Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Gość tajemnicza damessa
malcolm zycie to gra,to nic zlego,ze ona gra,zle zrozumiales,mozna a nawet trzeba grac nawet w zwiazku,uwierz mi,ze wiem co mowie,inaczej by sie przejadlo. gra nie rowna sie oszustwo,to sposob bycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza no i jak doszłaś i kiedy,w jakich okolicznosciach do własciwego wybranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
w tym roku skoncze niestety 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
gra która prowadzi do super finału i owszem.Zresztą faktycznie jest to wpisane jak i szminkowanie prawdy Ladacznico...Za krowę Cię nie uważam a raczej próbuję wyciągać wnioski z pastwiska a mleko dobrze się ssie z piersi a nie wymion:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
jak juz wiecie bylam nimfomanka albo cos kolo tego,wczesnie zaczelam i traktowalam to jak sport,nie czulam sie dziw... bo wydawalo mi sie,ze jak ja wybieram partnerow to wszystko jest ok. Spalam nawet z najlepszym przyjacielem,ot tak z ciekawosci. Potem byl jeden powazny zwiazek ale nie byl zbyt powazny bo i jego zdradzalam,wiec go zostailam i mowilam tak jak ladacznica,ze nie bede sie wiazac tylko z zycia kozystac cdn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza...to Ty jeszcze młoda d u p a jesteś,więc dlaczego niestety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
potem byl dziwny uklad,mieszkalam z chlopakiem,przyjacielem i spalam z nim ale tez jak z kims mialam ochote to tez.On o tym wiedzial i niejako akceptowal. I pewnego dnia poszlam z kolezanka sie pobawic,nie nastawialam sie na wyrywanie cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza...Ladacznica pisała nieco inaczej o potencjalnym zwiazku na początku tematu.Wybacz,że się wtrącam Ladacznico ale porządek musi być w temacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Ladacznico...Wiem...Widziałem i jestem przekonany,że to autentyk a nie czyjeś foto:) Zaznaczyłem tylko temat piersi,bo fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
i ona spotkala tam kolege ktory jej sie strasznie podobal,on byl z kolega i ona chciala na after isc z nimi. Wzbranialam sie jak moglam w dodatku akurat spotkalam znajomego na ktorego ,,polowalam,, i on tez byl chetny jeszcze ze mna pogadac,ale czego sie nie robi dla przyjaciolki,poszlam na ten cholerny after i nie nudzilam sie nie powiem. Ja chcialam uklad,on tez wiec tak sie zaczelo. on wyjezdzal czesto wiec ja sie dalej spotykalam z innymi ale jakos smak stracilam,nie mialam ochoty na sex ,na nic po prostu.Trafilo mnie ,jak ja sie wsciekalam na siebie,za moja slabosc,wiedzialam ze on jest taki jak ja i zwiazek w gre nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Ladacznico nie rżnij kozaka...Pokazałaś i dałaś co chciałaś,więc nie bądź taka madra:P Tajemnicza...No właśnie...To samo pisałem,ze musi trafić swój na swojego i lepszego...Wtedy i tylko wtedy sie udaje.Pamietasz Ladacznico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
nie bylo wyznan,romantyzmu,rozmow o zyciu,ale byl genialny w lozku i nie moglam z tego zrezygnowac,to byly szalone noce hehe,potem jakos tak ustalilismy,ze sie przeprowadze i zamieszkam sama,bez uwczesnego ,,lokatora,,potem on przychodzil coraz czescie i ustalilismy,ze jednak wygodniej razem jest mieszkac :D No i byly wyznania,marzenia,plany i jakos przestalo nam to przeszkadzac. Jestem z nim 7 lat i uwierzcie mi ,ze nie uprawialam z nikim innym sexu w tajemnicy,on raczej tez nie,mamy swoje sposoby jak zaspokoic nimfomanckie potrzeby,ale to nie tutaj bo dzieci moga czytac. A co sprawia,ze do dzisiaj? To wlasnie gra,ktora prowadzimy,to ta zludna ulotnosc naszych relacji,to strach,ze nam sie znudzi,ze bedziemy szukac wrazen,to zaskakiwanie sie,rozwijanie,imponowanie,podziw i wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Ladacznico to nie straszenie tylko real:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos..
ladnico i jak znalazlas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos..
a i nie interesujesz sie przypadkiem kultura wschodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Ktoś juz spalił...Od początku źle zaczął:P Tajemnicza...No to ładnie dałaś czadu przed obecnym...Super,ze ci sie wiedzie...Ladacznica też będzie miala swój happy end,ale jeszcze nie teraz:) Nuda i brak dbałości o siebie i związek rozwali wszystko dlatego my na tym temacie nie dopuscimy do nudy,bo wiemy co i jak jest grane i o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
ja wiem,ze ona tez tak bedzie miala :D Ktosiu ja sie interesuje kulturą wschodu ale jeszcze mam 1000 innych zainteresowan wiec nie jestem znawcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza...No wiem,ze wiesz:) O sobie myślę podobnie chociaż mam nieco trudniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos..
to bylo pytanie do ladacznicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
malcolmie dlaczego masz trudniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos..
A jest tak czy nie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos..
bardziej wschod czy zachod Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×