Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Dziękuję wam za gratulacje i wszystkie ciepłe słowa, jesteście kochane. Od razu czuję się silniejsza, choć wiem że łatwo nie będzie, już nie jest. Mój m właśnie jest chory, a teściowa ma zapalenie płuc więc modlę się aby i jemu się to nie rozwinęło, bo jak zarazi mnie, to będzie masakra. W sumie to już się czuję niewyrazne... Loniu - jak się czujesz? To mogą być takie próbne skurcze, raczej niegrozne, ale obserwuj i w razie wątpliwości podjedz do lekarza. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. dziekuję, ze pytacie.. Tamte bole/skurcze to byla jak na razie tylko jakas jednorazowa sytuacja i mam nadzieje, ze tak zostanie.. Mam momentami jakby twardnienie brzuchola, czasem mam uczucie jakby sie cos nadymało we mnie, jak balon, ale to mam od jakiegos czasu. Moze Mały sie wierci, a moze to te skurcze przepowiadajace..qrcze, czlowiek w tej pierwszej ciazy to taki glupi jest.... Plan jest wlasnie taki- jakby sie powtorzylo, lece do szpitaala.. xxx Podrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi gratuluję fasolki i dbaj o siebie. Lonia jak się czujesz ? Jeżeli masz nospe to weź bo to za często i trochę za wcześnie na te skurcze mnie w szóstym miesiącu lekarz przy badaniu wychwycił i powiedział żeby więcej wypoczywać i brać nospe bo za wcześnie.Kiedy teraz masz wizytę? Idea jak miło Was usłyszeć,dobrze że jesteście zdrowi. Pozdrawiam Wszystkie mamusie i dużo zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) XXX Dziękuję za informacje o krzesełkach do karmienia :-) XXX Emmi gratuluję z całego serducha, buziaki :-) XXX Lonia jak się dziś czujesz? :-) XXX Pozdrawiam wszystkie koleżanki :-) XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane.. czuje sie dobrze, jak do tej pory znaczy sie... ;-) Po tamtym zostalo niemile wspomnienie... ide troche polazic, bo to ostatnie dni wiosny tej zimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu odpoczywaj duzo. Kiedy masz wizyte u lekarza? A my dostalismy dzis piekny wozek:)! nareszcie, szkoda, ze pododa sie knoci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula..no to w koncu.. Knoci nie knoci, wkladaj Krzysia do Wozka i na spacerek... Wizyte u lekarza, ale nie swojego, tylko od "polowkowego" mam w pn.,a u swoejgo 20go.. Najwazniejsze, ze zobacze Małego juz za 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze moj przedwczorajszy wpis wcielo :-( nie ma go.... Emmi gratuluje fasolki dbaj o siebie... Loniu Ty roeniez jak cos to do lekarza ja tez tak mialam szlam ulica i myslalam ze nie rusze z miejsca jak mnie skurcze chwycily ale przeszlo jak u Ciebie i byl spokoj.. My jestesmy po drugim szczepieniu maluszek nie goraczkuje ale troche niewyrazny jest marudka.... jestesmy na etapie slinienia i Olafek ofkryl ze ma dwie raczki teraz musze juz uwwzac bo wszystko lapie ostatnio jak lezal ze mna nakryl sie poduszka szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze moj przedwczorajszy wpis wcielo :-( nie ma go.... Emmi gratuluje fasolki dbaj o siebie... Loniu Ty roeniez jak cos to do lekarza ja tez tak mialam szlam ulica i myslalam ze nie rusze z miejsca jak mnie skurcze chwycily ale przeszlo jak u Ciebie i byl spokoj.. My jestesmy po drugim szczepieniu maluszek nie goraczkuje ale troche niewyrazny jest marudka.... jestesmy na etapie slinienia i Olafek ofkryl ze ma dwie raczki teraz musze juz uwwzac bo wszystko lapie ostatnio jak lezal ze mna nakryl sie poduszka szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synus wazy juz 6120 a jak go sobie zmierzylam na przewijaku u lekarza to mi sie wydawalo ze podchodzi pod 68cm dlugi i chudy hihihi... jak ten czas szybko leci za dwa dni konczy 3 miesiace... a niedawno kopal mame po pecherzu. Chodzimy na cwiczenia bo mial asymetrie i robi ladnie postepy, jest tam najmniejszy i najdzielniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanko, czy Wasze pociechy miały udrazniane kanały łzowe mamy skierowanie i trochę mam obawy, pomimo, że mój pediatra mówi, że nie ma sie czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, To i ja się dołączam do życzeń. Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet!!! Madzik, moja siostra miała udrażniane kanaliki i córcia mojego kolegi z pracy. Metody różne, ale nie dziwi mnie to, bo różnica czasowa w obu zabiegach to ponad 30 lat.... Córcia kolegi miała "przepychane" w jakiś sposób kanaliki. Wszystko się udało, było stresujące dla rodziców, ale nie było żadnych problemów po. U mojej siostry (starszej) też wszystko dobrze się skończyło, miała robione nakłucia. Oby u Was też było bez problemów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla forumowych cioteczek i siostrzyczek wszystkiego co najlepsze od Bartusia w Dniu Kobiet 🌼 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstepie bardzo Was przepraszam za nieobecnosc, staram sie Was podczytywac, ale nie jest latwo:( chyba od tygodnia nie wlaczalam komputera, bo zwyczajnie nie mam czasu...maz moj wyjezdza na 3 tygodnie, potem co prawda siedzi 2 tygodnie z nami w domu, ale wiadomo i tak ja musze wszystko ogarnac! Emmi>gratuluje dzidzi!!!wiem, ze jestes w szoku, ja do dzis nie moge uwierzyc w ta wpadke i nie wiem jak dam sobie rade, bo ostatnio obca babka widzac Tymonka jezdzacego na rowerku na placu zabaw okreslila go mianem szaleniec,szatan...czyli mozesz sie domyslic, ze mam zywe srebro w domu, nudzic sie nie moge i doskonale wiem, o czym piszesz (u nas pilot raz wyladowal w kibelku:() powiem Ci, ze ja nosze Tymonka, chodze tak samo jak Ty niewyspana i przemeczona, nie mam nawet czasu polozyc sie w ciagu dnia i odpoczac... Lonia>dziekuje za wywolanie:) co do tych skurczy to mialam ok 12tc podobnie, pojechalam na pogotowie, zbadali i wszystko bylo ok, ale mam brac magnez plus no spe i duzzzoooo odpoczywac, tylko pytanie jak?przy 1,5 rocznym dziecku wrecz niemozliwe;) odpoczywaj i sie oszczedzaj!!! agula>ucalowania dla Twojego maluszka! my chyba na jesien wyjezdzamy z kraju, ja mam i tak umowe do konca sierpnia, maz ciagle w delegacji i chyba wyjedziemy za nim by byc razem, bo ta samotnosc nie wplywa korzystnie na naszze relacje plus niedlugo drugie dziecko na swiecie, wiec ciezko mi bedzie samej z dwojka dzieci... poza tym Tymonek jest super, puka w brzuch, a ja pytam kto tam mieszka? polowkowe za jakies 2 tygodnie, ale ja i tak czuje kolejnego siusiaka:))) sciskam Was wszystkie mocno i przepraszam za chaos w poscie, nieobecnosc... mysle o Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburku.. Ano tak z tymi dzieciakami..Czasem patrzysz i myślisz.."do kogo ono się wrodziło z tym temperamencikiem?" Poza tym wiadomo - chłopcy są o wiele żywsi od dziewczynek i mają masę przeróżnych pomysłów, więc faktycznie - nudzic sie przy nich nie da, a odpocząć tym bardziej :-) No a tu Ci piszesz najprawdopodobniej drugi rośnie.. Ale jak to mówią, od przybytku głowa nie boli.. :-P No i pomyśl.. Na początku moze i być Ci cieżko- pewnie już jest-ale niedługo dzieciaki zajmą się sobą, a Ty będziesz miała czas na wzięcie gazetki do rąk. Dlatego ja uważam, że nieduża przerwa między dzieciakami to super sprawa.. Cieszę się, że skurcze okazały sie niczym groźnym. Oby sienie powtórzyły. U mnie na razie spokój..Odpukać... xxx A ja mam jutro usg połówkowe.. Mam nadzieję, że Maly zdrowiusieńki, no i że Mały... :-D Bo juz tyle nakupione dla chlopca.. heheheh Poza tym już się tak nastawiłam psychicznie.. :-) Chyba Wam nie pisałam... jeśli to jednak chłopiec, to będzie Michaś... xxx Buziaki dla Wszystkich Mamuś i Waszych pociech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu no to życzę wspaniałych wrażeń jutro:) i napisz nam jak było. Dziewczyny,a ja dziwnie się czuję...wczoraj poranna kawka poleciała do kibelka i strasznie źle się czułam,a dziś mam niesamowitą ochote na ciemne piwko,tak mialam w ciąży z Davidem.. Niewiem czy to psychika mi działa,ale chyba zrobię jutro tescik jakiś Tylko,że miałam przecież @ dwa tyg. temu. Ciekawe:) Buziole wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek:) dzielna jestes widze:) Mozna zobaczyc zdjecie Tymonka? Loniu jak tam po wizycie? Czekam na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. nie wiem co mam myśleć i co Wam napisać... To usg miałam nie u lekarza prowadzącego, tylko u innego. Na wizycie p. dr dłużej zatrzymał sie na serduszku, oglądał, słuchał dwu czy nawet trzykrotnie, potem zrobił jakieś notatki. Na pytanie, czy aby na pewno wszystko jest ok, bo trochę nas zmartwiło jego zachowanie, powiedział, ze tak.. Odciął niestety od wydruku ze zdjeciami wszystkie wyniki badań i pomiarów które zrobił i dopiał do papierów dla lekarza prowadzacego. Takze nie mozemy nic zweryfikować czy poszperać w necie.. Tak tu kombinujemy, ze jesli bedzie cos rzeczywiscie nie tak, to powinnismy dostac jakies wezwanie do szpitala na powtorne badanie. U naszego mamy wizyte w przyszłą środę. Takze aby nie zwariować do tej pory... A z dobrych newsów to potwierdziło się, że bedzie chłopak, takze nie będzie przymusu wymiany całej garderoby.. :-) No i podobny jak nie wiem co do mojego M. Wielki klupolek i wąskie usta w podkowkę :-) xxx Drugaszanso... Czekamy na wieści... Nie trzymaj nas w niepewności!!! :-) xxx Agula.. Jak pierwsze spacerki w wózku? Sprawdza się? xxx U Was tez taka paskudna pogoda? U mnie śnieg sypie, zima na całego.. xxx Madzik, to już jest w stanie takie rzeczy zrobić? A ja myslalam,ze takie male dzieciatko to tylko lezy i macha rączkami.. ;-) Spryciarz.. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu super, ze potwwierdzilo sie co do plci:) Co masz juz kupione? Tylko prosze nie zamartwiaj sie na zapas..... Jesli chodzi o spacerki to czekam az zima odpusci. U nas -10 i straszny wiatr. Nie chce Krzysia przeziebic. Wytrzymalismy tyle to i jeszcze tydzien poczekamy:) Chociaz przyznam, ze wozek jest odjazdowy i juz nie moge sie doczekac:) Krzysiu bije rekordy jedzenia i rosnie z dnia na dzien:) Przy takim apetycie juz niedlugo bedzie 6 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, staram sie z całych sił myślec pozytywnie, ale wiesz jak jest... Pochwal sie w takiem razie tym pojazdem Krzysia.. :-) A jak apetyt dopisuje to nic, tylko sie cieszyc.. Karmisz piersią? Jajuż mam w sumie całą wyprawkę kupioną, lącznie z bujaczkiem, karuzelą, łóżeczkiem... Brakuje mi tylko pieluch i kosmetykow, i termometra. Wóżek upatrzony, jutro dzwonię zapytać ile trzebaczekac, jesli nie mieliby takiego na stanie, jesli po niego sie zglosimy. Wszystko kupione na allegro, zabierzemy po świętach. W cenie "kilku" rzeczy w Pl. mialabym tu jedną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu wstawie zdjecia na nk z naszego pierwszego spacerku:) mam nadzieje za kilka dni.......... Masz juz bardzo duzo kupione:) Ja zakupy robilam dopiero jak maly mial tydzien:) Tzn mala ilosc zrobilam wczesniej np jak wanienka i ciut ciuszkow rozm 56 ale doslownie ciut. Pozniej okazalo sie, ze rozm 56 jest dla niego za duzy:) Czapki zimowej do dzis nie moge dostac ladnej:) Wszystko wielkie... A twoj maluszek ile wazy teraz? Niestety nie karmie piersia. Podaje mu Gerber1, za ktorym przepada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu no to oficjalnie mozna pogratulowac synka🌼 Ja mysle,ze nie masz sie co martwic,gdyby bylo cos nie tak to lekarz ma obowiazek Cie odrazu poinformowac.Ale,wiem co czujesz,ja przy kazdym usg jak tylko lekarz na dluzej sie w ktoryms punkcie zatrzymal,lub zrobil dziwna minke to juz sie pytalam co jest? , dlaczego tak sie patrzy i czy wszystko w porzadku??:),wiec zawsze mi mowil,ze gdyby cos sie dzialo zlego to sie od razu o tym dowiem. A ja wczoraj zrobilam sikanca,ale nic nie wyszlo,wieczorem zlapal mnie silny bol podbrzusza,gdzies tam... sama niewiem dokladnie gdzie,no ale przeszlo po kilkunastu minutach.Wogole czuje sie paskudnie,moze to zmeczenie poprostu,tylko,ze juz sam zapach kawy wywoluje mdlosci..moze za duzo tego cholerstwa zlopie i organizm odmawia;) Pojde chyba w przyszlym tyg. jakies wyniki porobic bo moze cos mi sie pomieszalo z hormonami albo niewiem co. Caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRUGASZANSO WIDZE, ZE MASZ W STOPCE LINK DO GARNKA, JA TEZ MAM TAM SWOJ PROFIL, JEDNAK CIEBIE NIE MOGE POSZUKAC..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×