismy EEG , ktore nie wykazalo zadnych nieprawidlowosci, Lekarz mowi,ze sie dzieciom czasami zdarza... No ale skads sie to bierze. Kazali obserwowac. A do tego od jakuegos czasu nie znosi jazdy autem,po 5 minutach zaczyna wymiotowac***plakac, a usadzenie w foteliku graniczy z cudem :(((((( Helppppp Xxx Daisy jak sie trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki.Serdecznie pozdrawiam i przepraszam za tak długie niepisanie.Roboty wykończeniowe na piętrze mamy i wiele innych spraw nie mówiąc o chorobach które przez te wcześniejsze pluchy się pojawiały. Drugaszanso nie jestem pewna ale mogą to być glisty które podduszają przechodząc do przełyku z płuc ,powodują przy tym odruch wymiotny.Teraz nawet badanie nie wykarze i na takie sytuacje dobrze mieć naftę w domu do wąchania jak się zacznie.Ja to benzynę w plastikowej butelce mam to znaczy nasączony wacik i podawałam wąchać ,wtedy się cofają i tak nie duszą.Jednak lekarz pediatra po osłuchaniu płuc******objawach powinien coś pomyśleć. Gratuluję zaciążonym i ciężarówkom życzę wytrwałości i spokoju w trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicujaca witaj:)))) Moze masz racje z tymi robalami... Kurcze skad to byc sie wzielo??? Jutro idziemy do doktora to jej spytam. Calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie, Dziękuję za pamięć o nas :) Dziś koncze 31 tc i jestem po drugiej, ostatniej dawce sterydów na rozwój plucek dzieci. Od dziś też pozwolono mi opuścić łóżko i mam w koncu nogi na poziomie głowy :D a nie wyżej.Zosia co jakiś czas straszy mamę bo pielęgniarki juz 4 razy nie mogły odnaleźć jej tetna. Najgorzej jak jest taka akcja poszukiwawcza o 24 w nocy- potem ze stresu nie mogę ponownie zasnąć.Chcialabym juz urodzić i wiedzieć co nas czeka- niepewność wykańcza całą rodzinę. Xxxxxx Drugaszanso ja nie pomogę, ale bardzo wspolczuje, tak to juz jest z dziećmi ciągle będzie coś czym będziemy się martwic. Xxxxxxx Pozdrawiam mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy cieszę się ,że dotrwaliście tak daleko maluchy są już duże ,a ty możesz w końcu wstać .Moje kciuki dalej zaciśnięte .Buziak dla ciebie i maluchów .Ja wkraczam jutro w 12 tydzień .Puki co jest wszystko ok .pozdrawiam was wszystkie i życzę wszystkiego najlepszego dla was i waszych pociech .Ja dzisiaj świętuję mam urodzinki ,a następne mam nadzieję spędzić już z naszym maleństwem .Miłego dnia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Drugaszanso-no ja Ci niestety kochana nie pomoge ale mam nadzieje ze lekarze postawia jakas diagnoze biedny Davidek oby szybko wyzdrowial trzymam za Was kciuki. xxxxx Daisy-kochana super ze tak dlugo udaje ci sie przytrzymac te twoje skarby w brzuchalu napewno wszystko bedzie ok tego Wam zycze i trzymam kciuki xxxxx moncia-wszystkiego najlepszego z okazji urodzin rosnij duza i lekkiego i szybkiego porodu busiaki xxxxx kibicujaca -witaj tu teraz taka cisza a tobie szczerze wspolczoje wykonczeniowki i tych chorobstw ale juz niedlugo wiosna glowa wiec do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) Drugaszanso ja mialam za dziecka takie objawy przy chorobie lokomocyjnej ktora trwa do dzis tez ponoc budzilam sie z placzem i bylam blada jak sciana zawsze trwalo to jakies 10-15 min potem przechodzilo nawet nieraz zwymiotowalam. Zapytaj lekarza . Daisy super nie stresuj sie Zosienka faktycznie broi strasząc mamusie :-) Juz jest bezpieczniej bedzie dobrze zobaczysz :-) Pozdrawiam was serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Lekarka kazala sie nie martwic,trzeba obserwowac. Rybciu ja tez tak chorowalam,moze ma to po mnie? Xx Daisy no jak sterydy podane to juz polowa sukcesu:) Jeszcze przenosisz ta ciaze ;) Buziaki dla Was. Xx No i cos Wam powiem.... Zdecydowalismy sie na in vitro...dzis bylam na rozmowie i jak uda sie szybko zalatwic sprawy papierkowe to ruszamy w kolejnym cyklu z troche innym programem zeby znowu nie przestymulowac. Nie jestem jeszcze pewna czy dobrze robie , ale to ostatni dzwonek juz:) To co,bedziemy trzymac kciuki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam pytanie do szczęśliwych mamusiek :) Właśnie zaczęłam 38tydz i wszystko jest ok, tylko no jest już dość ciężko :) Napiszcie czy wy na tym etapie miałyście takie uczucie i bolący brzuch jakby miał okres nadejść? Bo ja ostatnio to prawie całe noce takie mam i w ciągu dnia też kilka razy i tak się zastanawiam czy to tylko macica się tak tam ustawia do porodu, czy dzidzia naciska, czy to tak jest i spokojnie może być do wyznaczonego terminu czy raczej można by się spodziewać że szybciej się zacznie poród? No i oczywiście zastanawiam się kiedy się zacznie i jakie to bedzie uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe i następne napewno będą w powiększonym gronie :) zzzz Drugaszanso super, myślę, że dobrze robisz:)Powodzenia kochane ;* zzzz Daisy widzisz jak dotrwalaś super 3 mam kciuki oby jak najdłużej!!!! zzz Agulek z tego co dziewczyny pisywały to normalne ten ból brzucha. Jak sie zacznie podobno się wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek-powiem ci ze podkoniec jest pewien dyskonfort i wszystko cie zaczyna bolec musze c***owiedziec ze kazda ciaza jest inna ja mialam dwie i obie byly rozne przy pierwszej niemialam wczesniej zadnych objawow ze to juz poprostu w nocy odeszly mi wody a bule i skorcze pojawily sie dwie godz.pozniej a byl to wlasnie 38 tc a przy drugiej byl to dokladnie 40 tc i w dzien porodu wlasnie czulam sie jak bym miala dostac miesiaczke przez caly dzien mialam wlasnie takie dolegliwosci i wieczorem pojawily sie skurcze i urodzilam tak wiec pewnie i u ciebie organizm sie przygotowoje do porodu aczkolwiek jest jesze dwa tygodnie ale lepiej torbe miej spakowana i napewno bedziesz wiedziec kiedy sie zaczelo ja tez sie balam ze niebede wiedziec ale jakos poszlo gladko aha i jeszcze innym kobietom wyskakuje czop jest to sluz gesty i potym tez sie wie ze moze juz dochodzic do porodu tak wiec trzymam za szybki i bezbolesny porod pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×