Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Gość tajemnicza damessa
power sprawia wrazenie dziecka marzacego o pedofilu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza...Nie przeginaj...Ona nie chce i nie jest zdolna jak widzę...Zresztą i ja nie chcę...Trzeba być na tyle dojrzałym,żeby dojść do takich wniosków, do jakich doszliśmy przed chwilą z Ladacznicą.Porozumienie na niektórych płaszczyznach mimo sowich niedoskonałości i zalet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn dobre a niedobre :/ Spotykam sie z kims kto ostatnio spedza ze mna sporo czasu, oczywiscie seks jest-jak moglo byc inaczej :) ale nie jest to jedyny powod spotkan. W kazdym badz razie i tak nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
power jak mieszkasz w miescie to na dworcu najpredzej znajdziesz to czego szukasz hehe ladacznica specjalnie wam dokuczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladacznica, oni znają twoje słabe punkty. ale mam nadzieję, że to ty ich robisz w konia, i oni są nieświadomi,,......a może ty z policji też jesteś......hmmmm.....to byłoby chyba to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza...No Power ma Ladacznico z zainteresowaniem przeczytam o Twoich wieściach.Skoro ja sie pochwaliłem to Ty też mogłabyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
nie chcecie gadac o was a ja musze sie jeszcze prawie 3 h nudzic to moze znajdziemy jakis wspolny temat jak macie ochote mi dotrzymac towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Ladacznico...Znaczy czujesz,że nie będzie czy od razu skreślasz cd?:( No przecież Ci dobrze życzę a Ty tu takie bum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
malcolm jak kobieta uzywa .... (kropek) to jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już wiem dlaczego Ladacznica jak dotąd nigdy nie skomentowała moich wypowiedzi, a może ty Tajemnicza wiesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
No właśnie Ladacznico...to drugie albo jest nietknięte...Wrogami juz bylismy...Wszystko to jednak nie poszło na noże co dobrze świadczy...Pomyśl...żę...skoro...Nie mamy wielkich uraz...co może być jeszcze...Dobra...Koniec spekulacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Ja nieraz używam kropek i u Niej to może być bez znaczenia Ladacznico, bo czuje sie widocznie rzadko albo raz a na max:) To nie seks a przynajmniej nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Nic nie czaruję a poza tym czary na Ciebie nie działają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Założę się,że Tajemnicza ma z nas polew ale i duużo sympatii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
eee koleżeństwo...No dobre i to póki nie inaczej,ale...obczajaj dalej:) Jak ja nie chce być Twoim kumplem...no ale cóż...Jestem internetowym już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Ja wiem czy dziwne? Nietypowe i oryginalne raczej.Wiele z nich o ile nie wszystkie - sama wywołujesz i inspirujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×