Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bagno

Mężczyźni z małych miasteczek i wsi mają małe szanse na kobietę,taka prawda.

Polecane posty

Normalnie to jak facet zaczepił by w lesie kobietę to ona odczuwa chyba ogromny strach.Wiadomo że ile psycholi chodzi po świecie,Więc raczej nie chciał bym aby jakaś z mojego powodu bała by się chodzić sama do lasu.Więc nie zaczepiam kobiet,które samotnie chodzą na bezludziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem leży...
Kompleksy to zupełnie inna sprawa, wtedy raczej ciężko nawiązać jakiś kontakt. Grunt to być otwartym i pozbyć się tych niedogodności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem leży...
Ratunku, ty masz psa, ona ma psa, to chyba będzie znała powód tej "zaczepki" I tak będziecie się mijali, tylko ty będziesz udawał, że jej nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej prawiczek35
kompleksy to cos strasznego przez nie jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen1991
jesteś z małej miejscowości, więc chyba ludzie mniej więcej znją się z widzenia. a swoją drogą to gdzie Ty z tym psem chodzisz? 30km od domu, w jakiś ogromny las, że się tak będą kobiety Ciebie bały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen1991
maciej prawiczek35 i co z tego, że jesteś prawiczkiem? jeśli miałabym być Twoją kobietą to raczej wolałabym Cię takim;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybaku z bagien po co
tu wrociles? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też mi się wydaje że to Rybak z bagien:) ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto to był Rybak z Bagien.Czasem zaglądam na to forum i przedtem miałem inny nick ale z nickiem Rybak z Bagien jeszcze się na tym forum nie spotkałem,mimo że czasem tu zaglądam.Pewnie pisał na podobne tematy,miał ten sam kłopot co ja i w nicku miał słowo "bagno". Wracając do tematu to spotykam się z reakcją strachu kobiet na odludziu.Często przyśpieszają kroku,albo nie ufnie patrzą.Więc dodatkowe zagadanie kobiety prawdopodobnie sprawiło by że zaczęła by uciekać,albo krzyczeć.Więc wolę nie zagadywać samotnych kobiet na odludziu.Bo jak są z koleżankami czy z chłopakiem to całkiem inaczej się zachowują i widać że się niczego nie obawiają.A po za tym,to że spaceruje sama,nie znaczy że jest wolna.Może mieć przecież męża albo chłopaka,więc tak na "ślepo" to wielkie ryzyko że człowiek wyszedł by na idiotę.Więc internet wydaje mi się najbardziej mądrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen1991
no w sumie ja gdybym zobaczyła faceta 190 w lesie, przy moim wzroscie 160 to chyba tez bym spanikowala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen1991-Więc sama widzisz,do tego golę się na "łyso" bo tak mi najlepiej pasuje.Więc pewnie stąd ten niepokój.Więc sama widzisz że zagadywanie kobiet w moim przypadku to kiepski pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe powiedz
czy Ty masz możliwość jedynie w lesie zagadać do kobiety? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że nie.Tylko że to nie o okazję chodzi.Chyba tak naprawdę to boję się zrobić z siebie idiotę i źle się czuję w takiej sytuacji.Więc naturalnie że sobie daruję i odpuszczam.Po za tym wiadomo że jak się zagada to trzeba to później jakoś pociągnąć a z tym byłby większy problem.Nie nadaje się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen1991
lubię łysych;) już Ci pisałam, że jak zagadasz to dalej rozmowa sama się potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen1991
ale ja ogólnie jestem strachliwa, boję się własnego cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen1991-A małaś jakieś złe doświadczenia że się wszystkiego boisz? Owszem, rozmowa się potoczy ale o dupie marynie.Ja się bedę produkował i takie tam.A jak już walnę z grubej ruły to laska powie mi że jest zajęta i mnie wyśmieje.Więc to gorsze niż by mi nóż w plecy wsadziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen1991
Jak miałam 15 lat i wracałam ze szkoły, to było zimą jakoś dosyć ciemno, zatrzymał się za mną samochód i ktoś mnie chciał wciągnąć do środka, może dlatego teraz sie tak boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to mogę być rybakiem:D Ciekawe jakie jeszcze nicki mi wymyślicie.A na święta reflekcje mnie nie biorą.Raczej święta są tym czasem że się cieszę że nie mam rodziny.Tylko jak mam za dużo czas to dużo rozmyślam i chyba wtedy za dużo myślę o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecik___
ja jestem z duzego miasta, mam wlasne mieszkanie i dobry samochod, mam geste wlosy, wszystkie zęby, nie mam nałogów, jestem wysportowany i podobno nawet przystojny. brakuje mi tylko wygadania i umiejetnosci podrywu. nie szukam przygód, jestem wierny i poważnie nastawiony do związków. i co? jestem sam od wielu lat. zatem miejsce zamieszkania nie ma żadnego znaczenia, a raczej umiejetnośc "gadanego" i działania na kobiece instynkty, którymi zawsze kierują się one podczas wyboru kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe
a ja myslę że to jest Stalingrad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen1991
facecik to zgłoś się do mnie ja Cię nauczę mówić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam zawsze^
Masz rację autorze, mężczyźni mieszkający maja problemy ze znalezieniem partnerki takie same, jak kobiety z miast ze znalezieniem faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miastach, nawet tych dużych czy studenckich i tak jest więcej wolnych facetów niż kobiet. Sam mieszkam w dużym miecie w dość młodej dzielnicy i mam problem z ogarnięciem jakiejś fajnej która by mnie tez chciała bo tu tez moga sobie przebierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obstawiam ze piekny nie jestes. A szukasz boginii z wygladu. A ze kazda ze wsi ogarnieta a tobie szkoda kasy... coz. Po prostu chca w miare bogatych mezow chociaz 3 albo 4 tys na miesiac. Uroda kosztuje. Wiec jestes kolejnym roszczeniowym burakiem. Marzy sie ksiezniczka z wygladu a go na to nie stac. Lepiej idz na prostytutki. Chyba ze tez kasy szkoda. Ale wszystkie sa piekne do wyboru do koloru. Bo widze ze tylko o wyglad i ilosc samic sie rozchodzi :) czemu przystojniacy ze wsi maja az takie branie? Wiem bo mialam takich z malej miesciny ale tez jednego z miasta. Podszedl do mnie tez ladny po 30stce z krakowa. Czyli tam tez moga. A piekna nie jestem i mam tego swiadomosc. W przeciwienstwie do ciebie. Potrafisz wymyslic wszystkie powody tylko nie brak swojej wlasnej urody. Ale tak... ksiezniczka kazdemu burakowi sie nalezy. Chocby wygladal okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że moda na miasto jest na wioskach , miasteczkach położonych daleko od dużych miast , takie miejscowości są jeszcze zacofane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam i jestem w szoku ilu ograniczonych, zacofanych ludzi tu sie wypowiada. obecnie jest trend by z miast wlasnie uciekac na wies. tu gdzie mieszkam (powiat brzeski) dom buduje sie niemal na domie, powstaja nowe osiedla, domy z katalogow, a buduja je oczywiscie te "wsioki", jest wiele sporych rezydencji o powierzchni kilku malych domkow jednorodzinnych z basenami...i ludzie ci nie maja ani wyzszego wyksztalcenia, ani nie dorobili sie tych majatkow pracą umyslową, w Polsce. kim trzeba byc zeby takie stereotypy wypisywac o wsi to ja nie wiem. pozdrawiam z woli dębińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×